Sildi: "nutikell"

LG näitas esimest mobiilandmesidega nutikella

LG tutvustas V10 nutitelefoni esitlusel põgusalt ka LG Watch Urbane teise generatsiooni nutikella – esimest Android Wear seadet, millel on mobiilne andmeside ühendus. Uut seadet saab Android nutitelefoniga ühendada nii 4G, 3G, WiFi kui ka Bluetooth ühendust kasutades, või kasutada iseseisvalt, kui nutitelefoni kaasaskandmine pole vajalik või mugav. Mobiilandmeside võimalused on Android ja iOS platvormidel erinevad.

LG Watch Urbane 2nd Edition 03

Loe tervet kirjet →

LG esitleb uut luksuslikku nutikella LG Watch Urbane Luxe

LG tutvustab koostöös REEDS Jewelers juveelikauplustega loodud piiratud koguses eksklusiivseid nutikellasid LG Watch Urbane Luxe. See eksklusiivses läikivas karbis müüdav luksuslik kantav seade on kaunistatud 23-karaadise kullaga ja sellel on kaunis alligaatorinahast rihm. LG Watch Urbane Luxe kella hinnaks kujuneb umbes 1200 USA dollarit.

LG Watch Urbane Luxe 2

Loe tervet kirjet →

Värskeim Android Wear uuendus tagab LG G Watch R nutikellale WiFi-suutlikkuse

LG G Watch R nutikell muutub tänu uusimale Android Wear uuendusele WiFi-suutlikuks, mis võimaldab kasutajatel teateid vastu võtta ka ilma Bluetooth ühenduseta.

LG G Watch R Wi-Fi

Lähipäevade jooksul on kogu maailmas saadaval Firmware Over-the-Air (FOTA) uuendus, mis muudab LG G Watch, G Watch R ja Watch Urbane nutikellad mitmekülgsemaks. LG on pühendunud Android kantavate süsteemide arendamisele ning on esimene ettevõte, kes on tutvustanud kolme erinevat Android Wear toodet.

Lisaks G Watch R WiFi-suutlikkusele toetavad kõik kolm nutikella nüüd ka interaktiivseid kella-ekraane, mille kasutajad saavad alla laadida Google Play keskkonnast. Puutetundlikud interaktiivsed ekraanid võimaldavad kasutajatel mugavalt lisainformatsiooni hankida.

Äsjane uuendus võimaldab LG Android Wear seadmetel kasutada erinevaid rakendusi nagu näiteks ilmateade või tõlkerakendused. Kuna puudub vajadus telefoni sisse- või väljalülitamiseks, tõstavad Android Wear rakendused kasutajamugavust ning aitavad säästa aega.

Lisainformatsioon uuenduse ning selle võtmefunktsioonide kohta on kättesaadav Google ametlikus Android Wear blogis.

Juuni lõpus tuleb Eestis müügile metallist nutikell LG Watch Urbane

 

LG teatas, et alates juuni lõpust tuleb Eestisse müügile täismetallist luksuslik Android Wear nutikell LG Watch Urbane. Nutikell on loodud trenditeadlikule nutikale inimesele, kes hindab tehnoloogiat ja töökindlust. LG Watch Urbane on funktsionaalne ja stiilne aksessuaar näiteks LG viimasele lipulaevale LG G4 nutitelefonile või muule vähemalt Android 4.3 operatsioonisüsteemi kasutavale nutitelefonile.

lg_watch_1024

Loe tervet kirjet →

LG näitab tuleviku nutiautos oma uusimaid tehnoloogiaid

LG näitab 3.-15. märtsil Šveitsis toimuval 85. Genfi rahvusvahelisel motoshow’l oma erinevaid tooteid autotööstusele. Koostöös autodisaini stuudioga Italdesign Giugiaro on LG panustanud mitmete oma toodete ja tehnoloogiatega kontseptauto Gea loomiseks.

Smartcar1

Loe tervet kirjet →

1

LG näitab MWC 2015 tehnikamessil oma innovaatilisi mobiilitooteid

LG tutvustab sel aastal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil oma innovatiivsete mobiilitoodete laia valikut, sealhulgas G Flex2, peamisi kantavaid seadmeid ning keskklassi nutitelefonide seeriat. „Innovatsioon parema elu nimel“ egiidi all näidatakse uusi tooteid neljas erinevas tsoonis, et esitleda LG järgmise aasta strateegiat.

MWC2015_00

Loe tervet kirjet →

LG esitleb maailma esimest LTE nutikella Watch Urbane

LG esitleb järgmisel nädalal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil maailma esimest LTE nutikella. LG Watch Urbane LTE on järgmise generatsiooni kantav seade, mis sisaldab NFC-tehnoloogiat ning muid funktsioone, mida pole varemnutikelladel nähtud.

lg_watch_urbane_lte_1

Loe tervet kirjet →

LG Watch Urbane ühendab klassikalise välimuse täiustatud funktsioonidega

LG esitleb Mobile World Congress (MWC) 2015 tehnoloogiamessil ettevõtte esimest metalset ning luksuslikku Android Wear toodet – LG Watch Urbane. Täiustatud tehnoloogiaga nutitelefon on disainitud kaasaegsele inimesele ning lisab oma kandja igapäevaelule stiili nii sisu kui välimuse poolest.

LG Watch Urbane 1  Loe tervet kirjet →

LG uusim nutikell G Watch R tuleb Eestis müügile veebruaris

LG teatas, et veebruari alguses tuleb Baltikumis müügile tuleb nende uusim nutikell G Watch R. Nutikell ühildub Bluetoothi kaudu iga Android 4.3 või uuema Android seadmega ning näitab Google Now kaudu teateid nutitelefonilt või tahvelarvutilt.

LG G Watch R

Loe tervet kirjet →

Kas tehnoloogia saab olla stiilne?

Kas kannaksid klassikalise välimusega käekella, mis näitab sõnumeid sinu nutitelefonilt? Või paneksid selga kleidi, mis muudab värvi vastavalt sinu tujule? Aga käevõru, mis mõõdab su aktiivsust ja tuletab meelde jalutuskäigu vajadust peale liiga kaua laua taga istumist? Kas kasutaksid kõrvaklappe, mis mõõdavad su pulssi samal ajal kui sa jooksurajal oma lemmiklugu kuulad?

LG-G-Watch-R-5 Loe tervet kirjet →