Sildi: "luksus"

Vahvad mänguasjad, ..miljonäridele

Majandus võib küll endiselt olla madalseisus, kuid see ei takista rikkamatel oma meelt lahutada viisil, mida vaid nemad saavad endale lubada.

Siin on mõned mänguasjad, millega saavad mängida vaid tõelised miljonärid ning nende järeltulijad.

Näiteks ostis Leonardo DiCaprio hiljuti endale ülimalt luksusliku 2012 Fisker Karma sportauto, mille hind algab 100,000 dollarist.

Fisker Karma sportauto

Teine võimsa ja kalli sõiduvahendi omanik on Donald Trump, kelle masinaparki kuulub võimas ja suur Boeing 757 eralennuk. Trump ostis oma sõidulinnu Microsofti kaasasutajalt, Paul Allenilt „kõigest” 100 miljoni dollari eest.

Loe tervet kirjet →

Tähelepanu! Üürile anda 12 Hollywoodi kuulsustele kuuluvat kodu

Kas olete tüdinenud oma tavapärasest rutiinist ja ümbrusest? Miks mitte tuua oma ellu veidi vaheldust ja üürida kuulsustele kuuluv villa? Muidugi on need kallid, kuid unistada ju ikka võib!

Kinnisvara

Teadagi põhjustas kinnisvaraturu langus olukorra, kus luksuslikke kodusid hakati müüma varasemast oluliselt odavamalt. Ja kui müük ikka ei läinud, otsustasid ka kuulsused teha seda, mida kõik teised teeks – pakkuda maju üürida.

Loe tervet kirjet →

Luksuslik golfiauto

Golf on teada-tuntud jõukate inimeste harrastussport, kus teinekord tuleb jalgsi läbida pikki vahemaid. Selle jaoks on ehitatud seinte ja klaasideta golfiautod, mis oma primitiivsusest hoolimata ülesannet suurepäraselt täidavad. Rikkusega kaasneb aga reeglina luksus, mistõttu valmiski esimene eksklusiivne golfiauto Garia.

Luksuslik golfiauto

Väidetavalt on tegemist kõige erilisema ja luksuslikuma golfiautoga. Kaugelt tavalisena paistev golfiauto paljastab oma eksklusiivsuse lähemalt vaadates. Käsitööna valminud sõiduk vastab kõrgeimatele sõiduauto standarditele. Sportauto vedrustusega sõiduki alumiiniumosad on toodetud sama firma poolt, mis Aston Martinil, Jaguaril ja Volvol ning ülekanne sama tootja poolt, mis Ducatil. Hüdraulilised ketaspidurid on kõigil neljal rattal ning golfiautod valmivad Soomes Valmeti tehases ühes ruumis koos Porsche Caymanide ja Boxteritega.

Interjöör on Garial esmaklassiline, sisaldades käsitööna valminud nahksisu ning külmikut. Tänu kõrgele tootmiskvaliteedile võib Gariaga liigelda ka avalikus liikluses.