Sildi: "Smart TV"

Tehnikaekspert annab nõu: kuidas valida telerit?

Kord päevas uudised, mitu telesaadet õhtu jooksul, kinoelamused kodus, väike tuba või hiiglaslik telekatuba – igale maitsele ja vajadusele leidub vastavate pikslite arvu ja ekraanisuuruse ning -tehnoloogiaga teler.

TV_izvele_1 Loe tervet kirjet →

Uuring: 74% eestlastest tunnistab televiisori ees magamist

LG korraldatud uuringust selgub, et suur osa (60%) Eesti elanikest uinub televiisorist saateid ja filme vaadates. Pool vastanutest tõdeb, et jääb magama vaid siis, kui on väga väsinud. Igapäevaseks tegevuseks peab seda aga 18% vastanutest. Baltiriikides läbi viidud uuringust selgub, et eestlased on suurimad televiisori ees magajad, lätlaste puhul on see näitaja vaid 60%.

LT_TV_research_1 Loe tervet kirjet →

LG lubab SMART TV platvormile sujuvad maksevõimalused

Alates tänasest võimaldab tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) koostöös Paymentwalliga arendajatel luua rakendusi, mis ühilduvad LG webOS Smart TV platvormiga rohkem kui 200 riigis ja toetavad üle 140 erineva makseviisi. See partnerlus annab tarbijatele lihtsama ligipääsu makstud rakendustele, filmidele, mängudele ja muule läbi LG webOS Smart TV platvormi.

LG Smart TV Payment Parnership_1 Loe tervet kirjet →

Sport – meelelahutus telerist või staadionilt?

Tänavune suvi on põnevatest spordisündmustest tulvil alustades Euroopa meistrivõistlustega jalgpallis Rio olümpiamängudeni välja. Spordisõbrale pole staadionist paremat kohta suure mängu vaatamiseks – olla osa rahvahulgast, laulda laule ning jagada hetke.

2016_UH95

Loe tervet kirjet →

LG esitleb webOS tarkvaraarenduse süsteemi LG Smart+ teleritele

LG esitleb tarkvaraarenduse süsteemi, mis aitab arendajatel LG Smart+ teleritele kasutajasõbralikke ja praktilisi rakendusi luua. Uus veebisait  võimaldab kasutajatele ligipääsu vajaminevale infole, et töötada välja kvaliteetseid webOS TtarV rakendusi.

WebOS SDK

Loe tervet kirjet →

LG Smart+ telerite müük ületas ühe miljoni piiri

LG teatas, et alates uute webOS operatsioonisüsteemiga nutitelerite müügile tulekust märtsis, on neid tänaseks müüdud juba üle miljoni ühiku. Ettevõte loodab, et 2015. aasta esimeseks pooleks on webOS operatsioonisüsteemi kasutavate nutitelerite müük ületanud 10 miljoni piiri.

2014 TV Loe tervet kirjet →

LG lõi webOSi, et inimesed õpiksid kasutama kõiki nutitelerite eeliseid

Nutiteleritel on tavaliselt üsna keerulised kasutajaliidesed. Uuringud näitavad, et 53% nutitelerite omanikest ei ole teadlikud sellest, mida nende nutiteleriga teha saab ning 75% neist arvavad, et nutiteleri kasutamine on liiga keeruline. Nutitelerite keerulisus võtab kasutajatelt soovi teleri eeliseid kasutada, mistõttu on kõigist maailmas müüdud umbes 160 miljonist nutitelerist kasutusel tavalise telerina. Sellest tulenevalt otsustas LG oma nutitelereid lihtsustada ning lõi neile uue operatsioonisüsteemi webOS, mis pakub lihtsat ja intuitiivset kasutuskogemust.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG pilguheit 2014. aasta trendidele

Kõikides valdkondades alates tehnoloogiast ja lõpetades meelelahutusega, tähendab uue aasta saabumine võimalust heita pilk põnevatele ja uutele trendidele. Tänavune CES mess keskendus uusimale tehnoloogiale ning LG esitles innovaatilisi tooteid, mis on 2014. aastal suunatud väga erinevatele võtmeturgudele.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG Electronics soovib OLED ja Ultra HD telerite segmendis liidripositsiooni

LG Home Entertainment Company uus president Hyun-hwoi Ha on võtnud eesmärgiks telerituru dünaamika muutmise. Selle eesmärgi teostamiseks toetutakse esmajoones LG juba omandatud liidripositsioonile OLED TV tehnoloogia ja tootmise vallas. Samal ajal soovitakse kasvatada Ultra HD ja Smart TV telerite valikut, täiendades neid seejuures innovaatiliste lahenduste ja funktsioonidega.

TV rinka Loe tervet kirjet →

Uus webOS Smart TV platvorm sobib perfektselt 4K striimimiseks

LG teatas, et ettevõtte 2014. aasta Ultra HD telerite seeria, mis on varustatud webOS Smart TV platvormiga, toetab ka Ultra HD 4K sisu striimimist üle Netflix võrgustiku. LG 2014. aasta 4K teleriseeriat tutvustati esmakordselt tehnikamessil CES 2014.

webOS Loe tervet kirjet →