Sildi: "teler"

LG tutvustab ISE 2017 messil innovaatilisi OLED-tehnoloogiaid ja täiustatud B2B LCD-lahendusi

LG Electronics tutvustab Amsterdamis toimuval Integrated Systems Europe (ISE) 2017 messil täiustatud B2B digilahendusi. Sellised innovaatilised tooted nagu LG painduv Flexible Open Frame OLED-teler, klaasi paigaldatud üliõhuke In-Glass Wallpaper OLED-teler ja Ultra Stretch LCD-ekraan võimaldavad ettevõtetel pakkuda tarbijatele kvaliteetset visuaalset kogemust näiteks reklaamilahenduste või interaktiivse videokunsti kaudu.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab CES 2017 tehnikamessil 4K HDR kuvareid

LG tõstab kuvarite tootmise uuele tasemele ning tutvustab CES 2017 raames HDR-tehnoloogiaga ühilduvat 32-tollist UHD 4K monitori.

LG monitorius_32UD99 Loe tervet kirjet →

LG uuring: eestlased valivad telerit pildikvaliteedi järgi

LG koostas märtsis Baltikumis uuringu[1], et saada teada, mille järgi valivad inimesed endale uut telerit. Eestlaste jaoks on teleri valimisel kõige olulisem faktor naturaalsete värvide näitamine, mida pidas oluliseks 67% vastanutest. Lisaks on oluline ka teleripildi kõrge resolutsioon (58%) ning kolmandat kohta jagavad helikvaliteet ja ühenduvus teiste seadmetega (55%), jättes seljataha sellised omadused nagu ekraanitehnoloogia (44%) ja mugav juhtimispult (34%).

 

LG_OLED_TV_02

Loe tervet kirjet →

LG esitleb ISE 2015 messil täiustatud B2B ekraane

LG toob 10.-12. veebruaril Amsterdamis toimuval Integrated Systems Europe (ISE) 2015 messil avalikkuse ette innovaatilised B2B tooted. LG tutvustab digitaalseid kommertstooteid ja telerisarja, mille hulka kuulub 105-tolline Ultra HD Signage ekraan, webOS lahendused ja läbipaistev kommertsekraan. LG juhtivad kommertsekraanid täiustavad avalikke ruume, sealhulgas kaupluseid, lennujaamu, koole, kiirtoidurestorane, hotelle, haiglaid ning kontoreid.

LG_98-inch_ULTRA_HD_Digital_Signage_02_ISE_2015

Loe tervet kirjet →

Põhjalik analüüs: populaarne LCD vs järgmise generatsiooni OLED

Kui olete viimasel ajal uue teleri ostmiseks mõnd tehnikapoodi külastanud, olete ilmselt kuulnud väljendeid LCD ja OLED. LCD (Liquid Crystal Display) on tänasel teleriturul suur trend, kuid OLED (Organic Light Emitting Diode) ekraane on kirjeldatud kui järgmise generatsiooni lõputute arenguvõimalustega ekraane.

LGD_LCD-and-OLED_2-484x700 (1) Loe tervet kirjet →

Uue generatsiooni LG Ultra HD TV on alates oktoobrist saadaval ka Eestis

LG teatas, et nõgusa ekraaniga Ultra HD TV (mudel: UC970V) on alates oktoobrist saadaval ka Eestis. Uus teler on kättesaadav 55- ja 65-tollisena. UC970V pakub kõrget pildikvaliteeti, detailirohkust ja tõetruid värve. Nõgus ekraan aga tagab mugava vaatamisnurga.

TV_UC9700 Loe tervet kirjet →

LG Display OLED ekraanid pälvisid tippauhinna

LG Display teatas, et võitis ülemaailmse ekraanitööstuse kõige prestiižikama auhinna OLED tehnoloogiaga ekraani eest. Auhinna andis välja Society for Information Display (SID) iga-aastasel konverentsil ja näitusel San Diegos.

LG Display

Loe tervet kirjet →

LG loob koos Harman/Kardoniga OLED ja ULTRA HD teleritele uue võimsa helisüsteemi

LG teatas, et on alustanud koostööd audiosüsteemide tootja Harman/Kardon’iga, et töötada välja helisüsteem, mis tuleb kasutusele ettevõtte kahel OLED teleri mudelil ning viiel ULTRA HD teleril. Koos LG telerite pildikvaliteediga toob ULTRA Surround helisüsteem telerivaatajateni kinoelamusega võrreldava vaatamiskogemuse.

ULTRA HD TVs Sound

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab maailma esimest painduva ekraaniga OLED telerit

LG tutvustas sel nädalal CES tehnoloogiamessil maailma esimest painduvat OLED telerit Flexible OLED TV. Unikaalne teler võimaldab kasutajatel parima vaatamiskogemuse saamiseks reguleerida teleri kumeruste nurki nii, nagu varasemalt on nähtud vaid ulmefilmides.

LG FLEXIBLE OLED

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil laia valikut OLED telereid

LG esitleb 2014. aasta jaanuaris Las Vegases toimuval tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) laias valikus teleritööstuse juhtivaid OLED telereid. Messi külastajatel on lisaks erinevatele 55- ja 65-tollistele mudelitele võimalus näha maailma suurimat nõgusa ekraaniga Ultra HD OLED telerit (mudel 77EC9800). Lisaks tutvustatakse Gallery OLED (mudel 55EA8800) ja nõgusa ekraaniga OLED (mudel 55EB9600) telereid.

77OLED TV

Loe tervet kirjet →