Sildi: "MWC 2016"

LG G5 esimeses telereklaamis mängib peaosa Jason Statham

LG revolutsioonilise G5 moodultelefoni telereklaami peaosatäitjaks on tuntud action-filmide näitleja Jason Statham. Reklaami režissööriks on mitmetele suurtele rahvusvahelistele brändidele ja globaalkampaaniatele reklaame tootnud tunnustatud filmitegija Fredrik Bond.

LG-G5-Jason-Statham-TVC

Loe tervet kirjet →

LG alustab X-seeria telefonide müüki

Järgmisel nädalal alustab LG X-seeria nutitelefonide müüki kogu maailmas. Eestisse jõuavad X screen ja X cam nutitelefonid alates aprillist.

LG X cam

Loe tervet kirjet →

LG G5 ja LG Friends võidutsesid mobiilsidevaldkonna kongressil

LG Electronics kogus 2016. aasta mobiilsidevaldkonna kongressil (Mobile World Congress; MWC) ühtekokku 33 auhinda, mille hulgas on ka õhtu kõrgeim autasu – parimate mobiiltelefonide ja mobiilsete seadmete auhind. Sellega kindlustas ettevõte endale ürituse auväärseima positsiooni. Võidud rõhutasid modulaarset tüüpi innovatsiooni, mis on esindatud LG uues lipulaevas – nutitelefonis LG G5 ja LG Friends vahetatavates lisamoodulites – ning näitasid, et ettevõte asub mobiilside valdkonna eesotsas. Muuhulgas teenisid LG G5 ja LG Friends seadmed suurima austusavalduse Android Authority, Digital Trends, Trusted Reviews ja Ubergizmo poolt.

LG-Awards-at-MWC-02-645x337

Loe tervet kirjet →

LG esitleb MWC 2016 tehnikamessil uut nutitelefoni LG Stylus 2

LG esitleb Barcelonas toimuval MWC 2016 tehnikamessil G4 Stylus nutitelefoni järeltulijat LG Stylus 2. Taskukohase hinnaga 5,7-tollisel mudelil on nii mitmeid LG lipulaevade omadusi kui ka näiteks nano-kihiga kaetud nutipliiats, mis on täpsem, kui eelmine kummiotsaga pliiats.

LG Stylus 2_2

Loe tervet kirjet →

LG esitleb MWC 2016 tehnikamessil X-seeria nutitelefone

LG tutvustab 22. veebruaril Barcelonas toimuval Mobile World Congress 2016 tehnikamessil uut keskklassi nutitelefonide seeriat. X-seeria esimesed kaks mudelit, X cam ja X screen, on loodud klientidele, kes ei vaja kõiki lisasid, mis tänapäeva uutel telefonidel on, kuid siiski soovivad hea kaamera ning ekraaniga telefoni.

X Series_3(Cam+Screen)

Loe tervet kirjet →

LG esitleb puutetundlikku korpust LG G5 telefonile, mida veel olemas ei ole

LG esitles uut nutitelefoni korpust Quick Cover, mis on loodud LG uuele lipulaev-nutitelefonile LG G5, mida ametlikult veel tutvustatud ei ole. Ettevõte võtab oma tuntust tulevikutoodete esindajana seekord eriti tõsiselt ning esitleb toote aksessuaari enne tegelikku toodet.

LG G5 Quick Cover Case

Loe tervet kirjet →