Sildi: "Mood"

Kas tehnoloogia saab olla stiilne?

Kas kannaksid klassikalise välimusega käekella, mis näitab sõnumeid sinu nutitelefonilt? Või paneksid selga kleidi, mis muudab värvi vastavalt sinu tujule? Aga käevõru, mis mõõdab su aktiivsust ja tuletab meelde jalutuskäigu vajadust peale liiga kaua laua taga istumist? Kas kasutaksid kõrvaklappe, mis mõõdavad su pulssi samal ajal kui sa jooksurajal oma lemmiklugu kuulad?

LG-G-Watch-R-5 Loe tervet kirjet →

Tallinn Fashion Week on ukse ees!

22.-27. oktoobril toimub Telliskivi loomelinnakus Tallinn Fashion Week 2012, kus külalisi ootavad arvukad disainerite show’d, näitused ja seminarid.

Peamiselt toimuvad moeetendused F-hoone kahes saalis, millest suuremas on ruumi 600 ja väiksemas 200 pealtvaatajale.  22. oktoobril F-hoones toimuva avaürituse käigus võib kõiki moenädalal osalejaid näha ühes terviklikus moeetenduses. Moedisainerid Riina Põldriis ja Ketlin Bachmann presenteerivad oma kollektsioone aga hoopis näituse vormis.

Etenduste vahel on võimalik peale F-hoone aega veeta ka lähedal asuvates kohvikutes nagu Kukeke ja Boheem. Õhtuti toimuvad erinevate show’dega afterparty’d.

Loe tervet kirjet →

Kevad 2012 must-have aksessuaarid

Toome oma lugejateni mõned trendikamad must-have aksessuaarid, mida sel kevadel omada. Disainerid pole meile sel hooajal pettumust valmistanud – on nii värvikaid ja stiilseid erinevas suuruses kotte kui ka kingi stilettodest robustsete platvormideni.

Näiteks tutvustas Phillip Lim kaunist kahetoonilist ridiküli ning Celine tõi avalikkuse ette oma signatuurkoti värvilisema versiooni. Oi, ja Yves Saint Laurent’i poolt saab sellekevadine aksessuaarikollektsioon täiendust läikivate kingakeste näol. Loe tervet kirjet →

Noppeid Pariisi moenädala sügis/talv 2012 kollektsioonidest

Hiljuti toimunud Pariisi moenädalalt jäid silmad mitmed sügis/talv 2012 hooaja trendid. Seega, kui tahad moega kaasas käia, siis jätka kindlasti lugemist!

Nahk

Nahk on osutunud aastaringseks trendiks. Loe tervet kirjet →

Populaarseim moeaksessuaar täiesti tasuta

Veeburari Vogue toob hinnatundlikele moegurmaanidele rõõmusõnumeid – pole vaja valutada südant tuhande-euroste brändiaksessuaaride pärast, mida te kunagi endale lubada ei saa. Teie uusim, moodsaim ja soodsaim aksessuaar on teie naeratus!

Vogue tõestab seda oma esikaanepildiga, kus tavapäraste mossnägude (üleval) asemel ilutseb kauni nime ja särava suure naeratusega Arizona Muse.  Loe tervet kirjet →

Riided, mis peaksid praegusel hooajal igal mehel olemas olema

Meesteriiete luksusbrändide veebipood Mr Porter on kokku pannud nimekirja riideesemetest, mis võiksid sügis-talvisel hooajal igal mehel riidekapis kindlasti olemas olla. Esikohal troonib hall ülikond – see peaks olemas olema igaühel, kes igapäevaselt ülikonda kannab.

Meeste riided

Hallile ülikonnale järgnevad loetelus valge päevasärk, V-kaelusega kampsun, tume mantel ja velvetist pintsak. Mr Porteri loetelus on veel 25 olulist riideeset ja aksessuaari, millele tasub kindlasti pilk peale visata. Võib-olla õnnestub nii mõnelgi mehel sellest nimekirjast ka midagi sellist leida, mida tasub nüüd kapi kaugemast nurgast üles leida, tolmust puhtaks kloppida ja selga panna?

Parimad 2011 sügis-talvised moealased reklaamikampaaniad

Kuna moeajakirjade septembrinumbrid on väljas, siis on avalikkuse ees ka kõik parimad moekampaaniad. Siin on väike valik nendest.

1. Alexander McQueen (Fotograaf: David Sims; Modell: Raquel Zimmermann)

Alexander McQueen

Loe tervet kirjet →

Prada julged banaanimustrid

Üldjuhul peetakse banaane nende välimuse pärast pisut koomilisteks puuviljadeks. Kui aga keegi peaks banaani pildi panema riiete peale, siis võiks arvata, et tegemist on mingi uudse ja kummalise trendiga, mille suudavad välja kanda üksnes 20-ndates aastates ideaalse figuuriga noored.

Prada banaanid

Sellel suvel on banaan aga „suureks kasvanud”. Tänu Pradale on banaanimustritest saanud selle hooajal sümbol, mille järgi tunneb ära trenditeadliku ja küpse naise.

Loe tervet kirjet →

Kalosside tagasitulek on alanud!

Viimased lumerohked aastad on tõestanud, et inimesed peavad ekstreemsete ilmaolude tõttu hakkama muutma ka oma riietumist. Nii on ka praegusel aastaajal, kui lumi aina sulab ja sulab ning teedel on järjest suuremad ja suuremad lombid. Aga miks mitte panna oma tavapärastele jalanõudele kalossid peale?

Trendid

Praktilisest ideest innustatuna on Barry Newman kirjutanud ka veebilehel Wall Street Journal.

Kevadine inspiratsioonipuhang moemaailmas

Style.com on kokku pannud mahuka galerii 2011. aasta kevadtrendidest moemaailmas. Fotodelt võib järeldada, et moes on kindlasti kirkad värvid.

Vivienne Westwood

Loe tervet kirjet →