Sildi: "LW9500"

Auhinnasadu tarbeelektroonika messil CES2011

Pakume seekord tagasivaadet mõni aeg tagasi Las Vegases toimunud tarbeelektroonika messile CES, mis sunnib kolmeks päevaks kasiinodes mängimise veidi unarusse jätma, sest pakub nii glamuuri kui ka peadpööritavaid kõrgtehnoloogia imesid.

LG tarbeelektroonika messil CES2011

Iseenesest mõistetavalt on CES üks aasta tähtsündmusi maailma juhtivatele elektroonikaettevõtetele. Siin on võimalik paremini kui kusagil mujal avaldada muljet uudishimulikele tehnoinimestele ja mõjutada olulisel määral kogu tehnoloogiamaailma järgneval aastal. Ka LG kasutas seda võimalust ja kokkuvõttes läks ettevõttel selleaastasel CESil väga hästi, kuna võideti ka mitmeid CESil väljaantavaid innovatsiooni auhindu. Järgnevalt toomegi teieni meie kõige uuemad tunnustust pälvinud tooted.

Loe tervet kirjet →

CESi Sneak Peek

New Yorgis toimus rahvusvahelise tarbeelektroonikamessi CES 2011 eelüritus nimega CES Sneak Peek, kus LG tutvustas kaks uut HD-telerit. Mõlemad kuuluvad Nano täis-LED telerite sarja ning neis kasutatakse Nano Lighting tehnoloogiat, mis toob vaatajani hästi selge ja klaari pildi.

LG LW9500 3D Smart TV teler

Uutel teleritel on eriline valgust mittepeegeldava efektiga ja rohkete valgusdioodidega raam, mis võimaldab nautida väga sujuvat pilti. LW9500 ja LW7700 toetavad TruMotion funktsiooni. Tänu NANO Lighting tehnoloogiale on teleritega võimalik osa saada nii 2D kui 3D pildist.

Loe tervet kirjet →