Sildi: "QuickMemo"

LG G PAD II 10.1 tahvelarvuti on alates oktoobrikuust Eestis saadaval

LG toob Baltikumi turule uusima G Pad tahvelarvuti versiooni. LG G Pad II 10.1 tahvelarvuti on Eesti poodides saadaval alates oktoobrikuust, soovitusliku hinnaga 399 eurot.

LG G Pad II 10.1_1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut tahvelarvutit G Pad II 10.1

LG tutvustab Berliinis toimuval IFA 2015 tehnoloogiamessil oma uusimat G Pad seeria tahvelarvutit. Pärast ametlikku esitlust saabuvad G Pad II 10.1 tahvelarvutite LTE ja WiFi versioonid müügile Põhja-Ameerika, Euroopa ja Aasia põhiturgudel.

LG G Pad II 10.1_1

Loe tervet kirjet →

LG esitleb uut suure ekraani ja täiustatud kasutajakeskkonnaga keskklassi nutitelefoni G3 s

LG teatas täna uue LG G3 s nutitelefoni müügiletulekust. G3 s on paljukiidetud LG G3’e keskklassi versioon. LG G3 s pakub G3-le sarnast, kuid kompaktsemat kasutajakogemust peene Floating Arc metalse disaini ja kiire Laser Auto Focus teholoogiaga. 5-tollise ekraaniga on G3 s teistest sama hinnaklassi toodetest peajagu üle.

LG G3 s

Loe tervet kirjet →

LG G Pro Lite uue Dual SIM toega

LG G Pro Lite (mudel: D686) on LG G Pro nutitelefoni taskukohasem versioon, mis on peagi poodides saadaval.

LG G Pro Lite on varustatud  Dual SIM toega. Tootel on 5.5-tolline qHD resolutsiooniga (540×960 pikslit) IPS ekraan. G Pro Lite nutitelefonil on 1GHz MediaTek 6577 protsessor 1GB muutmäluga. Nutitelefonil on Android 4.1 Jelly Bean operatsioonisüsteem ja 3,140mAh aku. G Pro Lite on varustatud 8-megapikslise tagakaamera ning 1.3-megapikslise esikaameraga. Seadmel on microSD tugi ja 8GB sisemälu.

G pro Lite

Loe tervet kirjet →

2

LG Electronics: 52% eestlastest kasutab nutitelefoni*

LG viis hiljuti läbi uuringu, mis käsitleb mobiili kasutamise harjumusi kõigis kolmes Balti riigis**. Uurimuse tulemuste kohaselt kasutab nutitelefoni koguni 52% eestlastest. Selle näitajaga on Eesti Baltikumis nutitelefoni kasutamise aktiivsuselt Leedu järel (57%) teisel kohal. Lätis eelistab nutitelefoni vaid 44% elanikkonnast. Lisaks moodustavad Eestis enam kui pool nutitelefoni kasutajatest meesterahvad (58%). Sama tendents on märgatav ka teistes Balti riikides, kuid suurim protsentuaalne erinevus on iseloomulik Leedule, kus nutitelefoni kasutab koguni 63% meestest.

LG Optimus L1

Loe tervet kirjet →

LG uus rakendus tutvustab G2 nutitelefoni parimaid omadusi

LG pakub kasutajatele võimaluse uusima nutitelefoni katsetamiseks. Laadides alla ning installeerides G2 Emulator rakenduse mistahes Android’i mobiilsele seadeldisele, saavad kasutajad proovida kuut parimat LG G2 nutitelefoni kasutajakogemuse (UX) funktsiooni.

LG G2 Emulator

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uue hinnaklassi nutitelefoni Optimus L4II

LG on täiustanud edukat L-seeriat kaasaegse disaini ja innovaatiliste tehnoloogiliste lahendustega. Optimus L4II (mudel: E440) on Optimus L3II nutitelefoni edasiarendus täiustatud stiili, kasutajamugavuse ja taskukohase hinnaga.

LG Optimus L4 II

Loe tervet kirjet →

2

LG G2 tutvustab nutitelefonide disainis uut suunda

LG esitles täna uut LG G2 nutitelefoni, mis on esimene seade LG uuest G-seeriast. Toote esitlusüritus toimus New Yorgis Frederick P. Rose Hall’is, kuhu kogunes ligemale 700 külalist enam kui 30-st riigist. Uus LG G2 iseloomustab LG eesmärki luua tarbijakeskseid uuenduslikke lahendusi. Tarbijate elustiili ja käitumist käsitlenud uuringule tuginedes loodi uus nutitelefon ergonoomilise disainiga ning see on varustatud praktiliste funktsioonidega, pakkudes täiustatud kasutajakogemust.

LG G2

Loe tervet kirjet →

LG Optimus L5 II ja L7 II nutitelefonid on alates tänasest Eestis saadaval

LG teatas, et tänasest on Eesti poodides saadaval LG nutitelefonide L-seeria uue põlvkonna nutitelefonid Optimus L5II ja L7II. Need taskukohase hinnaga nutiseadmed toovad kasutajateni intelligentse disaini, uue kasutajaliidese ja viimase Androidi operatsioonisüsteemi.

LG Optimus L5 II

 

Loe tervet kirjet →

Uus LG Optimus L3II nutitelefon on nüüd saadaval ka Eestis

LG teatas, et Eesti poodidesse on jõudnud LG nutitelefonide L-seeria uue põlvkonna nutitelefon Optimus L3II. Uuel L-seerial, mida esmakordselt tutvustati käesoleva aasta Mobile World kongressil (MWC 2013), on uuendatud nii stiili kui kasutusmugavust ning kohandatud ka hinnaklassi.

Optimus L3 II

 

Loe tervet kirjet →