Sildi: "OLED TV"

LG ja Bang & Olufseni partnerluse tulemuseks on BeoVision Eclipse 4K teler

LG ja Bang & Olufsen tutvustasid Berliinis toimuval tehnikamessil IFA oma esimese koostöö tulemust – BeoVision Eclipse telerit.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustas tehnikamessil CES 2017 seinaga sulanduvat üliõhukest telerit

LG tutvustas tehnikamessil CES 2017 enneolematult õhukest telerit LG OLED W SIGNATURE, LG uute lameekraanide seeria kõrgtaset.

Loe tervet kirjet →

LG võitis 21 CES 2017 innovatsiooniauhinda

Tarbijatehnoloogia ühendus Consumer Technology Association (CTA) tunnustas LG disaini ja tehnoloogiat 21 autasuga, mille seas tunnustused LG SIGNATURE tooteportfelli, OLED teleri ja maailma esimese moodultelefoni G5 eest. LG OLED teleritele on see viies järjestikune CES innovatsiooniauhind. Auhinnatud tooteid saab näha 5.-8. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2017 tehnoloogiamessil, mis toimub juba 50. korda.

LG_SIGNATURE_klasts Loe tervet kirjet →

Maailma suurim OLED tunnel tervitab IFA külastajaid 450 miljoni piksliga

LG tervitab Euroopa suurima tehnikamessi IFA 2016 külastajaid rekordiliselt pika OLED tunneliga, mille kõrguseks on 5m, laiuseks 7,4m ja pikkuseks 15m. Kokku teeb see 216 55-tollist kumera ekraaniga OLED telerit, mille ligi pool miljonit pikslit kuvavad hingematvaid kaadreid nii virmalistest Islandil kui ka veealustest ökosüsteemidest ja süvakosmosest.

LG_OLED_Tunnel_1

Loe tervet kirjet →

Sport – meelelahutus telerist või staadionilt?

Tänavune suvi on põnevatest spordisündmustest tulvil alustades Euroopa meistrivõistlustega jalgpallis Rio olümpiamängudeni välja. Spordisõbrale pole staadionist paremat kohta suure mängu vaatamiseks – olla osa rahvahulgast, laulda laule ning jagada hetke.

2016_UH95

Loe tervet kirjet →

LG läbi aegade esimeses Super Bowli reklaamis toob Liam Neeson TV tehnoloogia tulevikust tänapäeva

LG esitles koostöös tuntud näitleja Liam Neesoniga Ameerika jalgpalli suursündmuse eel läbi aegade esimest Super Bowli reklaami ning uut LG SIGNATURE OLED telerit. Reklaam, mis sündis isa Ridley Scotti ja poja Jake Scotti ühisprojektina, näitab LG pühendumust tuua tulevikutelevisioon tänapäeva tarbijateni.
1.LG Super Bowl Ad Preview

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab maailma suurimat Ultra HD OLED telerit

LG esitleb täna Berliinis toimuval tarbeelektroonikamessil IFA 2013 maailma suurimat Ultra HD OLED telerit. LG 77-tollise kumera ekraaniga Ultra HD teler on järg ettevõtte 55-tollise kumera ekraaniga OLED telerile, mida tutvustati Las Vegases toimunud CES 2013 elektroonikamessil.

LG ULTRA HD OLED TV

Loe tervet kirjet →

LG OLED telerid peagi lennujaamades üle maailma

LG üliõhukesed 55-tollised OLED telerid (EM9700) paigaldatakse peagi 45 rahvusvahelise lennujaama avatud aladele. OLED telerid installeeritakse teiste suurlinnade seas Tokyo, New Yorgi, Berliini, Dubai ja Bangkoki lennujaamadesse.

LG OLED TV

Loe tervet kirjet →

LG tooteid tunnustati mitmete red dot ja iF disainiauhindadega

LG 27 toote disaini tunnustati red dot disainiauhindadega. Žürii koosnes 37-st asjatundjast, kes hindasid kokku 4662-te toodet 1865-lt tootjalt, disainerilt või arhitektilt 54-st erinevast riigist. Seejuures pälvis LG nõgus OLED TV ihaldutuima, parimatest parima red dot tunnustuse. Lisaks 24-le täiendavale red dot disainiauhinnale said kaks LG toodet žürii poolt ka äramärkimise.

Red dot Best of the Best LG Curved OLED TV

Loe tervet kirjet →

Miks defineerib uus LG OLED tehnoloogia kogu tööstusharu?

Iga mõne aja tagant jõuab pilti mõni uus tehnoloogia, mis muudab tööstusharu igaveseks. Valge OLED on üks sellistest tehnoloogiatest.

Kogu tööstusharu oli ootustest tulvil juba enne, kui me CES 2012 Las Vegase messil oma 55-tollist OLED TV telerit esitlesime. Kõik teadsid, et meie arendajad töötavad millegi tõeliselt erilise kallal ning et uue OLED tehnoloogia turuletulemine pöörab kõik pea peale.

Toode ise on suurepärane. See on maailma kõige õhem (4mm!) ning kergem (7,5kg!) 55-tolline OLED TV teler, millel on vapustav pildikvaliteet ning stiilne disain. Loe tervet kirjet →