Sildi: "Smart Diagnosis"

LG toob Eestisse uued kaasaegse elustiili pesumasinad

LG laiendab sel kevadel oma pesumasinate valikut Eestis kolme uue mudeliga (FH4U2TDH1N, FH4U1TBS2 ja FH2U2HDM1N), mis on loodud rahuldama kaasaegse tarbija vajadusi. 10-aastase mootori garantiiga intelligentne ja intuitiivne pesumasin säästab aega ning hoolitseb nii pesu kui ka iseenda eest.

LG_TuboWash

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab Euroopa tarbijatele uusi 2015. aasta pesumasinaid ja külmikuid

LG tutvustab 22.-23. jaanuaril Portugalis toimuval InnoFestil Euroopa tarbijatele oma uusi kodumasinaid. Uute pesumasinate ja külmikute peamisteks eelisteks on eriti tõhus energiaefektiivsus, täiustatud võimekus ja uued nutikad kasutajakogemuse lahendused.

01_LG_Innofest_2015 Loe tervet kirjet →

LG tutvustab peagi eriti mahukat topeltuksega külmikut

LG teatas, et planeerib 2015. aastal tutvustada oma esimest eriti suurt topeltuksega Mega-Capacity Door-in-Door külmikut (mudel LPXS34886C). Auhinnatud LG topeltukse kontseptsioon on üks CES 2015 tehnoloogiamessi kõrgklassi külmikute peamisi innovatsioonilahendusi.

LG_Door-in-Door_Refrigerator_02 Loe tervet kirjet →

LG tutvustab järgmise generatsiooni rõivahooldussüsteemi LG Styler

LG tutvustab CES 2015 tehnoloogiamessil uuendatud versiooni oma unikaalsest rõivahooldussüsteemist LG Styler. Uus kompaktne LG Styler värskendab riideid ilma pesuvahenditeta, olles seega ideaalne lahendus raskesti hooldatavate rõivaesemete, nagu näiteks ülikondade, mantlite ja kampsunite hoolduseks.

LG_CES2015_LG Styler 1 Loe tervet kirjet →

LG tutvustas IFA 2014 messil oma uusimaid energasäästlikke külmikuid

Möödunud nädalavahetusel Berliinis toimunud IFA 2014 tehnoloogiamessil tutvustas LG oma uusimat energiasäästlike külmikute seeriat. LG uued külmikud on energiasäästlikud ning loodud Euroopa standardeid silmas pidades. Külmikud aitavad toidu kauem värskena hoida ning teevad toidu hoiustamise kergemaks ja mugavamaks.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2 Loe tervet kirjet →

LG tutvustas IFA 2014 tehnoloogiamessil täielikult integreeritud nutika kodu kontseptsiooni

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles IFA 2014 messil oma visiooni nutikast tulevikukodust LG Smart Home. LG Smart Home nutikodu põhiidee on ühendada erinevad kõrgklassi nutikad kodmasinad ühte mugavalt kasustatavasse lihtsasse süsteemi.

Smart Home[4] Loe tervet kirjet →

LG toob Baltikumi turule uue külmikutesarja

LG tutvustab Baltikumi klientidele oma uusimat energiasäästlikku ja paljude funktsioonidega külmikutesarja, kuhu kuulub kuus erinevas hinnaklassis mudelit. Uue seeria puhul võib esile tõsta LG Linear Compressor tehnoloogiat, mis kasutab unikaalset otsest ülekandemehhanismi ning muudab LG külmikud ja sügavkülmikud kuni 50% energiasäästlikumaks, vaiksemaks ja vastupidavamaks.

LCEP Pocket Low E-Micom

Loe tervet kirjet →

LG esitleb esmakordselt Baltikumis uut energiasäästlikku nutikat kuivatit

LG teatas, et Baltikumi saabub müügile ettevõtte uus ökonoomne eestlaetav kuivati (mudel: RC9055AP3Z). Kuivati kuulub ECO Hybrid nutikate kodumasinate kategooriasse ning sellel on lisadena tõrkeotsing Smart Diagnosis, allergeene eemaldav ja kortse vähendav True Steam, riiete hooldamist lihtsustav Auto Cleaning Condenser ning energiat ja aega säästev  inverter-tehnoloogia.

LG Eco Loe tervet kirjet →

LG tutvustas Innofestil külmikuid

LG tutvustas 2014. aasta LG Innofestil Euroopa tarbijatele mõeldud külmikuid. 19. märtsil Veneetsias toimunud ürituse keskmes olid teiste toodete hulgas ka uued ja energiasäästlikud külmikumudelid, mis hoiavad toitu kauem värskena ning muudavad toidu hoiustamise ja säilitamise mugavamaks kui eales varem.

LG Door-in-door

Loe tervet kirjet →

LG esitleb nutikaid ja energiasäästlikke kodumasinaid

LG esitles Berliinis toimunud tarbeelektroonikamessil IFA 2013 uusimaid tolmuimejaid, külmikuid ja mikrouune.

LG Smart Hom-Bot

Loe tervet kirjet →