Sildi: "Spotify"

LG esitleb uut WiFi-ga helisüsteemide sarja Music Flow

LG esitleb CES 2015 tehnoloogiamessil oma uut Music Flow WiFi sarja muusika ja filmide austajatele. Sari sisaldab ettevõtte esimest akuga kaasaskantavat WiFi kõlarit (mudel H4 Portable/NP8350), täiustatud WiFi Sound Bar helisüsteeme (mudelid HS7/LAS750M ja HS9/LAS950M) ning 3D Blu-ray DVD mängijat (mudel BP550). Kõik seadmed ühilduvad nii Android kui ka iOS seadmetega.

LG Music Flow_1 Loe tervet kirjet →

LG esitleb nutikat juhtmeta Hi-Fi helisüsteemi

LG esitles uhiuut Music Flow helisüsteemi muusikanautlejatele kogu maailmas. LG Music Flow kõlarid (mudelid H3, H5, H7), Sound Bar (mudel HS6), Network Bridge (mudel R1) ja Music Flow Player rakendus nutitelefonidele moodustavad mugava ja nutika Hi-Fi koduse helisüsteemi. Music Flow Player rakenduse abil saavad kasutajad juhtida oma digitaalset muusikakogu isegi siis, kui muusika on talletatud erinevatele seadmetele. Rakendus soovitab ühtlasi muusikat ning playliste, mängib muusikat nutitelefonis ning võimaldab ligipääsu raadiote veebikanalitele.


Loe tervet kirjet →

Tuntud muusikakeskkond Spotify on nüüd saadaval ka LG Smart TV platvormil

LG teatas, et rahvusvaheliselt tuntud muusika kuulamise keskkond Spotify on peatselt kättesaadav 30 riigi, sh ka Eesti LG Smart TV platvormil. Uus rakendus pakub kasutajatele ligipääsu rohkem kui 20 miljonile muusikateosele ning on ühilduv kõikide 2013. aasta LG Smart TV telerimudelitega.

LG Smart TV - Spotify Service

Loe tervet kirjet →

5

LG toob nutiseadmetesse Spotify muusikarakenduse

LG Electronics (LG) teatas täna, et Spotify muusikarakendust saavad kasutama hakata mitmed LG 2013. aasta nutiseadmed, sealhulgas kõrgekvaliteedilised Blu-ray kodukinosüsteemid ja Blu-ray mängijad.

Spotify LG smart TV programm

Spotify, mida on võimalik kasutada juba alates järgmisest kuust, pakub kasutajatele oma nutika platvormi kaudu ligipääsu enam kui 20 miljonile laulule. Uus Spotify rakendus võimaldab kõrgema taseme kontode omanikel avastada hiiglaslikku laulude kogu sirvides avastada uut muusikat või kuulata oma LG Smart heli- või videoseadme kaudu kuuata Spotify Raadiot. Lemmiklugusid ja playlist’e saab Facebooki ja Twitteri kaudu jagada, et uut muusikat ka teistele tutvustada. Uued rakenduse kasutajad saavad ühe kuu pikkuse tasuta prooviaja, enne kui hakkavad maksma kuutasu suuruses $9.99.

Loe tervet kirjet →