Sildi: "monitorid"

LG ja AMD ühendavad jõud, et luua sujuv mängukogemus

Koos kiirete arengutega ekraanitoodete tipptehnoloogias jätkub ka debatt selle üle, millised ekraanid ja milliste omadustega rahuldavad kõige paremini lõppkasutaja vajadusi. LG ja AMD koostöö heidab valgust mängutööstusele ning nende koostööst oodatakse arvutimängude mängimise uut standardit.

LG_monitor Loe tervet kirjet →

LG esitles CES 2015 tehnoloogiamessil 21:9 kuvasuhtega eriti laia mängurimonitori

LG esitles möödunud nädalal Las Vegases toimunud CES 2015 tehnoloogiamessil oma uut 21:9 kuvasuhtega eriti laiade monitoride seeriat. Tegemist on maailma esimeste UltraWide monitoridega, millel on AMD FreeSync tehnoloogia kiirete mängude sujuvaks esitamiseks. Vastavalt IDC Worldwide Quarterly PC Monitor Tracker monitoride uuringule, on LG selles monitoride segmendis turuliider, hõlmates viimase seitsme kvartali jooksul (alates 2013. aasta 3. kvartalist) 77,3 protsendilist turuosa kõikide maailma 21:9 kuvasuhtega monitoride turust.

LG_Monitors Loe tervet kirjet →

LG esitleb IFA 2014 tehnoloogiamessil maailma esimest 21:9 nõgusat IPS monitori

LG tutvustab Berliinis toimuval IFA 2014 tehnoloogiamessil oma uusi monitore, sealhulgas ka IPS 21:9 kuvasuhtega nõgusat UltraWide monitori (mudel 34UC97). Maailma esimene monitor, millel on nõgus 21:9 kuvasuhtega 34-tolline IPS ekraan pakub kõrget pildikvaliteeti ja mitmeid mugavaid ühenduvusvõimalusi. IFA-l tutvustatakse ka LG Digital Cinema 4K Monitori (mudel 31MU97) ja võimalusterohket mängurimonitori Gaming Monitor (mudel 24GM77).

Curved-Ultrawide-Monitor1 Loe tervet kirjet →

LG 34-tolline 21:9 UltraWide monitor pälvis TIPA tunnustuse

LG 21:9 UltraWide monitor (mudel 34UM95) pälvis Technical Image Press Association (TIPA) poolt Best Photo Monitor tunnustuse. 34-tolline 21:9 kuvasuhtega mudel pakub suurepärast UltraWide QHD resolutsiooni (3440 x 1440) ja kvaliteetseid värvijuhtimise ning ühenduvuse funktsioone (muuhulgas Thunderbolt™ 2). LG Ultra HD TV (UB980 seeria) pälvis samuti TIPA tunnutuse, võites Best Photo TV auhinna.

LG 34_2

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES 2014 messil uusimaid premium monitore

LG esitleb 2014. aasta jaanuaris Las Vegases toimuval tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronics Show) 34-tollist IPS 21:9 kuvasuhtega UltraWide (mudel UM95) monitori. Toode on saadaval ka 29-tollisena ning võimaldab tänu UltraWide QHD resolutsioonile (3440 x 1440) selget ning teravat pildikvaliteeti.

CES monitor  Loe tervet kirjet →

LG täiendab IPS 21:9 UltraWide seeriat kõik-ühes monitoriga

LG esitles tarbeelektroonikamessil IFA 2013 IPS 21:9 UltraWide monitori (mudel: V960). Lisaks tutvustati ka uusi 29EA73, 29EB73 ja 29MA73 monitore. IPS 21:9 UltraWide tootesari pakub kasutajatele mitmekülgseid funktsioone, mis võimaldavad multitegumtööd ja täiustavad meelelahutuslikke kogemusi.

LG IPS Monitor EA73

Loe tervet kirjet →

LG uus MT93 on arvutimonitor ja nutiteler ühes seadmes

LG Electronics tõi turule uue 27-tollise MT93 IPS Personal Smart TV teleri, mis on mõeldud just neile, kes tahavad suurt ekraani ilma suure loodusliku jalajäljeta. Suurepärase Smart TV võimekuse ja ühenduvusega arvutimonitor on eriti sobilik näiteks üksinda elavatele inimestele ja tudengitele. Sellel on kvaliteetne IPS ekraan ning elegantne disain, mis täidab arvutimonitori ülesandeid ja harmoniseerib igasuguse modernse sisekujundusega.

