Sildi: "Watch Urbane"

LG nimetati Red Dot 2015 auhinnajagamisel aasta brändiks

LG pälvis ühel maailma olulisimal disainiauhindade konkursil Red Dot Award aasta brändi tiitli. Selle tunnustusega asetati LG ühte ritta selliste eelnevate võitjatega nagu näiteks PepsiCo, Audi AG ja Mercedes-Benz. LG on ka kolmas ettevõte, kes on võitnud nii aasta brändi kui ka aasta disainimeeskonna tiitli, mille LG pälvis 2006. aastal.

CD2015_Brand_of_the_year_rgb

Loe tervet kirjet →

LG näitas esimest mobiilandmesidega nutikella

LG tutvustas V10 nutitelefoni esitlusel põgusalt ka LG Watch Urbane teise generatsiooni nutikella – esimest Android Wear seadet, millel on mobiilne andmeside ühendus. Uut seadet saab Android nutitelefoniga ühendada nii 4G, 3G, WiFi kui ka Bluetooth ühendust kasutades, või kasutada iseseisvalt, kui nutitelefoni kaasaskandmine pole vajalik või mugav. Mobiilandmeside võimalused on Android ja iOS platvormidel erinevad.

LG Watch Urbane 2nd Edition 03

Loe tervet kirjet →

Värskeim Android Wear uuendus tagab LG G Watch R nutikellale WiFi-suutlikkuse

LG G Watch R nutikell muutub tänu uusimale Android Wear uuendusele WiFi-suutlikuks, mis võimaldab kasutajatel teateid vastu võtta ka ilma Bluetooth ühenduseta.

LG G Watch R Wi-Fi

Lähipäevade jooksul on kogu maailmas saadaval Firmware Over-the-Air (FOTA) uuendus, mis muudab LG G Watch, G Watch R ja Watch Urbane nutikellad mitmekülgsemaks. LG on pühendunud Android kantavate süsteemide arendamisele ning on esimene ettevõte, kes on tutvustanud kolme erinevat Android Wear toodet.

Lisaks G Watch R WiFi-suutlikkusele toetavad kõik kolm nutikella nüüd ka interaktiivseid kella-ekraane, mille kasutajad saavad alla laadida Google Play keskkonnast. Puutetundlikud interaktiivsed ekraanid võimaldavad kasutajatel mugavalt lisainformatsiooni hankida.

Äsjane uuendus võimaldab LG Android Wear seadmetel kasutada erinevaid rakendusi nagu näiteks ilmateade või tõlkerakendused. Kuna puudub vajadus telefoni sisse- või väljalülitamiseks, tõstavad Android Wear rakendused kasutajamugavust ning aitavad säästa aega.

Lisainformatsioon uuenduse ning selle võtmefunktsioonide kohta on kättesaadav Google ametlikus Android Wear blogis.

Juuni lõpus tuleb Eestis müügile metallist nutikell LG Watch Urbane

 

LG teatas, et alates juuni lõpust tuleb Eestisse müügile täismetallist luksuslik Android Wear nutikell LG Watch Urbane. Nutikell on loodud trenditeadlikule nutikale inimesele, kes hindab tehnoloogiat ja töökindlust. LG Watch Urbane on funktsionaalne ja stiilne aksessuaar näiteks LG viimasele lipulaevale LG G4 nutitelefonile või muule vähemalt Android 4.3 operatsioonisüsteemi kasutavale nutitelefonile.

lg_watch_1024

Loe tervet kirjet →

1

LG näitab MWC 2015 tehnikamessil oma innovaatilisi mobiilitooteid

LG tutvustab sel aastal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil oma innovatiivsete mobiilitoodete laia valikut, sealhulgas G Flex2, peamisi kantavaid seadmeid ning keskklassi nutitelefonide seeriat. „Innovatsioon parema elu nimel“ egiidi all näidatakse uusi tooteid neljas erinevas tsoonis, et esitleda LG järgmise aasta strateegiat.

MWC2015_00

Loe tervet kirjet →

LG Watch Urbane ühendab klassikalise välimuse täiustatud funktsioonidega

LG esitleb Mobile World Congress (MWC) 2015 tehnoloogiamessil ettevõtte esimest metalset ning luksuslikku Android Wear toodet – LG Watch Urbane. Täiustatud tehnoloogiaga nutitelefon on disainitud kaasaegsele inimesele ning lisab oma kandja igapäevaelule stiili nii sisu kui välimuse poolest.

LG Watch Urbane 1  Loe tervet kirjet →