Sildi: "LTE"

LG alustas Eestis oma kõige taskukohasema nutitelefoni K4 4G müüki

LG alustas globaalsel turul, sealhulgas ka Eestis, uue K-seeria nutitelefoni K4 4G müüki. Tegemist on LG hetkel saadaoleva kõige taskukohasema nutitelefoni mudeliga.

LG K4 4G

Loe tervet kirjet →

Uus LG keskklassi telefon Spirit nüüd saadaval ka Eestis

 

LG teatas, et Eestisse on müügile jõudnud LTE toega nutitelefon LG Spirit (mudel H440N). Spirit on hea kvaliteedi- ja hinnasuhtega keskklassi nutitelefon, mille disainielemendid ja omadused on väga sarnased LG kõrgklassi telefonidele.

LG Spirit (LTE)_Titan_Main_onshot_03

Loe tervet kirjet →

1

LG näitab MWC 2015 tehnikamessil oma innovaatilisi mobiilitooteid

LG tutvustab sel aastal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil oma innovatiivsete mobiilitoodete laia valikut, sealhulgas G Flex2, peamisi kantavaid seadmeid ning keskklassi nutitelefonide seeriat. „Innovatsioon parema elu nimel“ egiidi all näidatakse uusi tooteid neljas erinevas tsoonis, et esitleda LG järgmise aasta strateegiat.

MWC2015_00

Loe tervet kirjet →

LG esitleb maailma esimest LTE nutikella Watch Urbane

LG esitleb järgmisel nädalal Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) tehnikamessil maailma esimest LTE nutikella. LG Watch Urbane LTE on järgmise generatsiooni kantav seade, mis sisaldab NFC-tehnoloogiat ning muid funktsioone, mida pole varemnutikelladel nähtud.

lg_watch_urbane_lte_1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uusi keskklassi nutitelefone

LG tutvustab tänavusel Mobile World Congress’il (MWC) uut keskklassi nutitelefonide valikut, mille disainielemendid ja omadused on väga sarnased LG kõrgklassi telefonidele.

LG viedtālruņi 2015

Loe tervet kirjet →

LG esitleb ettevõtte esimest mobiilseadmetele mõeldud protsessorit

LG esitles oma esimest mobiilsetele seadmetele mõeldud protsessorit, millel on kaheksa-tuumaline ehitus ja LTE-A Cat. 6 võrguvõimekus suuremaks jõudluseks ja madalama energiakulu tagamiseks. Uus protsessor, nimega NUCLUN, teeb oma debüüdi sel nädalal spetsiaalselt Korea turule arendatud uues nutitelefonis G3 Screen.

LG-NUCLUN-03[2] Loe tervet kirjet →

LG alustab G Pad 8.0 LTE versiooni müüki

Soovides juhtida lisaks nutitelefonide LTE turule ka tahvelarvutite LTE turgu, tõi LG turule G Pad 8.0 LTE versiooni. LG G Pad 8.0 LTE pakub tasakaalu suutlikkuse ja hinnakonkurentsi vahel ning on varustatud parimate LG G3 nutitelefoni kasutajakeskkonna funktsioonidega.

G Pad 8.0_White_Black Loe tervet kirjet →

LG tutvustab nutikaid lahendusi autodele

LG on Open Automotive Alliance (OAA) uusim liige, ühinedes selliste autotootjate ja tehnoloogiaettevõtetega nagu Google, General Motors, Hyundai, Honda ja NVIDIA. Liit keskendub alates 2012. aastast sellele, et tutvustada ning arendada erinevaid Androidi platvormi rakendusi autodele.

LG logo Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut F70 nutitelefoni ja laiendab oma globaalset LTE võrku

LG jätkab 4G LTE mobiilside võrgus oma positsiooni tugevdamist tuues turule uue nutitelefoni F70. F-Series nutitelefone esitleti esmakordselt 2014. aasta Mobile World Congressil. F70 telefoni tutvustatakse Euroopa LTE klientidele mai alguses, millele järgneb turuletulek Aasias ja Ameerikas. Eestis peaks telefon müügile jõudma mai lõpus.

F70_Black

Loe tervet kirjet →

LG esitleb uut LTE nutitelefoni LG F70

Kavatsusega tugevdada oma positsiooni 4G turgudel, esitles LG Mobile World Congress (MWC) 2014 tehnikamessil uusimat F70 LTE nutitelefoni. Seade on varustatud Android KitKat operatsioonisüsteemi ja Quad-Core protsessoriga ning ootuste kohaselt peaks tootest kujunema miljonite uus lemmik.

LG F70

Loe tervet kirjet →