Sildi: "prillid"

Pöörane prillimood

Unustage tavaliste prillide kandmine! Siin on mõned pöörased alternatiivid, mille oleme kokku kogunud.

Tätoveeritud prillid

Kui Sul puudub tavaprillide jaoks raha või on prillide kandmine Sind lihtsalt ära tüüdanud, siis on tätoveeritud prillid lõbusaks alternatiiviks. Loe tervet kirjet →

LG stiilsed 3D-prillid jõuavad Eestisse

LG tõi mõni aeg tagasi koostöös maineka Prantsuse prillitootja Alain Mikliga turule uued stiilsed 3D-prillid, mis nüüd jõuavad ka Eestisse. Ühendades LG kogemused 3D-telerite alal ja Alain Mikli teadmised prillide disainist, on lõpptulemuseks suurepärane 3D-elamus.

LG Alain Mikli 3D-prillid

Valminud 3D-prillide eesmärgiks oli ühendada funktsionaalsus, disain ja kandmismugavus. Erinevalt enamikest olemasolevatest 3D-prillidest, mis tehtud plastikust, otsustasid LG ja Mikli kasutada valitud metalle.

Loe tervet kirjet →

Süvenedes 3D-telerite tehnoloogiaalastesse vaidlustesse läbi 3D prillide

Tere! Mina olen Yoo-chul Kim ning vastutan CTO strateegia meeskonnas tarkvara ning ülemaailmse teadus- ja arendustegevuse eest. Järgnevalt tahan teile rääkida hiljutistest 3D-telerite tehnoloogiaalastest vaidlustest, mis on vähemalt siin Koreas juba üsna suureks probleemiks muutunud. Nimelt, ajalehed, raadioülekanded ning teised meedialood on kõik siiani püüdnud tõlkida keerukaid tehnoloogiatermineid võhikutele ning tavainimestele arusaadavasse keelde. Kahjuks on aga selle protsessi käigus tekkinud ka mitmeid valearusaamu. Kõik see mõjub üsna masendavalt ning just seetõttu üritan ma kõike järgnevat võimalikult objektiivselt selgitada.

3D prillid

Räägiks kohe alguses prillidest, mis on üpris olulised faktorid 3D telerit valides ning ostes.

Loe tervet kirjet →

Veidralt šikk prillimood

Prada 2011. aasta päikeseprillid on üliägedad, ohtrate kaunistustega ja kohati isegi iseäralikult veidrad. Milano moelaval on silma jäänud kaks selgesti eristuvat stiili, millel mõlemal on täiesti ümmargused klaasid.

Prada prillimoe stiilinäide

Loe tervet kirjet →

LG toob turule stiilsed 3D-prillid

LG toob koostöös maineka Prantsuse prillitootja Alain Mikliga peatselt turule uued stiilsed 3D-prillid. Ühendades LG kogemused 3D-telerite alal ja Alain Mikli teadmised prillide disainist, on lõpptulemuseks suurepärane 3D-elamus.

Alain Mikli 3D-prillid

Valmivate 3D-prillide eesmärgiks on ühendada funktsionaalsus, disain ja kandmismugavus. Erinevalt enamikest olemasolevatest 3D-prillidest, mis tehtud plastikust, otsustasid LG ja Mikli kasutada valitud metalle.

Loe tervet kirjet →