Sildi: "OLED telerid"
1

LG tutvustab maailma esimest kumera ekraaniga OLED telerit

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et tutvustab 8-11. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2013 elektroonikamessil revolutsioonilist OLED teleri mudelit EA9800, millel on lisaks WRGB värvitehnoloogiale ka õhuke ja kumer ekraan.

LG 55EA9800 OLED teler

Antud mudel, millel on ka CINEMA 3D võimekus, on OLED teleritööstuses esimene kumera ekraanipinnaga eksemplar. Pisut sissepoole kaardus ekraan tagab, et iga punkt ekraani pinnal on vaataja silmadest täpselt sama kaugel. See tähendab, et ekraani äärtel pole pilt moonutatud ning detailid ei jää nägemata. Kättesaadavuse ja võimaliku hinna kohta puudub praegu veel informatsioon.

Loe tervet kirjet →

3

LG alustas 55-tollise OLED teleri müügiga

LG andis teada, et alustas alates 3. jaanuarist oma kauaoodatud 55-tollise WRGB OLED teleri (mudel 55EM9700) tellimuste vastuvõtmisega Lõuna-Koreas. Plaani järgi jõuavad tooted tellijateni alates järgmisest kuust. Teised turud, kus LG OLED (Organic Light Emitting Diode) telerit müüma plaanitakse hakata, saavad koos hindadega avalikuks järgmise paari nädala jooksul.

LG 55EM970V OLED teler

Rohkem kui 1400 LG jaemüügipoodi Lõuna-Koreas võtavad vastu tellimusi kokku ligikaudu 10000 USA dollari eest. Vastavalt DisplaySearch hinnangutele kasvab OLED telerite segment aastaks 2016 7,2 miljoni ühikuni ning LG, olles esimene ja ainus ettevõtte, mis on hetkel järgmise põlvkonna teleritehnoloogiat pakkumas, on juhtrolliks ja nõudluseks valmis.

Loe tervet kirjet →

LG presenteeris IFA messil maailma suurimat OLED telerit

LG esitles septembri algul Berliinis toimunud maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2012 laia tootevalikut, mille keskmes oli maailma kõige õhem ja suurem, 55-tollise ekraaniga OLED teler. Väljapaneku hulka kuulusid ka 84-tolline UD (Ultra Definition) 3D teler, CINEMA 3D nutiteler ja mitmed teised turuliidrist tooted.

LG 55EM9600 3D OLED teler, IFA 2012

„LG on seni igal aastal IFA messil koduelektroonika uuele tasandile toonud ja see aasta polnud erand,“ kommenteeris LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Me tutvustasime laia valikut edasi arendatud 3D- ja nutitelereid, sealhulgas ka järgmise põlvkonna ekraani – OLED telerit.“

Loe tervet kirjet →

LG maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2012

LG boksi saab tagasihoidlikult kokku võtta, viidates igapäevastele rahvamassidele ja uudistoodete tõeliselt laiale väljapanekule. Tegelikku melu püüdsid jäädvustada LG blogi tiimi liikmed, kes kaameratega Berliinis toimunud messi alal ringi käisid.

Linna peale!

LG, üks maailma juhtivaid tehnoloogiafirmasid tegi kindlaks, et tema kohalolu oleks peale messiala tuntav ka terves Berliinis:

IFA 2012

Loe tervet kirjet →

LG uue põlvkonna tehnoloogia hakkab teleriturgu vallutama

LG on laiendamas OLED telerite, 3D ja nutitelerite tootmist ning on kindel, et ettevõtet ootab stabiilne kasumitõusu periood. Lisaks olemasoleva tehnoloogia lõpuni arendamisele tuleb selleks ettevõtte hinnangul luua ka keskkond, kus kiirus ja innovatsioon saavad teleritööstusele sama naturaalseks kui mobiilitööstuses.

LG 55EM9600 OLED teler

LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwoni sõnul on LG kindlal teel, saavutamaks telerituru liidripositsiooni. “Alates 2000. aastast on Korea tootjad olnud õhukeste teleritega liidrirollis, kuid me ei saa mugavaks muutuda. Järgmine teleritehnoloogia generatsioon ei tule enam vaid Koreast ja Jaapanist, vaid tõenäoliselt ka kasvavatelt turgudelt, nagu Hiina,“ rääkis ta oma kõnes Berliini koduelektroonikamessil IFA 2012.

Loe tervet kirjet →

LG OLED teler valiti parima ekraaniga tooteks Euroopas

LG võitis kõrgelt hinnatud Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) 2012 parimate toodete valimisel kaks auhinda. OLED TV mudelid 55EM970V ja 55EM975V võitsid parima ekraani auhinna ning CINEMA 3D Smart TV telerimudel 55LM960V pälvis parima toote tiitli nutitelerite kategoorias. EISA auhindu aitasid välja valida 50 tehnikaajakirjade esindajat 19 Euroopa riigist.

