Sildi: "nutitelefon"

LG võitis 21 CES 2017 innovatsiooniauhinda

Tarbijatehnoloogia ühendus Consumer Technology Association (CTA) tunnustas LG disaini ja tehnoloogiat 21 autasuga, mille seas tunnustused LG SIGNATURE tooteportfelli, OLED teleri ja maailma esimese moodultelefoni G5 eest. LG OLED teleritele on see viies järjestikune CES innovatsiooniauhind. Auhinnatud tooteid saab näha 5.-8. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2017 tehnoloogiamessil, mis toimub juba 50. korda.

LG_SIGNATURE_klasts Loe tervet kirjet →

LG laiendab nutitelefonide valikut Eestis Stylus 2 ja X-screen nutitelefonidega

LG teatas, et laiendab oma keskklassi mobiiltelefonide valikut Eesti turul uute premium-omaduste ja taskukohase hinnaga mobiiltelefonidega. LG Stylus 2 (mudel K520) on võimas 5,7-tolline nutitelefon, mida täiendab nanokattega nutipliiats täpsete märkmete tegemiseks. Nutitelefon X-screen on esimene topeltekraaniga nutitelefon LG valikus, mis on loodud tegelemaks mitme ülesandega korraga.

LG-Stylus2[1] Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut nutitelefoni kasutajaliidest LG UX 5.0

Koos LG G5 turuletulekuga tutvustab LG ka uusimat mobiilseadmetele mõeldud kasutajaliidese versiooni LG UX 5.0. Androidi Marshmallow operatsioonisüsteemil põhinev uus kasutajaliides pakub suuremat mugavust ning paremat kontrolli LG Friends lisamoodulite üle, lisades ka uusi funktsioone, mis lasevad kasutajal maksimaalselt G5 potentsiaali ära kasutada. UX 5.0 tuleb kasutusele kõigil LG tulevastel nutitelefonidel.

LG-UX-5-01

Loe tervet kirjet →

LG alustab X-seeria telefonide müüki

Järgmisel nädalal alustab LG X-seeria nutitelefonide müüki kogu maailmas. Eestisse jõuavad X screen ja X cam nutitelefonid alates aprillist.

LG X cam

Loe tervet kirjet →

LG alustab Eestis noortele suunatud K10 4G nutitelefoni müüki

LG alustas K-seeria nutitelefonide müüki K4 4G nutitelefoniga veebruari alguses. Tänaseks on müügile jõudnud ka võimsam K10 4G nutitelefon. K10 4G on loodud nooremaid kasutajaid silmas pidades, kes soovivad nii hea välimusega kui ka funktsionaalset taskukohase hinnaga seadet.

lg-k10-4g-2-513x550

Loe tervet kirjet →

LG ja B&O Play teevad koostööd uue nutitelefoni helikvaliteedi arendamisel

Tallinn, Eesti, 19. veebruar 2016 – Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas täna, et on alustanud koostööd audiofirmaga B&O Play, et pakkuda oma nutitelefonide kasutajatele veelgi paremat kõrgekvaliteedilist helikogemust. 90-aastase heli- ja disainikogemusega ettevõtte Bang & Olufseni alla kuuluv B&O Play esindab samu väärtusi kvaliteedi- ja disainiteadlikele inimestele mõeldud kaasaegsetes toodetes.

LG Electronics_logo

Loe tervet kirjet →

LG esitleb MWC 2016 tehnikamessil uut nutitelefoni LG Stylus 2

LG esitleb Barcelonas toimuval MWC 2016 tehnikamessil G4 Stylus nutitelefoni järeltulijat LG Stylus 2. Taskukohase hinnaga 5,7-tollisel mudelil on nii mitmeid LG lipulaevade omadusi kui ka näiteks nano-kihiga kaetud nutipliiats, mis on täpsem, kui eelmine kummiotsaga pliiats.

LG Stylus 2_2

Loe tervet kirjet →

LG esitleb MWC 2016 tehnikamessil X-seeria nutitelefone

LG tutvustab 22. veebruaril Barcelonas toimuval Mobile World Congress 2016 tehnikamessil uut keskklassi nutitelefonide seeriat. X-seeria esimesed kaks mudelit, X cam ja X screen, on loodud klientidele, kes ei vaja kõiki lisasid, mis tänapäeva uutel telefonidel on, kuid siiski soovivad hea kaamera ning ekraaniga telefoni.

X Series_3(Cam+Screen)

Loe tervet kirjet →

LG alustas Eestis oma kõige taskukohasema nutitelefoni K4 4G müüki

LG alustas globaalsel turul, sealhulgas ka Eestis, uue K-seeria nutitelefoni K4 4G müüki. Tegemist on LG hetkel saadaoleva kõige taskukohasema nutitelefoni mudeliga.

LG K4 4G

Loe tervet kirjet →

Detsembris tuleb Eestis müügile LG simene metallist nutitelefon LG Zero

LG laiendab oma nutitelefonide valikut Eestis uue mudeliga LG Zero. Tegemist on LG esimese nutitelefoniga, millel on täismetallist kere. LG Zero pakub head kombinatsiooni parimatest tehnikanäitajatest ning kvaliteetsest kaamerast stiilse disainiga telefonis.

001G

Loe tervet kirjet →