Sildi: "LG Smart TV"

Puust ja punaseks ehk milliseid võimalusi pakub nutiteler

Tehnikamaailm areneb pidevalt ning sellega ühes ka telerid, mille arengu üheks osaks on Smart TV, mis võimaldab kasutajale palju enamat kui lihtsalt teleri vaatamist.

Uued televiisorid ei ole üksnes kauni välimusega, saadaval seinasuurustena ja sama õhukestena kui pangakaart, vaid neid saab ka näiteks internetti ühendada. LG tehnikaeksperdid selgitavad, milliseid võimalusi pakuvad aina populaarsemaks muutuvad nutitelerid.

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab CES 2016 tehnikamessil uut nutiteleri platvormi webOS 3.0

LG tutvustab aasta alguses Las Vegases toimuval CES 2016 tehnikamessil oma uusimaid nutitelereid, mis kasutavad webOS 3.0 operatsioonisüsteemi.

WebOS 3.0

Loe tervet kirjet →

LG hääl- ja žestituvastuse funktsioon pälvis tunnustuse

LG Smart TV hääl- ja žestituvastuse funktsioon pälvis hiljuti rahvusvahelise testimis- ja sertifitiseerimisinstituudi Underwriters Laboratories (UL) tunnustuse. Tegemist on esimese korraga, mil UL on esile tõstnud Smart TV spetsiifilise funktsiooni. Täiustatud hääl- ja žestituvastus on LG Smart TV kasutajakogemuse võtmefunktsioonid.

CERTIFICATE of VALIDATION FROM UNDERWRITERS LABORATORIES1

Loe tervet kirjet →

LG On Now funktsioon Smart TV-le nüüd Euroopas

LG teatas, et On Now teenus Smart TV-le on lisaks Koreale ja USA-le nüüd saadaval ka Inglismaal ja Hispaanias. On Now funktsioon jagab kasutajale populaarsete teemade ning programmide kohta soovitusi, võimaldades kasutajatel seeläbi LG Smart TV sisus mugavamalt orienteeruda.

LG Smart TV On Now serviss

Loe tervet kirjet →

LG toob turule uue Ultra HD formaati ülesskaleeriva 3D Blu-Ray mängija

LG teatas, et toob Baltikumis peagi müügile kõik-ühes 3D-videot võimaldava nutika Blu-Ray mängija BP730. Seadmel on lai valik multimeedia funktsioone, hulgaliselt ühendumisviise ja kiidetud Magic Remote süsteem, mis koos tagavad võimsa koduse meelelahutuskogemuse. BP730 pälvis oma silmapaistvate funktsioonide eest 2013. aasta Rahvusvahelise CES® Innovatsiooniauhinna.

LG Smart TV 3D Blu-Ray

Loe tervet kirjet →

5

LG toob nutiseadmetesse Spotify muusikarakenduse

LG Electronics (LG) teatas täna, et Spotify muusikarakendust saavad kasutama hakata mitmed LG 2013. aasta nutiseadmed, sealhulgas kõrgekvaliteedilised Blu-ray kodukinosüsteemid ja Blu-ray mängijad.

Spotify LG smart TV programm

Spotify, mida on võimalik kasutada juba alates järgmisest kuust, pakub kasutajatele oma nutika platvormi kaudu ligipääsu enam kui 20 miljonile laulule. Uus Spotify rakendus võimaldab kõrgema taseme kontode omanikel avastada hiiglaslikku laulude kogu sirvides avastada uut muusikat või kuulata oma LG Smart heli- või videoseadme kaudu kuuata Spotify Raadiot. Lemmiklugusid ja playlist’e saab Facebooki ja Twitteri kaudu jagada, et uut muusikat ka teistele tutvustada. Uued rakenduse kasutajad saavad ühe kuu pikkuse tasuta prooviaja, enne kui hakkavad maksma kuutasu suuruses $9.99.

