Sildi: "Ultra HD"

Uuring: 74% eestlastest tunnistab televiisori ees magamist

LG korraldatud uuringust selgub, et suur osa (60%) Eesti elanikest uinub televiisorist saateid ja filme vaadates. Pool vastanutest tõdeb, et jääb magama vaid siis, kui on väga väsinud. Igapäevaseks tegevuseks peab seda aga 18% vastanutest. Baltiriikides läbi viidud uuringust selgub, et eestlased on suurimad televiisori ees magajad, lätlaste puhul on see näitaja vaid 60%.

LT_TV_research_1 Loe tervet kirjet →

LG toob esimesena 4K OLED telerid Eestisse

Maailma esimene 4K OLED teleritootja LG toob oma revolutsioonilise toote Eestisse. 65- ja 55-tollise ekraanisuurusega LG 4K OLED telerimudelitel 65EC970V ja 55EG920V on parim hetkel olemasolev ekraanitehnoloogia – nõgus paneel, mis koosneb orgaanilistest valgust eraldavatest Ultra HD kvaliteediga dioodidest.

LG 4K OLED 2

Loe tervet kirjet →

LG toob Eestisse uue webOS 2.0 platvormi ja Harman Kardon helisüsteemiga nõgusa 4K UHD teleri

LG teatas, et Baltikumi on müügile jõudnud ettevõtte kõrgklassi 4K UHD teleri (mudel UG870V) 55- ja 65-tollised mudelid. UG870V on LG 2015. aasta premium teleriseeria üks uusimaid liikmeid. Sellel on ettevõtte uusim nutiteleriplatvorm webOS 2.0, kvaliteetne Harman Kardon helisüsteem ning nõgus ekraan tõeliselt kinosarnaseks vaatamiselamuseks.

LG UG87

Loe tervet kirjet →

LG innovatsioon teleritehnoloogias pälvis tunnustust mõlemal pool ookeani

 

LG Art Slim nõgus 4K OLED teler pälvis 11. iga-aastasel Value Electronics TV Shootout konkursil võitja tiitli, edestades CE nädalal New Yorkis nelja konkureerivat lipulaevast Ultra HD telerimudelit ning teisi juhtivaid kaubamärke. Nädal varem võitsid LG OLED ja Ultra HD telerid teist aastat järjest aasta kõige innovatiivsema kaubamärgi tiitli Plus X Award Night auhinnajagamisel Bonnis, Saksamaal.

TV Shootout - LG USA Tim Alessi and Value Electronics Robert Zohn

Loe tervet kirjet →

Suurus loeb – LG alustab Eestis hiiglasliku 105-tollise 5K resolutsiooniga Ultra HD teleri müüki

 

LG teatas, et alates aprillist on võimalik Eesti klientidel tellida omale ettevõtte suurt 105-tollist 21:9 nõgusat Ultra HD telerit. LG telerimudel 105UC9V, mida tutvustati esmakordselt möödunud aasta septembris toimunud IFA 2014 tehnikamessil, on seni suurim 5K resolutsiooniga teler, mis Baltikumi turul saadaval on.

105uc9v-1

Loe tervet kirjet →

LG laiendab kõrgklassi telerite segmenti uue strateegiaga

LG tutvustas eile Koreas oma uut 2015. aasta teleriseeriat, teatades samal ajal uuest Dual Premium strateegiast, mille eesmärgiks on keskenduda kõrgklassi telerite turu laiendamisele. Oma Dual Premium strateegia abil loodab LG kindlustada liidripositsiooni maailma kõrgklassi telerite turul oma OLED teleritega ning samal ajal suurendada kõrgklassi telerite turu segmenti, luues rohkem võimalusi oma uutele Prime UHD teleritele.

LG 4K OLED TV EG9600

Loe tervet kirjet →

LG esitleb ISE 2015 messil täiustatud B2B ekraane

LG toob 10.-12. veebruaril Amsterdamis toimuval Integrated Systems Europe (ISE) 2015 messil avalikkuse ette innovaatilised B2B tooted. LG tutvustab digitaalseid kommertstooteid ja telerisarja, mille hulka kuulub 105-tolline Ultra HD Signage ekraan, webOS lahendused ja läbipaistev kommertsekraan. LG juhtivad kommertsekraanid täiustavad avalikke ruume, sealhulgas kaupluseid, lennujaamu, koole, kiirtoidurestorane, hotelle, haiglaid ning kontoreid.

LG_98-inch_ULTRA_HD_Digital_Signage_02_ISE_2015

Loe tervet kirjet →

Quantum Dot vs. OLED teler – kummast saab järgmine hitt?

OLED ja Quantum Dot telerite vastasseis on 2015. aasta üks olulistest teemadest. Debati keskmeks on küsimus, milline tehnoloogia asendab järgmisena maailmaturul LCD telerid. Kuigi OLED telerid on selgelt üle oma pildikvaliteedi poolest, on Quantum Dot telereid odavam toota ning ka nende pildikvaliteet on märkimisväärselt parem kui LED teleritel. Seega on tegemist OLED telerite olulise konkurendiga. Hetkel on LG ainus, ettevõte, mis pakub tarbijatele kõiki erinevaid suure ekraaniga telerite tehnoloogiais – sealhulgas LCD, OLED, 4K Ultra HD, nõgus 4K OLED ning uusim Quantum Dot tehnoloogia.

LG OLED TV Loe tervet kirjet →

LG tutvustab Innofest 2015 innovatsioonifestivalil oma uusi tooteid

LG alustab oma iga-aastast InnoFest innovatsioonifestivali tuuri Campo Pequeno’s, ajaloolises kultuurikeskuses Lissabonis, Portugalis. Üritus kannab sel aastal pealkirja „Innovatsioon parema elu nimel.“ Alates 2013. aastast peetava LG InnoFest’i eesmärgiks on tutvustada oma regionaalsetele partneritele ettevõtte erinevaid tooteid nii tarbeelektroonika kui ka kodumasinate kategoorias. Lisaks Lissabonile toimuvad sel nädalal tutvustusüritused ka Kesk-Idas ja Aafrikas ning järgmiste nädalate ja kuude jooksul ka Malaisias, Hiinas ja Põhja-Ameerikas.

02_LG_Europe_Region_Head_Brain_Na_giving_a_speech_at_LG_InnoFest_Europe_held_in_Lisbo Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut 2015. aasta 4K Ultra HD telerite seeriat

LG esitleb 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES tehnoloogiamessil oma uue kujunduse, rohkemate funktsioonide ja täiustatud pildikvaliteediga laienenud 4K Ultra HD telerite valikut. See on esimene võimalus LG uute 2015. aasta LG 4K Ultra HD telerikollektsiooniga tutvumiseks.

LG-ULTRA-HD-TVs-645x234 Loe tervet kirjet →