LG 55EM9600 OLED teler

LG Home Entertainment Company presidendi ja tegevjuhi Havis Kwoni sõnul on EISA auhinnad ettevõttele kinnituseks, et LG on Euroopas koduse meelelahutuse valdkonna liider.

Loe tervet kirjet →

OLED-ajastu on saabumas. Kuidas valida parimat OLED telerit?

Kui LG tutvustas 153 000-le külastajatele oma 55-tollist, suurepärase pildikvaliteediga OLED telerit rahvusvahelisel tehnikamessil CES 2012, jättis see külastajate hulgas õhku küsimuse telerite tuleviku üle.

OLED on peagi saamas telerite standardiks. Kuna OLED nõuab üpriski suurt investeeringut, siis on oluline teada, mille alusel valida parim OLED teler.

Kõige olulisem on eristada RGB OLED ja WRGB OLED tehnoloogia vahel.

RGB OLED tehnoloogia kasutab kolme värvipikslit: punast, rohelist ja sinist. WRGB OLED aga nelja värvipikslit: lisaks punasele, rohelisele ja sinisele ka valget alampikslit.

RGB OLED ja WRGB OLED teler

Tänu valgele lisapikslile võimaldab WRGB OLED äärmiselt täpseid värve, mistõttu teleris kuvatu on võimalikult realistlik.

Loe tervet kirjet →

„Tark varas tabatud!“ ehk LG kõigi aegade populaarseim kampaania

LG kõigi aegade populaarseim YouTube video “Smart Thief Caught on Cam”, mis kogus esimese nelja eetrinädala jooksul üle 7 miljoni vaatamise, teenis prestiižel Cannes Lions reklaamifestivalil mitmeid auhindu.

Video, mida levitati ainult YouTube keskkonnas, pälvis Kuldse Lõvi auhinna parima reklaami- ja promotsioonikampaania valdkonnas. Samuti võitis LG ka Hõbedase Küberlõvi auhinna.

Cannes Lions

Lisaks Cannes’i konkursile, tunnustati videot ka CLIO auhinnagalal, New Yorki festivalil ja ONE Show’l.

Loe tervet kirjet →

LG pälvis rahvusvahelisi IDEA disainiauhindu

LG pälvis tunnustatud rahvusvahelisel disainikonkursil IDEA (International Design Excellence Awards) kolm auhinda.

LG 55-tolline OLED teler pälvis konkursil hõbeauhinna, LG CINEMA 3D nutiteler aga pronksi. Kolmas hõbeauhind läks LG tootekontseptsioonile. Tänu mitmetele tunnustustele disainitööstuse mainekaimatel konkursitel Red Dot ja International Forum (iF) käesoleva aasta alguses, on LGst saanud hooaja üks auhinnatumaid tarbijaelektroonika ja –seadmete ettevõtteid maailmas.

IDEA Award toote disainerid

IDEA konkursi hõbeauhinna vääriliseks nimetatud 55-tolline OLED teler on maailma suurim ja õheim. OLED teleri WRGB tehnoloogia on LG mitmeaastase teadus- ja arendustegevuse tulemus. LG 4 Color Pixel tehnoloogia tugineb valgel alampikslil, mis täiustab värviväljundit. Colour Refiner aga muudab pildi loomulikuks ja elavaks. Teleri ekraan tagab täiusliku vaatamiskogemuse ilma moonutuste ja kontrastikaduta, seda ka sõltumata kirkast valgusest või vaatenurgast. Kui LCD ja LED ekraanid nõuavad tagantvalgustust, siis OLED telerid genereerivad valguse ise. Tänu süsinikkiust tugevdatud plastikule (CFRP) saavutati LG OLED teleri puhul ekraani paksuseks 4 millimeetrit ja kaaluks 10 kilogrammi.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab maailma suurimat ja õhemat OLED telerit

LG tutvustas Monacos maailma suurimat ja õhemat 55-tollist OLED telerit.

„Telerite ajaloos on olnud vähe nii mõjukaid innovatsioone kui seda on OLED teler,“ ütles LG Home Entertainment Company president ja juhatuse esimees Havis Kwon. „Oma laitmatu pildikvaliteedi ja kauni disainiga on LG OLED teler ületanud kõiki meie ootusi. OLED on käesoleval aastal LG üks prioriteetidest.“

LG 55EM9600 OLED teler

OLED teleri WRGB tehnoloogia on LG mitmeaastase teadus- ja arendustegevuse tulemus. LG 4 Color Pixel tehnoloogia tugineb valgel alampikslil, mis täiustab värviväljundit. Colour Refiner aga muudab pildi loomulikuks ja elavaks. Teleri ekraan tagab täiusliku vaatamiskogemuse ilma moonutuste ja kontrastikaduta, seda ka sõltumata kirkast valgusest või vaatenurgast.

Loe tervet kirjet →