Sildi: "webOS"

Puust ja punaseks ehk milliseid võimalusi pakub nutiteler

Tehnikamaailm areneb pidevalt ning sellega ühes ka telerid, mille arengu üheks osaks on Smart TV, mis võimaldab kasutajale palju enamat kui lihtsalt teleri vaatamist.

Uued televiisorid ei ole üksnes kauni välimusega, saadaval seinasuurustena ja sama õhukestena kui pangakaart, vaid neid saab ka näiteks internetti ühendada. LG tehnikaeksperdid selgitavad, milliseid võimalusi pakuvad aina populaarsemaks muutuvad nutitelerid.

Loe tervet kirjet →

LG lubab SMART TV platvormile sujuvad maksevõimalused

Alates tänasest võimaldab tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) koostöös Paymentwalliga arendajatel luua rakendusi, mis ühilduvad LG webOS Smart TV platvormiga rohkem kui 200 riigis ja toetavad üle 140 erineva makseviisi. See partnerlus annab tarbijatele lihtsama ligipääsu makstud rakendustele, filmidele, mängudele ja muule läbi LG webOS Smart TV platvormi.

LG Smart TV Payment Parnership_1 Loe tervet kirjet →

LG telerid on teist aastat järjest Netflixi soovituste nimekirjas

Netflixi telesaade Netflix Recommended TV valis LG Electronics 2016. aasta 4K telerite tippmudelid tänavu teist aastat järjest oma soovituste hulka. Netflix Recommended TV saates otsitakse nutitelereid, mis oleksid võimelised pakkuma esmaklassilist Netflixi esitust ja parimat Interneti TV kasutajakogemust.

Netflix-Daredevil-on-LGTV

Loe tervet kirjet →

Google Play Movies & TV nüüd saadaval LG nutitelerites

Alates kuu algusest saavad LG nutiteleri omanikud nautida tuhandeid filme ja telesaateid rohkem kui 100 riigis läbi Google Play Movies & TV. LG tööstuse juhtiva webOS nutiteleriplatvormiga (ka varasema NetCast 4.0 ja 4.5) telerites töötav Google Play Movies & TV pakub ajatuid klassikuid, uusi filme ja kultuslemmikuid nii HD kui ka SD formaadis. Teenus jõuab selle kuu jooksul ka Eestisse.

Google Play Movies and TV

Loe tervet kirjet →

4

LG webOS 2.0 – mis on uut?

 

LG webOS 2.0 on ettevõtte unikaalse webOS nutiteleri operatsioonisüsteemi uuendatud versioon, mille algseks eesmärgiks oli teha nutiteler taas lihtsaks ning vastanduda nutitelerite üha keerulisemaks muutuvatele menüüsüsteemidele. LG webOS 2.0 on spetsiaalselt kujundatud kaasaegsete nutitelerite põhifunktsioonide esile tõstmiseks, et saavutada nutiteleri suurem kasutusmugavus. Kuigi visuaalselt ei ole esimese ja teise versiooni webOS väga erinevad, on webOS 2.0 süsteemis võrreldes esimese süsteemiga peidus palju täiendusi ja parandusi.

UF95

Loe tervet kirjet →

Suurus loeb – LG alustab Eestis hiiglasliku 105-tollise 5K resolutsiooniga Ultra HD teleri müüki

 

LG teatas, et alates aprillist on võimalik Eesti klientidel tellida omale ettevõtte suurt 105-tollist 21:9 nõgusat Ultra HD telerit. LG telerimudel 105UC9V, mida tutvustati esmakordselt möödunud aasta septembris toimunud IFA 2014 tehnikamessil, on seni suurim 5K resolutsiooniga teler, mis Baltikumi turul saadaval on.

105uc9v-1

Loe tervet kirjet →

LG esitleb ISE 2015 messil täiustatud B2B ekraane

LG toob 10.-12. veebruaril Amsterdamis toimuval Integrated Systems Europe (ISE) 2015 messil avalikkuse ette innovaatilised B2B tooted. LG tutvustab digitaalseid kommertstooteid ja telerisarja, mille hulka kuulub 105-tolline Ultra HD Signage ekraan, webOS lahendused ja läbipaistev kommertsekraan. LG juhtivad kommertsekraanid täiustavad avalikke ruume, sealhulgas kaupluseid, lennujaamu, koole, kiirtoidurestorane, hotelle, haiglaid ning kontoreid.

LG_98-inch_ULTRA_HD_Digital_Signage_02_ISE_2015

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut 2015. aasta 4K Ultra HD telerite seeriat

LG esitleb 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES tehnoloogiamessil oma uue kujunduse, rohkemate funktsioonide ja täiustatud pildikvaliteediga laienenud 4K Ultra HD telerite valikut. See on esimene võimalus LG uute 2015. aasta LG 4K Ultra HD telerikollektsiooniga tutvumiseks.

LG-ULTRA-HD-TVs-645x234 Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2015 tehnoloogiamessil nutiteleri platvormi webOS 2.0

LG tutvustab 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2015 tehnoloogiamessil oma uusimat webOS 2.0 nutiteleri platvormi. LG webOS 2.0 täiustab uue generatsiooni nutitelerite põhifunktsioone ning pakub veelgi paremat kasutajakogemust. Lisaks teeb LG koostööd selliste sisutootjatega, nagu Amazon ja Netflix, et tagada LG teleritootjatele suurem valik Ultra HD ja 4K resolutsiooniga sisu.

LG webOS 2.0

Loe tervet kirjet →

Detsembris tuleb Eestis müügile hiigelsuur 98-tolline LG Ultra HD teler

LG teatas, et alates detsembrist tuleb Eestis müügile 98-tolline ülisuur Ultra HD teler (mudel 98UB980V). Teler on LG uusim Ultra HD 2014 teleriteseeria premium-mudel, millel on turu parim Full HD’st neli korda detailsem pildikvaliteet, Harman Kardon’i helisüsteem, kasutajasõbralik nutiteleri platvorm ning eriti suur ekraan koduse kinoelamuse pakkumiseks.

98UB98 Loe tervet kirjet →