Sildi: "shoppamine"

Interaktiivne shoppamine

Kuulus meesterõivaste kaubamaja 109 Men’s, mis asub mainekas, kõrgmoele suunatud Shibuya piirkonnas Tokyos, tutvustas hiljuti uusi, kõrgtehnoloogilisi riidepuusid.

109 Men’s riidepuud, mis on leiutatud ja toodetud Team Lab’i poolt, on sünkroniseeritud nende kohal rippuvate digitaalekraanidega, mis mängivad videot iga kord, kui klient võtab riideeseme rippuva riidepuuga enda kätte. Videost võib saada aimu, kellele see riietusese sobida võiks, milliste teiste esemetega seda koos kanda võiks jne. Samuti võivad riideid katsudes ja tõstes muutuda poe valgustus, muusika ja meeleolu.

Ilmateade poodlemiseks ehk kuidas supermarketid kasutavad ilmaennustusi oma müügistrateegias

Kas te olete kunagi mõelnud, kuidas on supermarketitel ilusa ja grillimiseks sobiva ilma korral alati piisavas koguses grillvorste ja liha pakkuda? Sama lugu on mõnusate suppide ja kuumade jookidega, kui õues kisub juba jahedamaks.

Supermarket

Vastus peitub hoolikas ilmaennustuste jälgimises, sest inimeste toitumis- ja tarbimiseelistused sõltuvad väga paljuski just õues olevatest külma- või soojakraadidest.

Näiteks selgub rahvusvahelise supermarketiketi Tesco poolt läbi viidud uuringust, et hamburgerite müük tõuseb temperatuuri kerkimisel 20C kraadilt 24C kraadini koguni 42%.

Loe tervet kirjet →