Sildi: "reklaam"

LG G5 esimeses telereklaamis mängib peaosa Jason Statham

LG revolutsioonilise G5 moodultelefoni telereklaami peaosatäitjaks on tuntud action-filmide näitleja Jason Statham. Reklaami režissööriks on mitmetele suurtele rahvusvahelistele brändidele ja globaalkampaaniatele reklaame tootnud tunnustatud filmitegija Fredrik Bond.

LG-G5-Jason-Statham-TVC

Loe tervet kirjet →

LG läbi aegade esimeses Super Bowli reklaamis toob Liam Neeson TV tehnoloogia tulevikust tänapäeva

LG esitles koostöös tuntud näitleja Liam Neesoniga Ameerika jalgpalli suursündmuse eel läbi aegade esimest Super Bowli reklaami ning uut LG SIGNATURE OLED telerit. Reklaam, mis sündis isa Ridley Scotti ja poja Jake Scotti ühisprojektina, näitab LG pühendumust tuua tulevikutelevisioon tänapäeva tarbijateni.
1.LG Super Bowl Ad Preview

Loe tervet kirjet →

LG uue telereklaami toodab Ridley Scotti produktsioonifirma

LG esimese telereklaami toodab Ridley Scotti produktsioonifirma RSA Films. Ridley Scotti poeg Jake Scott lavastab reklaamis kohta, mis tutvustab LG OLED teleritehnoloogiat. Ettevõtte agressiivse turundustegevuse tulemusena sündiv reklaam esitleb LG pühendumist uute tehnoloogiate avastamisele ja näitab, et OLED teler ei ole lihtsalt uus teler, vaid tähistab televisioonitehnoloogia uue ajastu algust.

OLED Superbowl PR_2

Loe tervet kirjet →

„Tark varas tabatud!“ ehk LG kõigi aegade populaarseim kampaania

LG kõigi aegade populaarseim YouTube video “Smart Thief Caught on Cam”, mis kogus esimese nelja eetrinädala jooksul üle 7 miljoni vaatamise, teenis prestiižel Cannes Lions reklaamifestivalil mitmeid auhindu.

Video, mida levitati ainult YouTube keskkonnas, pälvis Kuldse Lõvi auhinna parima reklaami- ja promotsioonikampaania valdkonnas. Samuti võitis LG ka Hõbedase Küberlõvi auhinna.

Cannes Lions

Lisaks Cannes’i konkursile, tunnustati videot ka CLIO auhinnagalal, New Yorki festivalil ja ONE Show’l.

Loe tervet kirjet →

Smartclip ning LG Electronics pakuvad koostööna nüüdsest LG Smart TV reklaamipinda 14-s riigis

Reklvaamiplatvorm smartclip ning LG Electronics teatasid, et smartclip hakkab nüüdsest 14-ne riigi LG Smart TV platvormi reklaamipinnaga tegelema. LG Smart TV pakub tänu sellele partnerlusele hulgaliselt võimalusi reklaami tellijatele. Reklaamijatel on nüüdsest rohkem võimalusi publikuteni jõuda ning mitmetahulisemalt oma sõnumeid presenteerida. LG Smart TV-le võimaldavad juurdepääsu Smart 3D Blu-ray mängijad ning  ka kõik olemasolevad nutitelerid. Tulevikus plaanitakse juurdepääsu laiendada mobiilseadmetele ning ka teistele elektroonika tarvetele.

LG 55LM960V Smart TV teler

Smartclip’i ning LG Electronics’i kokkulepe tagab reklaami tellijatel ligipääsu kogu LG Smart TV reklaamipinnale, mis hõlmab endas nii erinevaid reklaamiribasid kui ka uusi ning interaktiivseid lahendusi, mis suurendavad kasutaja elamuse ning võimaldavad rafineerituma reklaami sihtimise.

Loe tervet kirjet →

LG loomingulised reklaamid

On reklaame, mis oma ülesehituse ja loomingulise taseme poolest lihtsalt nii head, et tooteinfot või lisamaterjale pole vaja enne viimast kahte sekundit tutvustadagi. Nii on vaatajad haaratud kogu loosse sisse, nähes enda ees lahti rullumas miniatuurset draamafilmi. Järgnev klipp on heaks näiteks.

