Sildi: "telerid"

LG G4 ja teised LG tooted võitsid EISA tehnoloogiaauhindade jagamisel neli autasu

 

LG võitis Euroopa pildi- ja heliühenduse EISA auhinnajagamisel neli autasu. LG OLED telerid võitsid auhinna juba neljandat aastat järjest ning G-seeria telefon pälvis tiitli teist aastat järjest. Sel aastal oli auhinna võitjate hulgas ka LG lipulaevast nutitelefon LG G4. EISA koosneb 20 Euroopa riigi 50 multimeedia ajakirja esindajast, kes otsustavad igal aastal EISA auhinnajagamisel, millised on Euroopa parimad teholoogia-, disaini- ja innovatsioonitooted.

LG G4_EISA Award

Loe tervet kirjet →

LG innovatsioon teleritehnoloogias pälvis tunnustust mõlemal pool ookeani

 

LG Art Slim nõgus 4K OLED teler pälvis 11. iga-aastasel Value Electronics TV Shootout konkursil võitja tiitli, edestades CE nädalal New Yorkis nelja konkureerivat lipulaevast Ultra HD telerimudelit ning teisi juhtivaid kaubamärke. Nädal varem võitsid LG OLED ja Ultra HD telerid teist aastat järjest aasta kõige innovatiivsema kaubamärgi tiitli Plus X Award Night auhinnajagamisel Bonnis, Saksamaal.

TV Shootout - LG USA Tim Alessi and Value Electronics Robert Zohn

Loe tervet kirjet →

Kes rikkus Jenny pulmad?

Jenny seisab hämmingus ühe koha peal, kui värviga täidetud õhupallid tema ümber ühtäkki lõhkema hakkavad. Kui kellegi salakaval käsi on noorpaari südamed murdnud, sekkub uurija, kelle ülesanne on süüdlane tuvastada. Detektiivil on mõttes mitu kahtlusalust ning ta pöördub LG OLED teleri poole, et Jenny pulmaga seotud müstilisi juhtnööre lahata. Õnneks on iga kahtlusaluse liigutused tänu. LG teleri kõrgele pildikvaliteedile näha ning see hakkab samm-sammult müsteeriumi lahendama. Süveneme aga nüüd detailidesse ning taastame igaühe neist LG OLED teleri abil.

 

Loe tervet kirjet →

Quantum Dot vs. OLED teler – kummast saab järgmine hitt?

OLED ja Quantum Dot telerite vastasseis on 2015. aasta üks olulistest teemadest. Debati keskmeks on küsimus, milline tehnoloogia asendab järgmisena maailmaturul LCD telerid. Kuigi OLED telerid on selgelt üle oma pildikvaliteedi poolest, on Quantum Dot telereid odavam toota ning ka nende pildikvaliteet on märkimisväärselt parem kui LED teleritel. Seega on tegemist OLED telerite olulise konkurendiga. Hetkel on LG ainus, ettevõte, mis pakub tarbijatele kõiki erinevaid suure ekraaniga telerite tehnoloogiais – sealhulgas LCD, OLED, 4K Ultra HD, nõgus 4K OLED ning uusim Quantum Dot tehnoloogia.

LG OLED TV Loe tervet kirjet →

LG pilguheit 2014. aasta trendidele

Kõikides valdkondades alates tehnoloogiast ja lõpetades meelelahutusega, tähendab uue aasta saabumine võimalust heita pilk põnevatele ja uutele trendidele. Tänavune CES mess keskendus uusimale tehnoloogiale ning LG esitles innovaatilisi tooteid, mis on 2014. aastal suunatud väga erinevatele võtmeturgudele.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG Electronics soovib OLED ja Ultra HD telerite segmendis liidripositsiooni

LG Home Entertainment Company uus president Hyun-hwoi Ha on võtnud eesmärgiks telerituru dünaamika muutmise. Selle eesmärgi teostamiseks toetutakse esmajoones LG juba omandatud liidripositsioonile OLED TV tehnoloogia ja tootmise vallas. Samal ajal soovitakse kasvatada Ultra HD ja Smart TV telerite valikut, täiendades neid seejuures innovaatiliste lahenduste ja funktsioonidega.

TV rinka Loe tervet kirjet →

Uus webOS Smart TV platvorm sobib perfektselt 4K striimimiseks

LG teatas, et ettevõtte 2014. aasta Ultra HD telerite seeria, mis on varustatud webOS Smart TV platvormiga, toetab ka Ultra HD 4K sisu striimimist üle Netflix võrgustiku. LG 2014. aasta 4K teleriseeriat tutvustati esmakordselt tehnikamessil CES 2014.

webOS Loe tervet kirjet →

Kunstiteos sinu elutoas, võimalik üksnes tänu Gallery OLED telerile

Kuidas sulle meeldiks astuda oma elutuppa ning sattuda seejärel ootamatult hoopis Louvre’i muuseumi? Või veelgi parem, saada osa suurepärasest esteetilisest elamusest oma elutoas.

LG OLED TV

Loe tervet kirjet →

LG laiendab Ultra HD telerite valikut Baltikumis

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et LG 55- ja 65-tollised ULTRA HD telerid (LA9700 seeria) on alates oktoobrikuu keskpaigast saadaval ka Baltikumi turul.

LG ULTRA HD TV

Loe tervet kirjet →

Saa tuttavaks nõgusa ekraaniga OLED TV disaineritega ja loe teleri saamisloost

LG Corporate Design Center on pingutanud selle nimel, et tuua tarbijateni ettevõtte disaini identiteet: „Love the Moment, Design the Story” (eesti k.: „armasta hetke, disaini lugu“). Selle identiteedi keskmes on tootega esmakordselt kokkupuutumise hetke väärtustamine ja toote disainimise protsessi maksimaalselt panustamine.

LG diasini identiteedi kesksed elemendid on ilu, mis peitub toote lihtsuses ja elegantne ning innovaatiline disain. LG disainile keskenduva video autorid on nõgsa ekraaniga OLED teleri disainerid, kelle kätetöös peegeldub LG disaini filosoofia.

LG

Loe tervet kirjet →