Sildi: "QSlide"

LG pakub arendajatele erinevaid võimalusi G3 nutitelefonile uute rakenduste loomiseks

LG teatas, et alates tänasest on saadaval uus QCircle tarkvaraarenduse komplekt, mis lubab Androidi arendajatel luua uusi rakendusi LG viimasele lipulaevale – G3 nutitelefonile. LG QCircle on lisandus LG tarkvaraarenduse komplektidele QSlide ja QRemote, mille abil saab samuti LG seadmetele uusi rakendusi luua ning kasutajakeskkonda klientidele veelgi mugavamaks muuta.

LG G3 QuickCircle SDK

Loe tervet kirjet →

LG G Pro Lite uue Dual SIM toega

LG G Pro Lite (mudel: D686) on LG G Pro nutitelefoni taskukohasem versioon, mis on peagi poodides saadaval.

LG G Pro Lite on varustatud  Dual SIM toega. Tootel on 5.5-tolline qHD resolutsiooniga (540×960 pikslit) IPS ekraan. G Pro Lite nutitelefonil on 1GHz MediaTek 6577 protsessor 1GB muutmäluga. Nutitelefonil on Android 4.1 Jelly Bean operatsioonisüsteem ja 3,140mAh aku. G Pro Lite on varustatud 8-megapikslise tagakaamera ning 1.3-megapikslise esikaameraga. Seadmel on microSD tugi ja 8GB sisemälu.

G pro Lite

Loe tervet kirjet →

LG Optimus L9II nutitelefon nüüd saadaval ka Eestis

LG tutvustas hiljuti paljukiidetud L-seeria pere uusimat liiget – LG Optimus L9II nutitelefoni (mudel D605), mis on täiustatud versioon esimese generatsiooni Optimus L9 telefonist. Uus seade viib L-seeria nutitelefonide kasutajakogemuse uuele tasemele ning seda väga hea hinna juures.

LG Optimus L9 II white Loe tervet kirjet →

2

LG Optimus F5 varsti saadaval ka Eestis

LG teatas täna, et nende uusim 4G LTE nutitelefon LG Optimus F5, mida tutvustati maailmale aprilli lõpus, jõuab alates juunist Eesti turule.

LG Optimus F-seeriasse kuuluvad tavapärasest odavamad, kuid kiired 4G LTE telefonid. Lisaks on Optimus F5 mudelil LG täiustatud LTE tehnoloogia ja kasutajaliidese lisavõimalused. Telefonil on varustatud 1.2 GHz Qualcomm Dual-Core protsessori, 4,3-tollise elutruud pilti pakkuva IPS displei ning oma klassi suurima, 2,150mAh akuga.

Optimus F5

 

Loe tervet kirjet →

LG Optimus L5 II ja L7 II nutitelefonid on alates tänasest Eestis saadaval

LG teatas, et tänasest on Eesti poodides saadaval LG nutitelefonide L-seeria uue põlvkonna nutitelefonid Optimus L5II ja L7II. Need taskukohase hinnaga nutiseadmed toovad kasutajateni intelligentse disaini, uue kasutajaliidese ja viimase Androidi operatsioonisüsteemi.

LG Optimus L5 II

 

Loe tervet kirjet →

LG demonstreerib Mobile World kongressil nelja uut Optimuse seeriat

LG Electronics (LG) esitleb Mobile World kongressil (MWC) Barcelonas nelja uut lisa Optimuse seeriale. Need on G, Vu:, F ja LII, mis on kõik varustatud LG uue generatsiooni tehnoloogiaga. Neil on väljapaistev riistvara, tipptasemel ekraanid ja tarbijakeskne kasutajaliides. Iga seade esindab erinevat külge LG nutitelefonide ekspertiisist.

LG tõi oma siiani kõige ambitsioonikama nutitelefonide strateegia turule eesmärgiga müüa igas kvartalis 10 miljonit nutitelefoni ja kahekordistada 4G LTE seadete müük 2013. aastal. G ja Vu: seeriate lipulaevad on suunatud kallimate nutitelefonide kasutajasegmendile, F ja L seeriad on aga massitooted, vastavalt 4G LTE ja 3G turgude jaoks.

Optimus G

 

Loe tervet kirjet →

LG toob turule uue 4G LTE nutitelefonide Optimus F Seeria

LG tutvustab Mobile World kongressil (MWC) Barcelonas oma uut nutitelefonide Optimus F Seeriat, mille eesmärk on tuua kvaliteetne kasutajakogemus ning 4G LTE kiirus laiema tarbijaskonnani. Üritusel esitletakse kahte esimest F-seeria telefoni – Optimus F5 and Optimus F7.

LG Optimus F Seeria

Optimus F5 on 4,3-tollise IPS ekraaniga 4g LTE nutitelefon, mida jooksutab 1.2 GHz Dual-Core protsessor ning oma klassi suurim, 2,150mAh aku. Optimus F7 on aga varustatud 4,7-tollise True HD IPS ekraani, 1.5GHz Dual-Core protsessori ning pikema tööaja pakkumiseks võimsa 2,540mAh akuga. Mõlemal telefonil jookseb uusim Android Jelly Bean 4.1.2 operatsioonisüsteem ning parima kasutajakogemuse pakkumiseks on lisatud rakendused nagu QSlide ja Live Zooming, mis eelnevalt on olnud esindatud vaid LG premium seadmetes.

Loe tervet kirjet →