Sildi: "NFC"
2

LG tõi Eestis müügile uue Hi-Fi helisüsteemi

LG laiendas Eestis oma helisüsteemide valikut, tuues müügile uue 2900W Hi-Fi süsteemi (mudel CM9740). CM9740 helisüsteemil on hea jõudlus ja eriliselt häälestatud bass, et tekitada tõelist suvefestivali tunnet igas kodus. Süsteemile on lisatud ka mitmeid lisafunktsioone, nagu näiteks Smart DJ, Auto DJ ja X Flash, samuti mitu muusika striimimise võimalust.

LG_HI-FI_CM9740

Loe tervet kirjet →

1

LG näitab MWC 2015 tehnikamessil oma innovaatilisi mobiilitooteid

LG tutvustab sel aastal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil oma innovatiivsete mobiilitoodete laia valikut, sealhulgas G Flex2, peamisi kantavaid seadmeid ning keskklassi nutitelefonide seeriat. „Innovatsioon parema elu nimel“ egiidi all näidatakse uusi tooteid neljas erinevas tsoonis, et esitleda LG järgmise aasta strateegiat.

MWC2015_00

Loe tervet kirjet →

LG esitleb maailma esimest LTE nutikella Watch Urbane

LG esitleb järgmisel nädalal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil maailma esimest LTE nutikella. LG Watch Urbane LTE on järgmise generatsiooni kantav seade, mis sisaldab NFC-tehnoloogiat ning muid funktsioone, mida pole varemnutikelladel nähtud.

lg_watch_urbane_lte_1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab Euroopa tarbijatele uusi 2015. aasta pesumasinaid ja külmikuid

LG tutvustab 22.-23. jaanuaril Portugalis toimuval InnoFestil Euroopa tarbijatele oma uusi kodumasinaid. Uute pesumasinate ja külmikute peamisteks eelisteks on eriti tõhus energiaefektiivsus, täiustatud võimekus ja uued nutikad kasutajakogemuse lahendused.

01_LG_Innofest_2015 Loe tervet kirjet →

LG esitleb uut pesumasinasüsteemi Twin Wash

LG uue Twin Wash süsteemiga saab pesta kaks pesukogust korraga. CES 2015 messil tutvustatud Twin Wash on eraldi sahtel, mida saab mahutada iga LG eestlaetava pesumasina alla ning kus saab pesta väiksemaid ja õrnemaid rõivaesemeid samal ajal, kui pesumasin töötab teisel režiimil.

LG_Twin_Wash_System_02 Loe tervet kirjet →

LG tutvustab järgmise generatsiooni rõivahooldussüsteemi LG Styler

LG tutvustab CES 2015 tehnoloogiamessil uuendatud versiooni oma unikaalsest rõivahooldussüsteemist LG Styler. Uus kompaktne LG Styler värskendab riideid ilma pesuvahenditeta, olles seega ideaalne lahendus raskesti hooldatavate rõivaesemete, nagu näiteks ülikondade, mantlite ja kampsunite hoolduseks.

LG_CES2015_LG Styler 1 Loe tervet kirjet →

LG esitleb esmakordselt Baltikumis uut energiasäästlikku nutikat kuivatit

LG teatas, et Baltikumi saabub müügile ettevõtte uus ökonoomne eestlaetav kuivati (mudel: RC9055AP3Z). Kuivati kuulub ECO Hybrid nutikate kodumasinate kategooriasse ning sellel on lisadena tõrkeotsing Smart Diagnosis, allergeene eemaldav ja kortse vähendav True Steam, riiete hooldamist lihtsustav Auto Cleaning Condenser ning energiat ja aega säästev  inverter-tehnoloogia.

LG Eco Loe tervet kirjet →

LG esitleb nutikaid kodumasinaid

LG tutvustab peagi Lõuna-Koreas premium kodumasinaid, mis on varustatud revolutsioonilise HomeChat™ teenusega. HomeChat™ ühendab endas Natural Language Processing (NLP) süsteemi ja üle 300 miljoni kasutajaga LINE mobiilirakenduse, võimaldades seeläbi kasutajatel juhtida ja kontrollida oma LG kodumasinaid. Ettevõtte premium kodumasinad peegeldavad mugavuse uut taste, sisaldades järgmist: kaameraga külmik, pesumasin, mis võimaldab pesutsükleid distantsilt HomeChat™ teenuse kaudu alla laadida ja Lightwave ahi, millel on NFC ja WiFi tugi.

LG Smart Refrigerator

Loe tervet kirjet →

LG uued pesumasinaid ühenduvad nutitelefoniga

LG näitab oma 2014. aasta InnoFest tootetutvustuse üritusel uusi ökonoomseid eestlaetavaid pesumasinaid. Revolutsioonilist TurboWashTM tehnoloogiat kasutavate energiasäästlike pesumasinate pesutsükkel kestab vaid 59 minutit. Pesumasinad kasutavad ka Near Field Communication (NFC) tehnoloogiat, mis võimaldab neil vahetada andmeid nutitelefonidega.

LG Series 1 washing machine

Loe tervet kirjet →

LG esitleb koduelektroonikamessil IFA 2013 Smart Home süsteemi

LG esitleb tarbeelektroonikamessil IFA 2013 elu veelgi mugavamaks muutvat Smart Home süsteemi, mis võimaldab täiustatud efektiivsust ning kasutajamugavust. Vajutades Smart Control kontrollkeskuse kaudu NFC Tag-on sümbolile, saavad kasutajad kiirelt ja mugavalt kontrollida ja jälgida oma pesumasinat, nõudepesumasinat, iseliikuvat tolmuimejat  ning ahju.

LG Smart Home

Loe tervet kirjet →