Sildi: "Optimus 2X"

HD ajajärk on saabumas ka mobiiltelefonide maailma

HD (High Definition) lisa, mida sai siiani seostada üksnes teleritega, on nüüd võimalik leida ka juba muudest erinevatest toodetest – näiteks kaameratest ja nutitelefonidest. Nii on nüüd nutitelefonidega võimalik HD sisu isegi filmida ja jagada.

Optimus LTE

Tõsi, alles hiljuti polnud see veel võimalik, saades reaalsuseks alles nüüd, kui telefonidel on suuremad ja kvaliteetsemad ekraanid.

Loe tervet kirjet →

Android 2.3 uuendus LG Optimus 2X nutitelefonile on kohal! Kuidas oma LG telefoni tarkvara uuendada?

Uue Android 2.3 operatsioonisüsteemi allalaadimiseks, külasta palun LG kodulehte ning järgi allolevaid juhiseid:

  1. Külasta LG Mobile kodulehte www.lg.com/ee
  2. Vali sealt “Tugi > LG mobiiltelefoni tugi
  3. Leia listist oma telefoni mudeli nimi
  4. Klikka ja installi “WINDOWS USB-draiver
  5. Vali “Tarkvara värskendamine“ ning käivita “.exe” fail. LG Mobile Support Tool installitakse seejärel automaatselt.
  6. Ühenda oma telefon arvutiga, kasutades selleks USB kaablit.
  7. Vali “Start Updating” Märkus: “Start Updating” nupp on aktiivne vaid siis, kui tarkvarauuendus on saadaval.
  8. Pärast tarkvara uuendamist võid oma telefoni arvutist lahti ühendada.

Lisainformatsiooni tarkvara uuenduste kohta leiad aadressilt www.lg.com/ee

LG Mobile Support Tool

LG Optimus sarja telefonide lugu

Sõna „optimus” tähendab ladina keeles „parim”. LG Optimus sari lubab oletada, et LG mobiiltelefonide tiim on teinud parimat tööd kui eales varem. Praeguseks on Optimus sarja kahte staarmudelit – LG Optimus Blacki ja LG Optimus 2X-i – müüdud üle maailma juba üle miljoni ühiku. Peatselt välja tulev LG Optimus 3D on samuti järjest suuremat populaarsust kogumas.

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

Menuka sarja taga peitub LG töökate inseneride ja disainerite raske töö, kes pidid protsessi käigus nii mõnegi suurema katsumuse ületama. Kuna Optimuse sari oli LG jaoks prioriteet number üks, siis töötasid selle kallal kõik ettevõtte helgeimad pead.

Loe tervet kirjet →

LG varustab oma Optimus-seeria nutitelefonid Angry Birds Rio mänguga

11. mail allkirjastasid LG Electronics, Fox Digital Entertainment ning Rovio Mobile kokkuleppe, mille raames varustab LG oma kõik uued Optimus-seeria nutitelefonid Angry Birds Rio mänguga.

Angry Birds Rio

Angry Birds Rio on Rovio populaarse Angry Birds mängu laiendus, mis töötati välja koostöös Twentieth Century Fox’iga, võttes aluseks nende vastlinastunud animatsioonfilmi “Rio”.

Loe tervet kirjet →

LG Optimus 2X püstitas rekordi

LG Optimus 2X nutitelefon on Guinness World Records’i poolt kuulutatud maailma esimeseks mobiiltelefoniks, mis kasutab kahetuumalist protsessorit. See tehnoloogiline hüpe tagab LG Optimus 2X nutitelefonile kiirema ja võimsama jõudluse. Lisaks on telefonis rohkelt multimeedia ja meelelahutus võimalusi.

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

“Meil on hea meel, et LG Optimus 2X on tunnistatud ametlikult maailma esimeseks kahetuumaliseks nutitelefoniks ning jõudnud selle sellega ka Guinnessi rekordite raamatusse,” ütles LG Electronics Mobile Communications Company tegevdirektor ja president dr Jong-seok Park. “Kahetuumaliste nutitelefonide seas on LG Optimus 2X oma kiiruse ja jõudlusega kindlasti teerajajaks. HDMI-peegeldus funktsioon koos teiste ainulaadsete rakendustega muudavad LG Optimus 2X kindlasti üheks parimaks Android operatsioonisüsteemi kasutavaks nutitelefoniks.”

Loe tervet kirjet →

Maailma esimene kahetuumaline nutitelefon tuleb Eestis müüki aprillis

LG toob alates märtsist Euroopas turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni LG Optimus 2X (P990), Eestis jõuab telefon müügile aprillis.