Reklaam, kus tolmuimeja päästab kaitsetud mänguasjad tolmust koosnevate haikalade eest, on saanud väga populaarseks ning on võitnud auhindu ka mainekatel reklaamiauhindade jagamisel.

Reklaamis figureeriv tolmuimeja on muide LG KOMPRESSOR tehnoloogiaga varustatud, mis tähendab, et see pressib kõik sisse imetud tolmu nii kokku, et see sealt enam kuidagi välja ei pääse. Lisaks muudab antud tehnoloogia tolmuimeja palju tervislikumaks kui tavalised tolmuimejad.

Loe tervet kirjet →

Reklaam bussipeatuses, mis aitab laadida sinu telefoni akut?!

Kui tihti on juhtunud, et Sinu telefon saab tühjaks just keset päeva ning pead seda kasutada saamata näiteks bussipeatuses bussi ootama? USA-s leidis sellisele murele lahenduse Glacéau energiajookide firma, kes paigaldas ootepaviljonidesse reklaamid, mis lasevad tmobiilelefoni akut laadida otse energiajoogipudelist!

Reklaam bussipaviljonis

Reklaamidel on kolm USB pistikut, mille kaudu saab laadida kõiki USB kaudu laetavaid seadmeid.

Loe tervet kirjet →

LG tolmuimeja reklaam pälvis rahvusvahelisel reklaamifestivalil kuldse auhinna

LG uuendusliku KOMPRESSOR-tehnoloogiaga varustatud tolmuimeja telereklaam Something’s Lurking pälvis mainekal Clio reklaamifestivalil kuldse auhinna.

Reklaamis tuuakse välja tolmuimeja tugevat imamisvõimet, mis on võimeline imama nii nähtavat kui silmale nähtamatut mustust ja tolmu. KOMPRESSOR-tehnoloogia on esimesena maailmas varustatud motoriseeritud tolmu komprimeerimise süsteemiga, mis vähendab õhku tagasilendava tolmu kogust. Samuti tagab see masinale pika eluea ja suure võimsuse.

Auhinnatud reklaami näeb YouTube’is:

Something’s Lurking autoriks on reklaamiagentuur Y&R. Clio reklaamifestival on üks mainekamaid omataoliste seas. Auhindu jagatakse nii reklaami, disaini, interaktiivse sisu kui ka suhtekorralduse valdkondades. Selle aasta festivalil võistles kokku 10 000 tööd 65 riigist. Telereklaami kategoorias jõudsid finaali 188 tööd, neist pälvis kuldse auhinna 13 tööd.

Rulluisutavad beebid Guinessi rekordite raamatus

2009. aasta suurim interneti hitt on video rulluiskudel beebidest, kes teevad silmad ette ka kõige kogenumatele trikiuisutajatele. Minutiline klipp on tegelikult Eviani vee reklaam ning Guinessi rekordite raamatusse jõutigi kõige enam vaadatud interneti reklaamvideona ühtekokku 45 miljoni külastajaga.

Ivo Nikkolo uus reklaamnägu

Ivo Nikkolo sügistalvise kollektsiooni reklaamnäoks on tänavu Eesti päritolu tippmodell Olga Serova. Paljudele luksusbrändidele töötanud Olga on muuhulgas olnud reklaamnäoks ka Emporio Armanis ning löönud kaasa Dolce&Gabbana, Stella McCartney, Yohji Yamamoto ja paljude teiste tippdisainerite showdes.

Ivo Nikkolo uus reklaamnägu

Ivo Nikkolo on kohalikust moepakkujast kasvanud rahvusvaheliselt tuntud ja armastatud kaubamärgiks. Tema tooted on suunatud enesekindlale, kõrget kvaliteeti ning unikaalsust hindavale naisele, kes soovib kanda ainult parimat – kõik see, mis õhkab ka Olga Serova isikust.

Loe tervet kirjet →