LG MT93 Smart TV monitor

MT93 tagab ligipääsu laiale sisuvalikule veebis, ülekannetele, VoD-le ja nii kohalike kui globaalsete tootjate rakendustele. Smart Home abil on LG laia sisumaterjali valikut mugav sirvida. Tervet LG Smart TV platvormi on niivõrd mugav kasutada, et selle kasutajaliidest koos Smart Home’i ja teiste rakendustega auhinnati hiljuti 2013 iF kommunikatsioonidisaini auhinnaga.

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab maailma esimest 21:9 eriti laia UltraWide Monitori

LG Electronics (LG) teatas, et turule on tulemas uus LG EA93 UltraWide Monitor, mis on esimene 21:9 formaadiga kuvar maailmas. 29-tolline ekraan sisaldab muuhulgas ka 4-Screen Split rakendust ja 100-protsendilist sRGB värvisüsteemi, võimaldades paremini samaaegsete tegevuste ja multimeediaga tegelemist. Produktiivsuse maksimeerimiseks kuvab IPS display eriti realistlikke värve ja teeb tootest muljetavaldava kuvari nii koju, kontorisse kui stuudiosse.

LG EA93 IPS monitorid

Multitasking kodus ja kontoris

UltraWide Monitori teeb asendamatuks tööriistaks tema lai 29-tolline ekraan, mis võimaldab mitmeid aknaid samaaegselt kuvada ning mitmetest lehekülgedest koosnevate dokumentide puhul lehed üksteise kõrvale laiali laotada.

Loe tervet kirjet →

LG toob turule 10-punktilise puuteekraaniga Windows 8 monitori

LG teatas, et on turule tulemas uue Touch 10 monitoriga (mudel ET83), mis on loodud kasutamiseks uue Windows 8 operatsioonisüsteemiga. Kui tavapärased puuteekraanid võimaldavad kasutajal toimingute teostamiseks kasutada korraga kahte sõrme, pakub LG uus 23-tolline monitor tänu oma uudsele 10-punkti puutetehnoloogiale samaaegselt kõigi kümne sõrme kasutamise võimalust.

LG 23ET83 Touch IPS monitor, puutetundlik monitor

“See on muljetavaldav uus toode, mis kujutab puutekogemust täiesti uudsel viisil, näidates ühtlasi, et LG on järgmise põlvkonna puutetundlike monitoride arendamisel turuliider,” ütles J.J. Lee, LG Home Entertainment Company asepresident ning IT äriüksuse juht. “Nutitelefonid ja tahvelarvutid on tänaseks tõestanud, et tarbijad on puutefunktsioonid igati omaks võtnud. Meie uus 10-punktiline puuteekraan astub nüüd aga ühe sammu edasi, pakkudes senisest veelgi rohkemaid interaktiivseid võimalusi. Usume, et see tehnoloogia vaimustab ja inspireerib ka tarkvaraarendajaid ning kasutajaid.

Loe tervet kirjet →

LG video ‘SO REAL IT’S SCARY’ on saanud ülemaailmseks hitiks

Promomaks uusi LG IPS monitore, tegi LG koostöös  SuperHeroes loovagentuuriga online videoklipi “So real it’s scary”. Üllatuslikult on sellest videost aga lühikese ajaga saanud ülemaailmne hit. Vaid ühe nädalaga on videot Youtube’is vaadanud üle 12 miljoni inimese.

Kas teie kujutate ette, et astute lifti, mille põrand hakkab sõidu ajal justkui tükkidena alla tühjusesse kukkuma? Milline shokk… Klipis on näha, et LG IPS monitorid kujutavad seda tõeliselt reaalselt. Eksperimendis on nimelt lifti põrandaks üheksa omavahel ühendatud IPS kuvarit, mis panevad kõik liftikasutajad ehmatusest üllatuma.

Loe tervet kirjet →