Sildi: "QuickCircle"

LG alustab uute L-Seeria nutitelefonide müüki

LG tutvustab sel nädalal oma uusi L-Seeria nutitelefone L Fino ja L Bello. Uued telefonid tulevad müügile Euroopas, Ladina-Ameerikas, Aasias ja SRÜ riikides järgmiste nädalate jooksul.

LG L FINO(left) L BELLO(right) Loe tervet kirjet →

LG TUTVUSTAB MÄNGU QUICKCIRCLE KORPUSELE

LG tutvustas esimest mängu, mis on spetsiaalselt arendatud nende aknaga LG G3 korpusele QuickCircle. Lisaks kella vaatamisele, helistamisele ja pildistamisele, saavad LG G3 omanikud läbi Quick Circle korpuse ümmarguse akna mängida nüüd ka  tasuta mängu Puppy Pop.

Puppy Pop Game for LG QuickCircle Case 1 Loe tervet kirjet →

LG pakub arendajatele erinevaid võimalusi G3 nutitelefonile uute rakenduste loomiseks

LG teatas, et alates tänasest on saadaval uus QCircle tarkvaraarenduse komplekt, mis lubab Androidi arendajatel luua uusi rakendusi LG viimasele lipulaevale – G3 nutitelefonile. LG QCircle on lisandus LG tarkvaraarenduse komplektidele QSlide ja QRemote, mille abil saab samuti LG seadmetele uusi rakendusi luua ning kasutajakeskkonda klientidele veelgi mugavamaks muuta.

LG G3 QuickCircle SDK

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab uut lipulaeva – nutitelefoni G3

LG esitleb täna maailmale oma uut kauaoodatud nutitelefoni G3, sooja vastuvõtu osaliseks saanud G2 järeltulijat. G3 esitlusüritused toimuvad samaaegselt kuues maailma linnas – Londonis, New Yorkis, San Franciscos, Seoulis Singapuris ja Istanbulis.

LG G3

Loe tervet kirjet →

LG esitleb koos G3 nutitelefoniga ka uut korpust QuickCircle

LG teatas, et järgmisel nädalal esitletava LG G3 nutitelefoniga koos tuleb tutvustamisele ka uus G3 kasutamist hõlbustav kaitsekorpus nimega QuickCircle. Ümbriku stiilis korpus lubab kasutada mitmeid G3 funktsioone ilma korpuse kaant avamata. Kasutajad näevad kella, saavad võtta vastu kõnesid, saata sõnumeid, teha fotosid, kuulata muusikat või näha oma tervisenäitajaid otse korpuse ümmargusest aknast.

LG G3 QuickCircle Case_Aqua Mint Loe tervet kirjet →