Sildi: "Optimus 3D"

LG-lt piparkook Optimus 3D telefonidele ehk Android 2.3 on siin!

Täiustatud Android 2.3 Gingerbread uuendus LG Optimus 3D telefonidele sisaldab uusi ja vingeid lisasid, mille hulka kuuluvad parem võrgukiirus, vingem 3D kogemus ning ägedamad multimeedia funktsioonid.

LG Optimus 3D (P920) mobiiltelefon

Lisaks ei sisalda LG poolt täiustatud Gingerbread uuendus parandusi vaid Google’i poolt – suurenenud võimsuse juhtimine, täiustatud copy / paste ja kasutajaliidese (UI) parandused – ka LG on omaltpoolt lisanud mitmeid uuendusi:

Täiustatud HSPA+ Speed läbi Faster Packet Data Services mooduli, mis muudab Interneti lehitsemise ning reaalajas striimimise palju sujuvamaks kiirusega kuni 21Mbps HSDPA;

Loe tervet kirjet →

HD ajajärk on saabumas ka mobiiltelefonide maailma

HD (High Definition) lisa, mida sai siiani seostada üksnes teleritega, on nüüd võimalik leida ka juba muudest erinevatest toodetest – näiteks kaameratest ja nutitelefonidest. Nii on nüüd nutitelefonidega võimalik HD sisu isegi filmida ja jagada.

Optimus LTE

Tõsi, alles hiljuti polnud see veel võimalik, saades reaalsuseks alles nüüd, kui telefonidel on suuremad ja kvaliteetsemad ekraanid.

Loe tervet kirjet →

LG esitles maailma esimest 3D mängukonverterit nutitelefonidele

LG esitles hiljuti maailma esimest nutitelefonide rakendust, mis konverteerib kahedimensioonilised mängud kolmedimensiooniliseks. Tänu 3D Game Converter rakendusele loodab LG populariseerida 3D tehnoloogial põhinevaid mobiilimänge.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

3D mängukonverterist on kasu nii mänguarendajatele kui ka nutitelefonide kasutajatele. Väikestel ja keskmistel mänguarendajatel võimaldab konverter pakkuda oma olemasolevatele 2D mängudele ka 3D versioone tegemata sealjuures suuri rahalisi ning ajalisi kulutusi. Nutitelefonide kasutajad aga saavad tasuta ja vähese vaevaga muuta telefonis olevad kahedimensioonilised mängud kolmedimensioonilisteks.

Loe tervet kirjet →

Tutvustades LG 3D ökosüsteemi: Milleks vaid vaadata?

Tänaseks oleme me harjunud nägema kinodes 3D filme. Nüüdseks on meie umber aga ka palju rohkem 3D tehnoloogiat. Seega võib isegi öelda, et käimas on 3D kuldne ajastu. Seda kindlasti kõigi 3D fännide kui ka meie jaoks siin LG-s. Nii on LG loomas tervet 3D toodete ökosüsteemi, mis lubaks tarbijatel luua ja nautida 3D sisu, millal ja kus iganes nad ka parajasti ei oleks.

LG ökosüsteemi

Paar aastat tagasi ei osanud 3D filmide loomisest mitte keegi unistada. Nüüd aga saavad seda teha kõik – abiks LG uusim nutitelefon LG Optimus 3D. Samuti saab kohe seda videot ka vaadata! 3D-s ja ilma prillideta!

Loe tervet kirjet →

LG 3D mängude festival vallutab maailma

LG 3D mängude festival on saanud oma avapaugu ning meelitab ligi paljusid põnevusel olevaid energilisi mängijaid üle maailma. Näiteks kogunes juunis Soulis ligi 50000 huvilist, et saada osa käesolevast festivalist ning tutvuda uskumatu 3D maailmaga. Sellest alates on LG laiendanud oma mängufestivale üle maailma. Tänaseks on neid peetud rohkem kui 20 erinevas riigis eri mandritel.

LG mängud  festival

Festivali külastajatel on võimalus mängida 3D mänge erinevatel LG 3D seadmetel – Cinema 3D teleritel, monitoridel, Optimus 3D telefonil jne.

Loe tervet kirjet →

Fotograafid panevad LG Optimus 3D võimed proovile

LG loob koostöös National Geographic Assignment profifotograafide ühendusega 3D fotosid ja videoklippe, mille tegemiseks kasutatakse maailma esimest 3D-nutitelefoni LG Optimus 3D.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Mobile Communications Company presidendi Dr. Jong-seok Parki sõnul on National Geographic juba rohkem kui sajandi vältel olnud loodus- ja reisifotograafia lipulaevaks. „Koostöö National Geographicu fotograafidega eesmärgiga panna proovile Optimus 3D võimekus on meile väga suureks auks,” lisas ta.

