Sildi: "LG Display"
1

LG Display esitleb maailma esimest 77-tollist läbipaistvat OLED-ekraani

Juhtiva ekraanitehnoloogiate arendaja LG Display 77-tolline OLED-ekraan on maailma esimene nii suuremõõtmeline ekraan, mis on läbipaistev ja kokkurullitav.

Loe tervet kirjet →

LG Display ehitab maailma esimese 5. generatsiooni OLED valguspaneelide tehase

LG teatas, et investeerib uude OLED valguspaneelide tootmistehase ehitusse. Lõuna-Korea linna Gumisse ehitatavast tehasest saab esimene 5. generatsiooni (1000 x 1200mm) OLED valguspaneelide tehas maailmas.

Flexible OLED light panel installation (Center Piece)

Loe tervet kirjet →

LG Display: OLED toob revolutsiooni inimeste ellu

Maailma juhtiva ekraanitehnoloogia innovaatori LG Display tegevjuht ja president Dr. Sang Beom Han ütles, et OLED esindab revolutsioonilist hüpet ekraanitehnoloogias, mis toob muutuse inimeste igapäevaellu, nagu ta Berliinis IFA 2015 avakõnes rääkis.

Photo3) LG Display 111-inch Wave Double-sided Display

Loe tervet kirjet →

LG Display investeerib painduvatele ekraanidele mõeldud kuuenda generatsiooni OLED ekraanide tootmisse

Maailma juhtiv ekraanitehnoloogiate innovaator LG Display teatas, et investeerib 820 miljonit eurot kuuenda generatsiooni paindlike OLED telerite tootmisliini, et saada järjest atraktiivsemaks muutuvate painduvate OLED ekraanide turu liidriks.

Flexible-Rollable-OLED_03

Loe tervet kirjet →

LG Display näitab SID 2015 tehnikamessil uue generatsiooni ekraane

 

LG Display näitas 2.-4. juunil San Jose’s toimunud SID (Society for Information Display) 2015 tehnikamessil ekraanitehnoloogia tulevikku. SID on maailma tunnustatuim akadeemiline ekraanitööstuse ühendus, mis koosneb üle 6000 sektori liidrist, sealhulgas tegevjuhtidest, akadeemikutest ja teadlastest üle maailma.

18-inch Flexible OLED to be shown at SID 2015

Loe tervet kirjet →

LG Display esitles seinale kleebitavat telerit, mis on õhem kui 1mm

LG ekraanide tootmise üksus LG Display on pühendunud OLED paneelide arendamisele ja tootmisele. Selle tõestuseks tutvustati 19. mail Koreas toimunud pressiüritusel enneolematult õhukest telerit.

lg-wallpaper-tv-1mm

Loe tervet kirjet →

LG Display tutvustab 5,5-tollist QHD LCD ekraanipaneeli nutitelefonidele

 

Maailma juhtiv ekraanitehnoloogiate innovaator LG Display teatas, et on loonud uue QHD (Quad High Definition) LCD paneeli nutitelefonidele, millel on oluliselt paremad põhiomadused, kui tavaekraanidel, sealhulgas suurem värvigamma, eredus, kontrastisuhe, puutefunktsioonid, energiatarbimine ja õhukesem ekraan. Ettevõtte on alustanud 5,5-tolliste IPS tehnoloogiaga QHD LCD paneelide masstootmist mobiilsetele seadmetele, mida kasutatakse kuu lõpul esitletaval LG uuel lipulaev-telefonil.

 

lgd_qhd-lcd-for-mobile-to-achieve-quantum-jump

Loe tervet kirjet →

Põhjalik analüüs: populaarne LCD vs järgmise generatsiooni OLED

Kui olete viimasel ajal uue teleri ostmiseks mõnd tehnikapoodi külastanud, olete ilmselt kuulnud väljendeid LCD ja OLED. LCD (Liquid Crystal Display) on tänasel teleriturul suur trend, kuid OLED (Organic Light Emitting Diode) ekraane on kirjeldatud kui järgmise generatsiooni lõputute arenguvõimalustega ekraane.

LGD_LCD-and-OLED_2-484x700 (1) Loe tervet kirjet →

LG avalikustas 18-tollise painduva läbipaistva OLED ekraani

Maailma juhtiv innovaator ekraanitehnoloogias, LG Display, teatas, et on arendanud kokkurullitava ning läbipaistva 18-tollised OLED ekraani. Nende uute ekraanidega tõestas LG, et on oma tehnoloogiaga valmis juhtima  läbipaistvate ja painduvate ekraanide turgu.

Flexible (Rollable) OLED_01

Loe tervet kirjet →

LG Display 5.5-tolline Quad HD LCD ekraan nutitelefonidele pälvis NEMKO tunnustuse

LG Display teatas, et ettevõtte 5.5-tolline Quad HD (QHD) AH-PS LCD ekraan nutitelefonidele pälvis Norra testimisorganisatsiooni NEMKO katsete tulemusena QHD ekraani sertifikaadi. Tunnustus pälviti vahetult enne seda, kui Quad HD LCD ekraani esitletakse LG uue nutitelefonide lipulaeva ehituses.

LG Display

Loe tervet kirjet →