Sildi: "TÜV Rheinland"

LG nõgus OLED teler pälvis maineka EISA auhinna

LG nõgus OLED telerimudel 55EA9800 pälvis tänavusel Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) parimate toodete valimisel 2013-2014 Euroopa teleridisaini auhinna. Uuel EA8900 mudelil on kergelt nõgus IMAX-taoline ekraan, mis on kõigest 4 mm paksune.

LG CURVED OLED TV - EISA award Loe tervet kirjet →

LG alustab maailma esimese nõgusa ekraaniga teleri müügiga

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et hakatakse vastu võtma esimesi eeltellimusi 55-tollisele (54,6-tollise diagonaaliga) nõgusale OLED telerile (55EA9800 mudel) Lõuna-Koreas. Tellitud telerite kättetoimetamine algab juba järgmisel kuul. Enam kui 1400 LG jaekauplust Lõuna-Koreas võtavad nüüdsest vastu tellimusi klientidelt, kes tellivad omale premium-klassi teleri, mis maksab umbes 13 500 USD. Sellega on LG esimene ja ainuke firma, kes pakub nii lameekraaniga OLED telerit, mida Korea kliendid said omale hankida juba alates veebruarist, ning nõgusat OLED telerit. Nii on LG´l OLED´i segmendis oluline juhtroll, mis peaks 2016. aastaks kasvama DisplaySearch´i andmetel 7 miljoni ühikuni.

LG Curved OLED TV

 

Loe tervet kirjet →

LG eestlaetavad pesumasinad pälvisid prestiižse TÜV Rheinlandi Rohelise Toote Märgi

LG Electronics (LG) andis teada, et ettevõtte eestlaetavaid pesumasinaid on tunnustatud Rohelise Toote Märgiga, mille andis välja maailma üks juhtivamaid tehnoloogia, turvalisuse ja sertifitseerimise agentuure TÜV Rheinland. Rohelise Toote Märk on sertifikaat, millega tunnustatakse keskkonnasõbralikke tooteid. LG eestlaetavad pesumasinad on kodumasinate kategoorias esimesed selle märgiga hinnatud tooted. Sertifikaat pälviti esmajoones tänu energiasäästlikule mootorile, mille energiakulu on alternatiividega võrreldes kuni 50% madalam.

TÜV Rheinland sertifikaat, pesumasinad

“Keskkonnasõbralikud standardid on muutumas märgatavalt rangemaks ja samal ajal on ka tarbijate teadlikkus “roheliste” kodumasinate osas kasvanud,” ütles Seong-jin Jo, LG Home Appliance Company pesumasinate divisjoni asepresident. “Meile valmistab head meelt, et meie tooted maksimeerivad pesemisefektiivsust ja võimaldavad samal ajal tarbijatel energiat säästa.”

Loe tervet kirjet →

LG pälvis maailma esimese värelusvaba sertifikaadi

Maailma üks juhtivamaid tehnoloogia, turvalisuse ja sertifitseerimise agentuure TÜV Rheinland on tunnustanud LG A530 sülearvutit kui maailma esimest 3D PC sülearvutit, mis võimaldab värelusvaba kasutajakogemust. Vastupidiselt värelevatele ekraanidele, ei tekita värelusvabad ekraanid peale pikemat kasutust ebamugavust.

Sülearvutid

Tänu LG patenteeritud FPR ehk Film Patterned Retarder tehnoloogiale ja Full HD 1920 x 1080 resolutsioonile on LG A530 ekraanid märkimisväärselt heledamad kui teistel 3D sülearvutitel.