Loe tervet kirjet →

LG 3D tooted pakuvad laia valikut 3D sisu nautimiseks

Eesmärgiga luua ühtne 3D tootesari, tõi LG hiljuti turule maailma esimese 3D-nutitelefoni LG Optimus 3D. Nüüd kuuluvad sarja lisaks nutitelefonile LG CINEMA 3D telerimudelid koos 3D-kodukinosüsteemiga, 3D-toega sülearvutid, 3D-projektorid ning 3D-arvutikuvarid. Kõik 3D tooted täiendavad teineteist ning võimaldavad kasutajal nautida kõiki 3D võimalusi parima võimaliku kvaliteediga.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Electronics Mobile Communications Company presidendi ja tegevjuhi Dr. Jong-seok Parki sõnul oli 3D alles mõned aastad tagasi paljudele kättesaamatu tehnoloogia. “Täna suudab LG pakkuda 3D sisu ka mobiiltelefoni vahedusel. Kõik LG uusimad 3D tooted on varustatud kaamerate ja ühendustega, mis muudavad võimalikuks luua enda 3D materjale ning seda koheselt ka teistega jagada. LG on olnud selgelt teerajajaks 3D meelelahutuse kättesaadavaks tegemisel üle maailma,” lisas Park.

Loe tervet kirjet →

LG esitleb IFAl täiuslikku 3D toodete sarja

Eesmärgiga näidata ennast 3D toodete valdkonna liidrina, esitleb tehnoloogiaettevõte LG sel nädalavahetusel Berliinis algaval tarbeelektroonikamessil IFA DO IT ALL in 3D väljapaneku raames täielikku 3D toodete sarja, kuhu kuuluvad CINEMA 3D telerimudelid, kuvarid, kodukinosüsteemid, 3D toega sülearvutid, projektorid ning ka nutitelefonid.

LG 3D teler, nutitelefon, monitor

Viimase aastaga on LG-l õnnestunud üle saada mitmest takistusest, mis on eelnevalt piiranud 3D toodete laialdast kasutuselevõttu. Üheks suurimaks takistuseks on seni olnud 3D telerite ja kuvarite ekraanide kvaliteet, mis on teinud läbi hüppelise muutuse. LG CINEMA 3D telerite pilt on hinnatud TÜVi ja Interteki poolt värelusvabaks, ettevõtte 3D kuvarid pakuvad tänu kitsale raamile maksimaalselt laia vaatenurka. Kõiki LG koduse meelelahutuse 3D tooteid saab nautida samade 3D prillidega, mis on kerged ning mugavad ja töötavad ilma patareideta.

Loe tervet kirjet →

Optimus 3D-ga on elu ilus

26. juulil rokkis terve Terminal 5 esinemiskoht New York City’s Janes Addiction’i taktis. Kokku tuli neid rokikangelasi vaatama ligi 1500 fänni. Bänd, mis tuli kokku juba 26 aastat tagasi, andis ühe tormiliseima ning vingeima show oma ajaloos.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

Kontsert, mis peeti maha 360-kraadisel laval, mis pakkus vägevat heli ning panoraamvaadet, oli üks osa LG algatusest pakkuda tavakasutajatele 3D sisu loomise võimalust, et näidata, kui lähedale 3D-meelelahutus meile kõigile tegelikult nüüdseks on.

Loe tervet kirjet →

Esimene 3D-nutitelefon LG Optimus 3D Eestis peatselt müügil

LG teatas täna ametlikult, et juba lähipäevil tuleb Eestis müüki kauaoodatud maailma esimene 3D-nutitelefon LG Optimus 3D.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

Uus LG nutitelefon tuleb EMT-s müügile järgmise nädala esmaspäeval, 8. augustil. EMT juhi Valdo Kalmu sõnul on EMT jaoks väga oluline olla Eestis esimene, kes toob tarbijateni uudsed tooted ja lahendused. „LG Optimus 3D on esimene 3D nutitelefon, mis Eestis müügile jõuab. Kuna EMT kliendid on alati kõrgelt hinnanud uuenduslikkust, usume, et uut nutitelefoni saadab menu.” LG Optimus 3D hinnaks on EMT nutipaketiga liitujale 0 eurot.

Loe tervet kirjet →