Loe tervet kirjet →

LG uus MT93 on arvutimonitor ja nutiteler ühes seadmes

LG Electronics tõi turule uue 27-tollise MT93 IPS Personal Smart TV teleri, mis on mõeldud just neile, kes tahavad suurt ekraani ilma suure loodusliku jalajäljeta. Suurepärase Smart TV võimekuse ja ühenduvusega arvutimonitor on eriti sobilik näiteks üksinda elavatele inimestele ja tudengitele. Sellel on kvaliteetne IPS ekraan ning elegantne disain, mis täidab arvutimonitori ülesandeid ja harmoniseerib igasuguse modernse sisekujundusega.

LG MT93 Smart TV monitor

MT93 tagab ligipääsu laiale sisuvalikule veebis, ülekannetele, VoD-le ja nii kohalike kui globaalsete tootjate rakendustele. Smart Home abil on LG laia sisumaterjali valikut mugav sirvida. Tervet LG Smart TV platvormi on niivõrd mugav kasutada, et selle kasutajaliidest koos Smart Home’i ja teiste rakendustega auhinnati hiljuti 2013 iF kommunikatsioonidisaini auhinnaga.

Loe tervet kirjet →

LG ostis HP-lt webOS operatsioonisüsteemi

LG Electronics (LG) ostis HP-lt webOS operatsioonisüsteemi tehnoloogia lähtekoodi, dokumendid, insenerioskuse ja webOSi veebileheküljed, et arendada järgmise generatsiooni Smart TV tehnoloogiat. HP kavatseb aga oma ressursse senisest rohkem suunata strateegilistesse ärilahendustesse, nagu näiteks pilveteenused.

LG electronics ja  HP

LG hakkab ostetud tehnoloogia abil Internetti kasutajateni otse läbi elektroonikaseadmete tooma. Ostetud üksusest saab LG Silicon valley Lab’i keskne meeskond, mis keskendub innovatiivsete lahenduste ühildamisele kõige populaarsemate platvormidega. Selle tehinguga saavad LG R&D asukohtadeks lisaks olemasolevatele San Josele ja Chicagole ka Sunnyvale ja San Francisco.

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab nutiteleritega sobivaid heli- ja videoseadmeid

LG Electronics (LG) demonstreeris 2013. aasta video- ja audiotooteid. Valikus on ka väljapaistev BH9430PW 9.1-kanaline kõlarite süsteem, NB4530A Sound Bar ja BP730 Blu-ray mängija koos Smart TV funktsiooniga. Need tooted illustreerivad LG pühendumust intuitiivse nutiteleri vaatamiskogemuse loomisel.

LG BH9430PW kodukinosüsteem

BH9430PW – tõelised kinohelid

 

BH9430PW on kõrgekvaliteediline surround sound kõlarite süsteem, mille 9.1 kanalit lisavad tavapärasele 5.1-kõlaritele veel neli kanalit ja teeb heli kuulamisest tõelise kogemuse. Neli mitmesuunalist piklikku tallboy stiilis kõlarit täidavad terve ruumi ühtlaselt heliga. 3D Surround Processer analüüsib ja jagab heli sinna, kuhu seda optimaalse taseme säilitamiseks on vaja.

Loe tervet kirjet →

1

Deezer muusikarakendus nüüd ka LG Smart TV-s

LG Electronics (LG) teatas, et muusikarakendus Deezer on nüüd läbi LG Smart TV Global App Store’i saadaval 153 riigis. Teenusel on muljetavaldav 20 miljoni muusikalooga kogu ning teema- ja artistipõhised raadikanalid. Samuti oskab Deezer kuulajatele personaalseid soovitusi teha, mis aitavad just nende eelistuste ja harjumustega sobivat uut muusikat leida. Kasutajad saavad oma LG Smart TV-ga luua isiklikke esitusloendeid ning neid teiste miljonite Deezeri kasutajatega jagada.

LG Smart TV teler Deezer rakendus

Baasteenus annab kõigile LG Smart TV omanikele tasuta ligipääsu Deezeri arvukatele raadiokanalitele ja võimaluse kuulata kõigist 20 miljonist loost tasuta 30-sekundilist sämplit. Lisateenus võimaldab kasutajatel kuulata kõiki lugusid ja kanaleid ning saada Deezeri eksperttoimetajatelt soovitusi.

Loe tervet kirjet →