Sildi: "Magic Remote"

2017. aasta LG SUPER UHD ja 4K UHD telerid alates aprillist Eestis

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas 2017. aasta telerite seeria jõudmisest Eesti turule. Uues sarjas on lai valik SUPER UHD ja 4K UHD telerite mudeleid suuruses 43–86 tolli. Kõik 2017. aasta telerid on varustatud LG uusima nutitelerite platvormiga webOS 3.5.

Loe tervet kirjet →

LG laiendab OLED telerite valikut Eestis taskukohasema mudeliga

LG teatas uue OLED teleri müügile tulekust Eestis. Mudel 55EG910V on 55-tolline suur nõgus Full-HD OLED teler, mis kasutab webOS 2.0 platvormi, kahetuumalist CPU protsessorit, Magic Remote teleripulti ning sellel on passiivne 3D. Mudel on eriti õhuke, olles kõige õhemast kohast vaid 4,8mm paks. 55EG910V pakub võimalust nautida OLED teleri tehnoloogiat parema hinnaga. Hetkel on LG ainus tootja, mis OLED telereid Eesti turul pakub.

EG92_EG91 (B)_2

Loe tervet kirjet →

LG pilguheit 2014. aasta trendidele

Kõikides valdkondades alates tehnoloogiast ja lõpetades meelelahutusega, tähendab uue aasta saabumine võimalust heita pilk põnevatele ja uutele trendidele. Tänavune CES mess keskendus uusimale tehnoloogiale ning LG esitles innovaatilisi tooteid, mis on 2014. aastal suunatud väga erinevatele võtmeturgudele.

LG webOS

Loe tervet kirjet →

LG uus nutiteleritele mõeldud webOS operatsioonisüsteem muudab nutitelerite kasutamise lihtsamaks

LG esitleb täna Las Vegases CES elektroonikamessil uusimat nutitelerite operatsioonisüsteemi platvormi webOS. Operatsioonisüsteem webOS, mis osteti möödunud aasta märtsis Hewlett-Packardilt,  läbis täieliku uuenduse ning võeti kasutusele LG nutitelerite platvormina. Uus operatsioonisüsteem pakub intuitiivset kasutajakeskkonda, mis on sujuv ja lihtne. Muuhulgas on platvormile võimalik luua -erinevaid rakendusi, mis aitavad nutiteleril teiste nutiseadmetega ühilduda.

webOS_2 Loe tervet kirjet →

Teleripult on muutumas nutikamaks

Veel mõned aastad tagasi ei pööranud keegi teleripuldile suurt tähelepanu, vaid seda võeti teleri tavalise osana. Siiski, ehkki teleripult ei ole olnud alati kõige hinnatum seadeldis, mõistetakse selle väärtust tihtipeale alles niipea, kui see ära kaob. LG Electronics viis hiljuti läbi uuringu, et tuvastada kõige levinumad kohad, kuhu pulti tavatsetakse kaotada. Uuringu tulemustest selgus, et kõige tüüpilisem teleripuldi leiukoht eestlaste seas on diivan (82%), misjärel on pulti leitud ka hommikumantli taskust (15%) või kummutisahtlist (9%). 6% eestlastest on leidnud teleripuldi vannitoast ning 2% üllatuslikult koguni külmikust. 22% on selle kaotanud aga sootuks kolmandatesse kohtadesse, mida ei nimetatud. Võib ette kujutada, millist frustratsiooni võib üks teleripuldi kadumine tekitada – tänapäeval need ju veel ei häälitse, mille järgi võiks peitusemäng lihtsam olla. Siiski on aga märgata, et ka teleripuldid on muutumas nutikamaks.

LG Smart TV

Loe tervet kirjet →

LG Smart TV võtab kasutusele uue tarkvara

LG võtab oma Smart TV platvormi tarbeks kasutusele AllJoyn avatud lähtekoodiga tarkvara. AllJoyn süsteemi on välja töötanud Qualcomm Innovation Center, Inc. Uus ja mitmekülgne keskkond pakub LG Smart TV kasutajatele hulgaliselt uusi võimalusi.

AllJoyn

Loe tervet kirjet →

Kunstiteos sinu elutoas, võimalik üksnes tänu Gallery OLED telerile

Kuidas sulle meeldiks astuda oma elutuppa ning sattuda seejärel ootamatult hoopis Louvre’i muuseumi? Või veelgi parem, saada osa suurepärasest esteetilisest elamusest oma elutoas.

LG OLED TV

Loe tervet kirjet →

LG laiendab Ultra HD telerite valikut Baltikumis

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas, et LG 55- ja 65-tollised ULTRA HD telerid (LA9700 seeria) on alates oktoobrikuu keskpaigast saadaval ka Baltikumi turul.

LG ULTRA HD TV

Loe tervet kirjet →

LG CINEMA 3D Smart TV uusim mudel LA860V on nüüd saadaval ka Eestis

LG  teatas, et nende CINEMA 3D Smart TV seeria uusim mudel LG LA860V on nüüd jõudnud ka Eesti turule. Magic Remote teleripuldiga varustatud LG LA860V on kasutajasõbralik, võimaldades sisule nii lihtsat ligipääsu kui ka selle hõlpsat jagamist.

LG CINEMA 3D Smart TV

Loe tervet kirjet →

LG laiendab ULTRA HD telerite koosseisu kahe uue mudeliga

Seoses suure huviga firma 84-tollise ULTRA HD teleri vastu teatas LG, et toob turgudele ka 55- ja 65-tollise ULTRA HD teleri – nii saab üha suurem hulk tarbijad nautida 4K tehnoloogia hüvesid. Esimesena tutvustati kahte LA9700 seeria ULTRA HD telerit Lõuna-Koreas kuu aega tagasi, kuid sel nädalal toodi need müügile USA-s, misjärel jõuavad telerid poodidesse üle maailma, seal hulgas Ühendkuningriikides, Venemaal ja Austraalias.

LG ULTRA HD TV

Loe tervet kirjet →