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

Kahetuumalise NVIDIA Tegra 2 protsessoriga varustatud LG Optimus 2X teeb kasutajatele veebilehitsemise ja erinevate rakenduste kasutamise senisest veelgi kiiremaks ja sujuvamaks. LG Electronics Mobile Communications Company tegevdirektori ja presidendi dr. Jong-seok Parki sõnul on uue nutitelefoni kiirus, graafika ja uuenduslikud rakendused (nt HDMI mirroring) need omadused, mida Euroopa tarbijad hindavad kõige enam. „Optimus 2X turuletulekuga juhatame sisse LG nutitelefonide jaoks väga olulise aasta nii Euroopas kui ka mujal maailmas,” lisas ta.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab Mobile World Congressil hulgaliselt uusi tooteid

LG esitleb eile Barcelonas alanud Mobile World Congressil hulgaliselt uusi põnevaid tooteid. Muuhulgas tulevad esimest korda avalikkuse ette 3D-nutitelefon LG Optimus 3D ja Android 3.0 Honeycomb opsüsteemi kasutav tahvelarvuti LG Optimus Pad.

LG Mobile Communications Company presidendi ja tegevjuhi Jong-seok Parki sõnul tõuseb LG sel aastal uue põlvkonna nutitelefonide ja tahvelarvutite liidriks. „See, mida me täna Barcelonas esitleme, on vaid algus,” rääkis ta ja lisas, et LG jätkab uute toodete turuletoomist, mis lähtuvad klientide vajadustest ja mis vastavad ettevõtte tunnuslause „Life’s Good” lubadusele.

Sihtides käesoleval aastal nutitelefonide liidripositsiooni, on LG oma tootearenduses aktiivselt tugevdanud premium-nutitelefonide osakaalu. Selle kinnituseks oli ka möödunud kuul CESil esitletud maailma esimene kahetuumaline nutitelefon LG Optimus 2X, üliõhuke ja ülikerge LG Optimus Black ja ettevõtte esimene 4G LTE võrguga ühilduv nutitelefon LG Revolution. MWC-l esitletavate LG toodete peamiseks märksõnaks on samuti innovaatilisus.

Peamised MWC 2011-l esitletavad LG tooted on järgmised:

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Optimus 3D nutitelefon on varustatud 1GHz OMAP4 kahetuumalise protsessoriga ning sisaldab lähimate konkurentidega võrreldes neli korda rohkem videodekoodereid. Tänu sellele pakub telefon kasutajale väga head sooritust veebis surfamiseks, rakenduste kasutamiseks ja multimeedia sisu nautimiseks. Telefonis on kahe läätsega kaamera 3D-materjali salvestamiseks, mida saab seejärel vaadata ilma spetsiaalseid prille vajamata 4,3-tollisel WVGA-ekraanil. Samuti pakub telefon HDMI ja DLNA ühildumisvõimalusi eesmärgiga jagada 3D-sisu võimalikult lihtsalt.

Loe tervet kirjet →

Legendaarse helilooja Ennio Morricone looming nüüd uutes LG nutitelefonides

Filmidele tunnusmuusikat kirjutav maailmakuulus helilooja Ennio Morricone on valmis saanud eksklusiivse helinate kollektsiooniga LG nutitelefonidele. Esimene omataoline helinate kollektsioon sisaldab nii uut loomingut kui ka varasemaid, tuntud filmides nagu Cinema Paradiso, The Mission ja Love Affair kõlanud teoseid.

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

Morriconelt spetsiaalselt LG-le loodud 15 telefonihelinat ja 10 tema kõige tuntumat filmimuusikapala hakkavad olema kõigis uutes turule tulevates LG nutitelefonide mudelitest. Neist esimene on esimene kahetuumaline nutitelefon LG Optimus 2X, mis jõuab Euroopas müügile jaanuaris.

Loe tervet kirjet →

LG toob turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni

LG toob jaanuaris Koreas turule maailma esimese kahetuumalise nutitelefoni LG Optimus 2X (P990). Kõrgetasemelise Tegra 2 protsessoriga nutitelefon teeb kasutajatele veebilehitsemise ja erinevate rakenduste kasutamise senisest veelgi kiiremaks ja sujuvamaks.

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

Kahetuumalise NVIDIA Tegra 2 protsessori kiiruseks on 1GHz. Võrreldes samal kiirusel töötavate ühetuumaliste telefonidega, saavad Optimus 2X kasutajad nautida kiiremat internetilehekülgede sirvimist ja sujuvamat mängude mängimist. LG Optimus 2X pakub ka 1080p HD video taasesitust ja HDMI (High Definition Multimedia Interface) peegeldamisfunktsioon annab võimaluse telefonis olevat sisu nautida näiteks HD-teleri vahendusel. Lisaks on telefonil nii esi- kui tagaküljel kaamera, telefoni mälu on võimalik suurendad microSD abil ja kauakestva töövõime tagab 1500 mAh aku. Telefon ühildub juhtmevabalt ka kõigi DLNA (Digital Living Network Alliance) toega seadmetega.

Loe tervet kirjet →