Sildi: "pesumasin"

LG kuivatiga pesumasinate müük tegi Eestis hüppelise kasvu

Võrreldes eelmise aasta sama perioodiga on LG kuivatiga pesumasinaid müüdud Eestis 77% rohkem. Eesti tarbija jaoks on uut pesumasinat valides olulised selle funktsionaalsus ja energiatõhusus, kuid eelkõige võimalus kasutada masinat ka kitsastes oludes ja väiksemates korterites. Seda tendentsi peegeldab ka Baltikumi turu müüduim mudel, mis on ülimalt kompakte, kõigest 45 cm sügavune FH2U2HDM1N.

Loe tervet kirjet →

LG toob turule isemõtlevad kodumasinad

LG tutvustab elektroonika- ja tehnikamessi CES 2017 raames Deep Learning tehnoloogiaga varustatud kodumasinaid. See tehnoloogia võimaldab kodutehnikal paremini mõista oma kasutaja vajadusi ning pärast otse pilve salvestatud andmete analüüsi, suudab tehnika pakkuda ka tarbijatele nende igapäevaelu parandavaid lahendusi.

LG Robot Vacuum Cleaner Loe tervet kirjet →

72% eestlastest on kogemata pesnud hinnalisi esemeid pesumasinas

LG hiljutisest uuringust selgub, et 72% eestlastest tunnistab kogemata hinnaliste esemete pesumasinasse panemist. Esimese koha selles nimekirjas saab paberraha (50%), millele järgnevad mobiiltelefonid (7%) ja dokumendid (4%). Baltimaades on eestlased valede esemete pesemisega esirinnas – Leedus on see näitaja 64% ja Lätis vaid 55%.

wm-press[2] Loe tervet kirjet →

LG toob Eestisse uued kaasaegse elustiili pesumasinad

LG laiendab sel kevadel oma pesumasinate valikut Eestis kolme uue mudeliga (FH4U2TDH1N, FH4U1TBS2 ja FH2U2HDM1N), mis on loodud rahuldama kaasaegse tarbija vajadusi. 10-aastase mootori garantiiga intelligentne ja intuitiivne pesumasin säästab aega ning hoolitseb nii pesu kui ka iseenda eest.

LG_TuboWash

Loe tervet kirjet →

LG pälvis iF disainiauhindade jagamisel rekordarvu autasusid

LG sai 2016. aasta iF disainiauhindade jagamisel kokku rekordilised 28 auhinda. Kolm toodet võitsid maineka iF Gold autasu. LG Signature külmik ja pesumasin võitsid oma kategooria arvestuses ning LG Signature OLED teler ja õhupuhastaja olid ülejäänud 25 LG auhinnatud toote hulgas.

LG_iF-Award_2016

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab CES 2016 tehnikamessil uut kaubamärki LG Signature

LG esitleb CES tehnoloogiamessil oma uut tooteseeriat LG Signature, mis toob ühe brändi alla kokku ettevõtte parima disainiga tooted. LG Signature tooteid iseloomustab puhas ja soliidne stiil, mis väljendab iga toote olemust. Kaubamärgi alla kuuluvad 4K HDR-valmidusega OLED teler, TWIN Wash pesumasin, Door-in-Door külmik, futuristliku välimusega õhupuhasti, mitmete funktsioonidega topeltahjude valik ning TurboSteam nõudepesumasin. Brändi laienedes lisandub juurde uusi tooteid.

LG_SIGNATURE_1

Loe tervet kirjet →

LG võitis 21 CES 2016 innovatsiooniauhinda

Tarbijatehnoloogia ühendus Consumer Technology Association (CTA) tunnustab tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) disaini ja tehnoloogiaid 21 autasuga. Auhinnatud tooteid saab näha 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2016 tehnoloogiamessil. LG võitis mainekad 2016 CES innovatsiooniauhinnad kümnes konkurentsitihedas kategoorias: kodumasinad, arvutiosad, arvuti riistvara ja komponendid, nutikodu, videoekraanid, kõrvaklapid, kantav tehnoloogia, juhtmevabad seadmed ning juhtmevabade seadmete aksessuaarid.

2016 CES Best of Innovation_logo

Loe tervet kirjet →

LG laiendab TurboWash pesumasinate valikut Eestis energiasäästlikumate mudelitega

LG tõi Baltikumi turule neli uut ja suuremat TurboWash pesumasinat (mudelid:   FH4A8TDN2, FH4U2TDN0, FH4U2VCN2 ja FH4U2VDN). Uued mudelid pakuvad 8 ja 9kg mahutavust samas kompaktses suuruses nagu seeria teised pesumasinad.

FH4U2TDN0-1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustas eriti vastupidavat Centum süsteemiga 20-aastase garantiiga eestlaetavat pesumasinat

LG tutvustas Berliinis toimunud IFA tehnikamessil pesumasinate Centum süsteemi – innovaatilist vedrustussüsteemi, mis on spetsiaalselt valmistatud ettevõtte eestlaetavate pesumasinate töökindluse ja vastupidavuse tõstmiseks. Centum süsteem on kasutusel Euroopas müüdavatel LG uusimatel eestlaetavatel pesumasinatel, millel on emailiga kaetud disain ilusama välimuse saavutamiseks ning 20-aastane garantii.

Centum System_1

Loe tervet kirjet →

LG esitles IFA 2015 tehnikamessil nutisensorit ja nutikaid kodumasinaid

LG tutvustas IFA 2015 tehnikamessil Berliinis oma uusimaid nutikaid koduseadmeid ja nutisensorit. LG uut SmartThinQ sensorit saab kinnitada mitmetele tavalistele kodumasinatele, et teha nad „nutikaks“. Lisaks tutvustab LG ka uut nutikat mikrolaineahju ja õhukonditsioneeri, mis sobivad mõlemad AllJoyn avatud interneti asjade platvormiga, mille töötas välja Allseen Alliance.

LG-SmartThinQ-Sensor-02

Loe tervet kirjet →