Sildi: "Red Dot"

LG võitis 20 Red Dot 2017 disainiauhinda

LG võitis tänavusel Red Dot disainiauhindade jagamisel 20 auhinda, sealhulgas kaks kõrgeimat tiitlit Best of the Best. Viimase vääriliseks tunnistati nii LG Signature OLED W teler kui ka Smart InstaView külmik. Red Dot on iF ja IDEA disainikonkursside kõrval üks kolmest maailma mainekamast disainikonkursist.

Loe tervet kirjet →

LG võitis 32 Red Dot 2016 disainiauhinda

LG saavutas selle aasta Red Dot disainiauhindade jagamisel kindla esikoha, võites 32 auhinda, sealhulgas kaks kõrgeimat tiitlit Best of the Best ning 30 Red Dot autasu. Maineka Red Dot Best of the Best auhindade saajate hulgas olid LG 4K OLED teler (mudel 65E6) ning alumise sügavkülmaga külmik (mudel GA- B489SADN/GA-B489TADN).

LG_RedDot-Award

Loe tervet kirjet →

LG nimetati Red Dot 2015 auhinnajagamisel aasta brändiks

LG pälvis ühel maailma olulisimal disainiauhindade konkursil Red Dot Award aasta brändi tiitli. Selle tunnustusega asetati LG ühte ritta selliste eelnevate võitjatega nagu näiteks PepsiCo, Audi AG ja Mercedes-Benz. LG on ka kolmas ettevõte, kes on võitnud nii aasta brändi kui ka aasta disainimeeskonna tiitli, mille LG pälvis 2006. aastal.

CD2015_Brand_of_the_year_rgb

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil uusimaid premium monitore

LG esitleb 2014. aasta jaanuaris Las Vegases toimuval tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) 34-tollist IPS 21:9 kuvasuhtega UltraWide (mudel UM95) monitori. Toode on saadaval ka 29-tollisena ning võimaldab tänu UltraWide QHD resolutsioonile (3440 x 1440) selget ning teravat pildikvaliteeti.

CES monitor  Loe tervet kirjet →

LG Tone Ultra pakub esmaklassilist helikogemust

LG toob peagi turule Tone Ultra (HBS-800) kõrvaklapid. Toote eelkäija LG Tone (HBS-700/730) kujunes müügihitiks ning seda on alates 2010. aastast müüdud enam kui kaks miljonit ühikut.

Tone Ultra arendati välja spetsiaalselt selleks, et pakkuda kasutajatele esmaklassilist stereosarnast helikogemust. Helivähendamise tehnoloogia abil blokeerib Tone Ultra taustamüra, võimaldades seeläbi keskenduda üksnes muusikale või vestlusele.

LG Tune Ultra

Loe tervet kirjet →

1

LG nõgus OLED teler on nüüd ka Eesti turul saadaval

LG teatas, et nõgusa ekraaniga OLED teler (mudel 55EA980V) on nüüd ka Eestis saadaval. Seega on LG esimene teleritootja, kes on muutnud arenenud OLED teleritehnoloogia Baltikumi tarbijatele kättesaadavaks.

LG Curved OLED TV 2

Loe tervet kirjet →

LG esitleb tarbeelektroonikamessil IFA 2013 esmaklassilisi heli- ja videoseadmeid

LG esitleb Berliinis toimuval tarbeelektroonikamessil IFA 2013 ruumisäästlikku Sound Plate kõlarit (mudel: LAP340) ning Sound Bar heliseadmeid NB4530A ja NB5530A. LG heliseadmed võimaldavad rikkalikku ja kvaliteetset heli ning mitmeid nutikaid ühenduvuse funktsioone.

LG Sound Bar

Loe tervet kirjet →

LG esitleb koduelektroonikamessil IFA 2013 uue generatsiooni telereid

LG esitleb Berliinis tomuval tarbeelektroonikamessil IFA 2013 laias valikus telereid, mille märksõnadeks on hea helikvaliteet, innovatiivne disain ning tehnoloogia. Seeriasse kuulub kumera ekraaniga OLED teler, Gallery OLED teler, 84-tolline ULTRA HD teler (mudel: 84LA9800) ning taskukohasemad 55- ja 65-tollised ULTRA HD telerid (LA9650 seeria).

CURVED OLED TV (55EA9800)

Loe tervet kirjet →

LG nõgus OLED teler pälvis maineka EISA auhinna

LG nõgus OLED telerimudel 55EA9800 pälvis tänavusel Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) parimate toodete valimisel 2013-2014 Euroopa teleridisaini auhinna. Uuel EA8900 mudelil on kergelt nõgus IMAX-taoline ekraan, mis on kõigest 4 mm paksune.

LG CURVED OLED TV - EISA award Loe tervet kirjet →

LG alustab maailma esimese nõgusa ekraaniga teleri müügiga

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et hakatakse vastu võtma esimesi eeltellimusi 55-tollisele (54,6-tollise diagonaaliga) nõgusale OLED telerile (55EA9800 mudel) Lõuna-Koreas. Tellitud telerite kättetoimetamine algab juba järgmisel kuul. Enam kui 1400 LG jaekauplust Lõuna-Koreas võtavad nüüdsest vastu tellimusi klientidelt, kes tellivad omale premium-klassi teleri, mis maksab umbes 13 500 USD. Sellega on LG esimene ja ainuke firma, kes pakub nii lameekraaniga OLED telerit, mida Korea kliendid said omale hankida juba alates veebruarist, ning nõgusat OLED telerit. Nii on LG´l OLED´i segmendis oluline juhtroll, mis peaks 2016. aastaks kasvama DisplaySearch´i andmetel 7 miljoni ühikuni.

LG Curved OLED TV

 

Loe tervet kirjet →