Sildi: "nõgus ekraan"

LG toob Eestisse uue webOS 2.0 platvormi ja Harman Kardon helisüsteemiga nõgusa 4K UHD teleri

LG teatas, et Baltikumi on müügile jõudnud ettevõtte kõrgklassi 4K UHD teleri (mudel UG870V) 55- ja 65-tollised mudelid. UG870V on LG 2015. aasta premium teleriseeria üks uusimaid liikmeid. Sellel on ettevõtte uusim nutiteleriplatvorm webOS 2.0, kvaliteetne Harman Kardon helisüsteem ning nõgus ekraan tõeliselt kinosarnaseks vaatamiselamuseks.

LG UG87

Loe tervet kirjet →

LG Display OLED ekraanid pälvisid tippauhinna

LG Display teatas, et võitis ülemaailmse ekraanitööstuse kõige prestiižikama auhinna OLED tehnoloogiaga ekraani eest. Auhinna andis välja Society for Information Display (SID) iga-aastasel konverentsil ja näitusel San Diegos.

LG Display

Loe tervet kirjet →

LG esitleb Light+Building 2014 messil uusi valgustuskontseptsioone

LG tutvustab Frankfurdis 30. märtsist kuni 4. aprillini toimuval Light+Building 2014 messil oma uusimaid valgustustooteid. “Simply Smart in Lighting” slogani all esitleb LG täiustatud valgustustehnoloogiaid, mis keskenduvad muuhulgas nii energiasäästlikkusele kui ka kasutajamugavusele.

LG Smart Lamp Androidi ja iOS valgustirakendus ühendub Bluetooth’i kaudu nii nutitelefoni kui tahvelarvutiga ning on tasuta allalaaditav. Smart Lamp võimaldab üheksat erinevat režiimi, mida on võimalik kohaldada vastavalt kasutaja vajadustele. Näiteks Sleep Mode režiimi korral võib Smart Lamp rakenduse seadistada vastavalt inimese une- ja ärkveloleku ajale.

LG OLED Table Lamp

Loe tervet kirjet →

LG pilguheit 2014. aasta trendidele

Kõikides valdkondades alates tehnoloogiast ja lõpetades meelelahutusega, tähendab uue aasta saabumine võimalust heita pilk põnevatele ja uutele trendidele. Tänavune CES mess keskendus uusimale tehnoloogiale ning LG esitles innovaatilisi tooteid, mis on 2014. aastal suunatud väga erinevatele võtmeturgudele.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG Electronics soovib OLED ja Ultra HD telerite segmendis liidripositsiooni

LG Home Entertainment Company uus president Hyun-hwoi Ha on võtnud eesmärgiks telerituru dünaamika muutmise. Selle eesmärgi teostamiseks toetutakse esmajoones LG juba omandatud liidripositsioonile OLED TV tehnoloogia ja tootmise vallas. Samal ajal soovitakse kasvatada Ultra HD ja Smart TV telerite valikut, täiendades neid seejuures innovaatiliste lahenduste ja funktsioonidega.

TV rinka Loe tervet kirjet →

LG nõgusa ekraaniga nutitelefon G Flex jõuab Eestisse veebruaris

LG toob USA ja Euroopa turule innovatiivse auhinnatud nõgusa nutitelefoni G Flex. Tegemist on esimese nutitelefoniga, mille disain järgib inimese näo kumerusi. Euroopa turule, sealhulgas Suurbritanniasse, Saksamaale, Itaaliasse, Rootsi, Autstriasse, Baltikumi ja mujale jõuab uusim nutitelefonide tööstuse toode järgmise kuu jooksul.

LG G Flex

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab maailma esimest painduva ekraaniga OLED telerit

LG tutvustas sel nädalal CES tehnoloogiamessil maailma esimest painduvat OLED telerit Flexible OLED TV. Unikaalne teler võimaldab kasutajatel parima vaatamiskogemuse saamiseks reguleerida teleri kumeruste nurki nii, nagu varasemalt on nähtud vaid ulmefilmides.

LG FLEXIBLE OLED

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES elektroonikamessil uusi ULTRA HD telereid

LG tutvustab sel nädalal Las Vegases toimuval CES elektroonikamessil uut ULTRA HD teleriseeriat. Kui juba möödunud aastal köitis LG messikülalisi  täiendatud omaduste ja pildikvaliteediga ULTRA HD teleritega, siis sel aastal on latti veelkord tõstetud. LG tutvustab messil maailma esimest 21:9 kuvasuhtega 105-tollist nõgusat ULTRA HD telerit (mudel 105UC9) ning uut 4K ULTRA HD teleriseeriat.

105UC9 Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil laia valikut OLED telereid

LG esitleb 2014. aasta jaanuaris Las Vegases toimuval tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) laias valikus teleritööstuse juhtivaid OLED telereid. Messi külastajatel on lisaks erinevatele 55- ja 65-tollistele mudelitele võimalus näha maailma suurimat nõgusa ekraaniga Ultra HD OLED telerit (mudel 77EC9800). Lisaks tutvustatakse Gallery OLED (mudel 55EA8800) ja nõgusa ekraaniga OLED (mudel 55EB9600) telereid.

77OLED TV

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil maailma esimest 105-tollist nõgusat Ultra HD telerit

LG andis täna teada, et esitleb jaanuarikuisel tarbeelektroonikamessil CES Las Vegases maailma esimest 21:9 kuvasuhtega nõgusat Ultra HD telerit (mudel 105UB9). See LG uusim premium mudel on muuhulgas ka ettevõtte kõige esimene nõgus Ultra HD teler. Ja tänu oma 105-tollisele (diagonaal) ekraanile on tegu ametlikult hetkel maailma suurima nõgusa teleriga.

105UB9 TV

Loe tervet kirjet →