Sildi: "nutiteler"

LG võitis 21 CES 2017 innovatsiooniauhinda

Tarbijatehnoloogia ühendus Consumer Technology Association (CTA) tunnustas LG disaini ja tehnoloogiat 21 autasuga, mille seas tunnustused LG SIGNATURE tooteportfelli, OLED teleri ja maailma esimese moodultelefoni G5 eest. LG OLED teleritele on see viies järjestikune CES innovatsiooniauhind. Auhinnatud tooteid saab näha 5.-8. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2017 tehnoloogiamessil, mis toimub juba 50. korda.

LG_SIGNATURE_klasts Loe tervet kirjet →

LG lubab SMART TV platvormile sujuvad maksevõimalused

Alates tänasest võimaldab tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) koostöös Paymentwalliga arendajatel luua rakendusi, mis ühilduvad LG webOS Smart TV platvormiga rohkem kui 200 riigis ja toetavad üle 140 erineva makseviisi. See partnerlus annab tarbijatele lihtsama ligipääsu makstud rakendustele, filmidele, mängudele ja muule läbi LG webOS Smart TV platvormi.

LG Smart TV Payment Parnership_1 Loe tervet kirjet →

LG SIGNATURE KOHTUB SILMAPAISTVA ARHITEKTUURIGA

LG esimene kõrgklassi bränd SIGNATURE on võitnud suurlinna tarbijate südameid alates tehnikamessil CES 2016 jaanuaris tehtud esmaesitlusest.

1

Loe tervet kirjet →

LG võitis 32 Red Dot 2016 disainiauhinda

LG saavutas selle aasta Red Dot disainiauhindade jagamisel kindla esikoha, võites 32 auhinda, sealhulgas kaks kõrgeimat tiitlit Best of the Best ning 30 Red Dot autasu. Maineka Red Dot Best of the Best auhindade saajate hulgas olid LG 4K OLED teler (mudel 65E6) ning alumise sügavkülmaga külmik (mudel GA- B489SADN/GA-B489TADN).

LG_RedDot-Award

Loe tervet kirjet →

2

LG webOS 3.0 sai tunnustuse nutikodu juhtimise valmiduse eest

LG uus webOS 3.0 lihtsaim ja innovaatilisim nutitelerite operatsioonisüsteem sai maailma juhtiva testimis- ja sertifitseerimisorganisatsiooni UL tunnustuse oma sobivuse eest asjade interneti (Internet of Things) nutikates koduseadmetes. LG patenteeritud IoTV rakendusega varustatud 2016. aasta nutitelerites saab webOS 3.0 platvormi abil kontrollida nutikodu juhtimise funktsioone ja nutikaid kodumasinaid.

UL-verfication

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab CES 2016 tehnikamessil uut kaubamärki LG Signature

LG esitleb CES tehnoloogiamessil oma uut tooteseeriat LG Signature, mis toob ühe brändi alla kokku ettevõtte parima disainiga tooted. LG Signature tooteid iseloomustab puhas ja soliidne stiil, mis väljendab iga toote olemust. Kaubamärgi alla kuuluvad 4K HDR-valmidusega OLED teler, TWIN Wash pesumasin, Door-in-Door külmik, futuristliku välimusega õhupuhasti, mitmete funktsioonidega topeltahjude valik ning TurboSteam nõudepesumasin. Brändi laienedes lisandub juurde uusi tooteid.

LG_SIGNATURE_1

Loe tervet kirjet →

9

LG aitab kaasa Netflixi globaalsele laienemisele

LG teatas, et on alustanud koostööd populaarse internetistriimingu operaatoriga Netflix, aidates kaasa selle laienemisele uutele turgudele, sealhulgas Eestisse.

LG Netflix Partnership

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab CES 2016 tehnikamessil uut nutiteleri platvormi webOS 3.0

LG tutvustab aasta alguses Las Vegases toimuval CES 2016 tehnikamessil oma uusimaid nutitelereid, mis kasutavad webOS 3.0 operatsioonisüsteemi.

WebOS 3.0

Loe tervet kirjet →

Google Play Movies & TV nüüd saadaval LG nutitelerites

Alates kuu algusest saavad LG nutiteleri omanikud nautida tuhandeid filme ja telesaateid rohkem kui 100 riigis läbi Google Play Movies & TV. LG tööstuse juhtiva webOS nutiteleriplatvormiga (ka varasema NetCast 4.0 ja 4.5) telerites töötav Google Play Movies & TV pakub ajatuid klassikuid, uusi filme ja kultuslemmikuid nii HD kui ka SD formaadis. Teenus jõuab selle kuu jooksul ka Eestisse.

Google Play Movies and TV

Loe tervet kirjet →

LG võitis 21 CES 2016 innovatsiooniauhinda

Tarbijatehnoloogia ühendus Consumer Technology Association (CTA) tunnustab tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) disaini ja tehnoloogiaid 21 autasuga. Auhinnatud tooteid saab näha 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2016 tehnoloogiamessil. LG võitis mainekad 2016 CES innovatsiooniauhinnad kümnes konkurentsitihedas kategoorias: kodumasinad, arvutiosad, arvuti riistvara ja komponendid, nutikodu, videoekraanid, kõrvaklapid, kantav tehnoloogia, juhtmevabad seadmed ning juhtmevabade seadmete aksessuaarid.

2016 CES Best of Innovation_logo

Loe tervet kirjet →