Sildi: "LED"
4

Elioni nutiTV kolis uutesse LG teleritesse

Uutes LG telerites saab Elioni nutiTV-d edaspidi kasutada ilma digiboksita.

LG ja nutiTV app

Loe tervet kirjet →

LG Display esitles seinale kleebitavat telerit, mis on õhem kui 1mm

LG ekraanide tootmise üksus LG Display on pühendunud OLED paneelide arendamisele ja tootmisele. Selle tõestuseks tutvustati 19. mail Koreas toimunud pressiüritusel enneolematult õhukest telerit.

lg-wallpaper-tv-1mm

Loe tervet kirjet →

2

LG tõi Eestis müügile uue Hi-Fi helisüsteemi

LG laiendas Eestis oma helisüsteemide valikut, tuues müügile uue 2900W Hi-Fi süsteemi (mudel CM9740). CM9740 helisüsteemil on hea jõudlus ja eriliselt häälestatud bass, et tekitada tõelist suvefestivali tunnet igas kodus. Süsteemile on lisatud ka mitmeid lisafunktsioone, nagu näiteks Smart DJ, Auto DJ ja X Flash, samuti mitu muusika striimimise võimalust.

LG_HI-FI_CM9740

Loe tervet kirjet →

LG Display tutvustab 5,5-tollist QHD LCD ekraanipaneeli nutitelefonidele

 

Maailma juhtiv ekraanitehnoloogiate innovaator LG Display teatas, et on loonud uue QHD (Quad High Definition) LCD paneeli nutitelefonidele, millel on oluliselt paremad põhiomadused, kui tavaekraanidel, sealhulgas suurem värvigamma, eredus, kontrastisuhe, puutefunktsioonid, energiatarbimine ja õhukesem ekraan. Ettevõtte on alustanud 5,5-tolliste IPS tehnoloogiaga QHD LCD paneelide masstootmist mobiilsetele seadmetele, mida kasutatakse kuu lõpul esitletaval LG uuel lipulaev-telefonil.

 

lgd_qhd-lcd-for-mobile-to-achieve-quantum-jump

Loe tervet kirjet →

Quantum Dot vs. OLED teler – kummast saab järgmine hitt?

OLED ja Quantum Dot telerite vastasseis on 2015. aasta üks olulistest teemadest. Debati keskmeks on küsimus, milline tehnoloogia asendab järgmisena maailmaturul LCD telerid. Kuigi OLED telerid on selgelt üle oma pildikvaliteedi poolest, on Quantum Dot telereid odavam toota ning ka nende pildikvaliteet on märkimisväärselt parem kui LED teleritel. Seega on tegemist OLED telerite olulise konkurendiga. Hetkel on LG ainus, ettevõte, mis pakub tarbijatele kõiki erinevaid suure ekraaniga telerite tehnoloogiais – sealhulgas LCD, OLED, 4K Ultra HD, nõgus 4K OLED ning uusim Quantum Dot tehnoloogia.

LG OLED TV Loe tervet kirjet →

LG 4K Ultra HD teleritele lisandub Quantum Dot tehnoloogia

LG tutvustab 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES rahvusvaheliselt tehnoloogiamessil oma uue teleriseeria raames 4K Ultra HD telerit, millel on uue komponendina Quantum Dot tehnoloogia. 4K Ultra HD Quantum Dot tehnoloogiaga telerid näitavad laiemat värvipaletti ning paremat värvi saturatsiooni kui tavalised LCD telerid. Quantum Dot tehnoloogia lisandub 2015. aastal ka teistele LG Ultra HD ja OLED teleritele.

Quantumdot TV

Loe tervet kirjet →

LG väikseimal HD projektoril on sisseehitatud aku ja hämmastav pildikvaliteet

LG toob sel kuul oma põhiturgudel müügile seni väikseima kaasaskantava projektori. LG HD MiniBeam (mudel PH300) on kompaktne ja pakub head vaatamiskogemust LED valgusallikaga vastupidavas keres. Tänu eriti suure pildi kuvamisele ning kuni 2,5 tunnisele akukestvusele võib LG HD MiniBeami abil igale poole oma kino kaasa võtta.

LG PH300 01 Loe tervet kirjet →

Ideaalne tulevikuteleri kogemus LG OLED teleriga

Oled otsinud telerit, mis tõesti sobib sinu vajadustega? Tutvustame sulle unistuste ekraaniga LG OLED (Organic Light Emitting Diode) telerit. LG uute OLED telerite pildikvaliteet ületab suurelt nende eelmise generatsiooni mudelite oma. LG jätkab OLED telerite valiku suurendamist, et igaüks leiaks valikust omale sobiva.

OLED

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut stiilset õhukonditsioneeri Artcool Stylist

LG esitles oma uusimat õhukonditsioneeri ARTCOOL Stylist Inverter V, mis võitis käesoleval aastal auhinna ka iF disainikonkursil. 2001. aastal esitletud ARTCOOL Gallery järeltulija ARTCOOL Stylist on kena disainiga seinale kinnitatav konditsioneer, millel on LED valgustus ja uus kolmesuunalist ühtlast õhuvoolu tagav seadistus. Tänu LG poolt arendatud inverter tehnoloogiale töötab konditsioneer tõhusamalt, vaiksemalt ning energiasäästlikumalt.

LG Artcool Stylist

Loe tervet kirjet →

LG esitleb Light+Building 2014 messil uusi valgustuskontseptsioone

LG tutvustab Frankfurdis 30. märtsist kuni 4. aprillini toimuval Light+Building 2014 messil oma uusimaid valgustustooteid. “Simply Smart in Lighting” slogani all esitleb LG täiustatud valgustustehnoloogiaid, mis keskenduvad muuhulgas nii energiasäästlikkusele kui ka kasutajamugavusele.

LG Smart Lamp Androidi ja iOS valgustirakendus ühendub Bluetooth’i kaudu nii nutitelefoni kui tahvelarvutiga ning on tasuta allalaaditav. Smart Lamp võimaldab üheksat erinevat režiimi, mida on võimalik kohaldada vastavalt kasutaja vajadustele. Näiteks Sleep Mode režiimi korral võib Smart Lamp rakenduse seadistada vastavalt inimese une- ja ärkveloleku ajale.

LG OLED Table Lamp

Loe tervet kirjet →