Sildi: "Rear Key"

LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni

LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni LG G Flex, mis on uusim lisandus LG G-seeriale. Tegemist on esimese nutitelefoniga, mis järgib inimese näokontuure. Seejuures on selle ekraani ja aku disainis ning ehituses ühendatud LG erinevate ettevõtete innovaatilised lahendused. LG G Flex võimaldab täiustatud kasutajakogemust, mis realiseerib maksimaalselt toote nõgusat disaini.

LG G Flex

Loe tervet kirjet →

1

LG G2 nüüd Eesti turul saadaval

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas täna, et LG G2 nutitelefon on nüüd Eesti turul saadaval. LG G2 iseloomustab ettevõtte eesmärki luua tarbijakeskseid uuenduslikke lahendusi. Toode on kättesaadav üle Eesti alates oktoobrikuu keskpaigast.

LG G2 black

Loe tervet kirjet →

2

LG G2 tutvustab nutitelefonide disainis uut suunda

LG esitles täna uut LG G2 nutitelefoni, mis on esimene seade LG uuest G-seeriast. Toote esitlusüritus toimus New Yorgis Frederick P. Rose Hall’is, kuhu kogunes ligemale 700 külalist enam kui 30-st riigist. Uus LG G2 iseloomustab LG eesmärki luua tarbijakeskseid uuenduslikke lahendusi. Tarbijate elustiili ja käitumist käsitlenud uuringule tuginedes loodi uus nutitelefon ergonoomilise disainiga ning see on varustatud praktiliste funktsioonidega, pakkudes täiustatud kasutajakogemust.

LG G2

Loe tervet kirjet →