Sildi: "NANO Full LED"

LG laiendab Ultra HD telerite valikut Baltikumis

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et LG 55- ja 65-tollised ULTRA HD telerid (LA9700 seeria) on alates oktoobrikuu keskpaigast saadaval ka Baltikumi turul.

LG ULTRA HD TV

Loe tervet kirjet →

LG laiendab ULTRA HD telerite koosseisu kahe uue mudeliga

Seoses suure huviga firma 84-tollise ULTRA HD teleri vastu teatas LG, et toob turgudele ka 55- ja 65-tollise ULTRA HD teleri – nii saab üha suurem hulk tarbijad nautida 4K tehnoloogia hüvesid. Esimesena tutvustati kahte LA9700 seeria ULTRA HD telerit Lõuna-Koreas kuu aega tagasi, kuid sel nädalal toodi need müügile USA-s, misjärel jõuavad telerid poodidesse üle maailma, seal hulgas Ühendkuningriikides, Venemaal ja Austraalias.

LG ULTRA HD TV

Loe tervet kirjet →

Peatselt jõuab Eestis müügile LG järgmise põlvkonna 3D-teler

Hea uudis kõigile 3D telerite huvilistele. LG esitles hiljuti IFAl uusimat 3D-telerit – mudelit LW980S, mis ühendab endas LG CINEMA 3D tehnoloogia, Smart TV funktsioonid ja NANO täis-LED valgustustehnoloogia. Novembris jõuab uus teler müügile Eestis.

LG 55LW980S Cinema 3D Smart TV teler

Sarnaselt teiste LG viimaste 3D-teleri mudelitega tulevad ka LW980S-ga kaasa mugavad 3D prillid, mis kaaluvad vaid 16 grammi ja ei vaja laadimist. Teler on varustatud 2D-pildi konvertimise funktsiooniga 3D-ks, mis avardab 3D sisu vaatamise võimalusi.

Loe tervet kirjet →

Need kaunid kitsad raamid ehk miks õhem ON parem

Olgem ausad, kui esimesed televiisorid kodudesse ilmusid, olid inimesed liigselt hõivatud uskumatult näivate liikuvate piltide imetlemisest, et taibata, kui inetud neid pilte edastavad kastid tegelikult olid.

TV raam

Lisaks tehnoloogiale on sel ka teine põhjus, miks tootjad nagu LG disainivad ilusaid õhukesi telereid. Teadupärast hoolib kaasaaegne tarbija pildi kvaliteedist, SMART TV funktsioonidest ja 3D lahendustest. Samas peavad nad lugu ka teleri saledusest ja raami kitsusest.

Loe tervet kirjet →

CESi Sneak Peek

New Yorgis toimus rahvusvahelise tarbeelektroonikamessi CES 2011 eelüritus nimega CES Sneak Peek, kus LG tutvustas kaks uut HD-telerit. Mõlemad kuuluvad Nano täis-LED telerite sarja ning neis kasutatakse Nano Lighting tehnoloogiat, mis toob vaatajani hästi selge ja klaari pildi.

LG LW9500 3D Smart TV teler

Uutel teleritel on eriline valgust mittepeegeldava efektiga ja rohkete valgusdioodidega raam, mis võimaldab nautida väga sujuvat pilti. LW9500 ja LW7700 toetavad TruMotion funktsiooni. Tänu NANO Lighting tehnoloogiale on teleritega võimalik osa saada nii 2D kui 3D pildist.

Loe tervet kirjet →

LG-lt NANO-taustavalgustusega teler LEX8

LG Electronics esitles selle aasta tarbeelektroonika messil IFA oma esimest 3D NANO-taustavalgustusega täis-HD telerit LEX8.

LG LEX8 Nano teler

Uue põlvkonna NANO Lighting tehnoloogia muudab teleripildi senisest veelgi selgemaks ja sujuvamaks ning Anti-Reflection paneel vähendab peegeldust ekraanilt, et pilt oleks terav ka eredas valguses.

Loe tervet kirjet →