Sildi: "kodukinosüsteemid"
5

LG toob nutiseadmetesse Spotify muusikarakenduse

LG Electronics (LG) teatas täna, et Spotify muusikarakendust saavad kasutama hakata mitmed LG 2013. aasta nutiseadmed, sealhulgas kõrgekvaliteedilised Blu-ray kodukinosüsteemid ja Blu-ray mängijad.

Spotify LG smart TV programm

Spotify, mida on võimalik kasutada juba alates järgmisest kuust, pakub kasutajatele oma nutika platvormi kaudu ligipääsu enam kui 20 miljonile laulule. Uus Spotify rakendus võimaldab kõrgema taseme kontode omanikel avastada hiiglaslikku laulude kogu sirvides avastada uut muusikat või kuulata oma LG Smart heli- või videoseadme kaudu kuuata Spotify Raadiot. Lemmiklugusid ja playlist’e saab Facebooki ja Twitteri kaudu jagada, et uut muusikat ka teistele tutvustada. Uued rakenduse kasutajad saavad ühe kuu pikkuse tasuta prooviaja, enne kui hakkavad maksma kuutasu suuruses $9.99.

Loe tervet kirjet →

1

LG tutvustab nutiteleritega sobivaid heli- ja videoseadmeid

LG Electronics (LG) demonstreeris 2013. aasta video- ja audiotooteid. Valikus on ka väljapaistev BH9430PW 9.1-kanaline kõlarite süsteem, NB4530A Sound Bar ja BP730 Blu-ray mängija koos Smart TV funktsiooniga. Need tooted illustreerivad LG pühendumust intuitiivse nutiteleri vaatamiskogemuse loomisel.

LG BH9430PW kodukinosüsteem

BH9430PW – tõelised kinohelid

 

BH9430PW on kõrgekvaliteediline surround sound kõlarite süsteem, mille 9.1 kanalit lisavad tavapärasele 5.1-kõlaritele veel neli kanalit ja teeb heli kuulamisest tõelise kogemuse. Neli mitmesuunalist piklikku tallboy stiilis kõlarit täidavad terve ruumi ühtlaselt heliga. 3D Surround Processer analüüsib ja jagab heli sinna, kuhu seda optimaalse taseme säilitamiseks on vaja.

Loe tervet kirjet →

LG uudistooted Berliinis toimuval IFA messil

Sel aastal Belriilis toimuval IFA messil saab tutvuda LG Electronicsi põnevate audio- ja videotoodetega. LG on juba saavutanud juhtiva positsiooni 3D telerite turul ning püüdleb nüüd samale positsioonile ka audiovisuaalsete toodete seas, kus ettevõtte tugevuseks on lisaks 3D nutiteleritele ka suurepärane seadmete ühilduvus ning uudne disain.

Helielamus uuele tasemele

Näiteks on messil väljas BH9520TW 3D kodukinosüsteem nelja tornkõlariga, mille eri suundades välja paisatav 3D heli on igati võrreldav IMAX kino või suurte ooperimajade akustikaga. 360kraadise Reflectoriga ning 3D Sound Zooming tehnoloogiaga varustatud seadeldis sünkroniseerib väljalastavat heli 3D ekraanil kuvatavate objektide asukoha ja liikumisega.

LG BH9520TW 3D heli kodukinosüsteemid

Mõistagi on kodukinosüsteemil kõik vajalikud nutiteleri funktsioonid, mis võimaldavad ligipääsu ulatuslikule sisurakenduste valikule ning ühenduvust Bluetoothi, USB ja WiFi kaudu.  SIMPLINKi abil saab kogu kodukinosüsteemi juhtida ühest telekapuldist või Androidi ning iOS nutitelefonide puldirakendusest.

Loe tervet kirjet →

LG toob Eestis turule 3D heliga kodukinosüsteemi

LG toob Eestis turule unikaalse 3D helitehnoloogia ja 3D kõlaritega varustatud kodukinosüsteemi LG BH9520T.

LG BH9520T 3D kodukinosüsteem

3D Sound Zooming nimeline helitehnoloogia sünkroniseerib kolmedimensioonilise heli samalaadse sisuga ekraanil, analüüsides sealjuures reaalajas kuvatavat pilti ning liikudes koos sellega vastavalt kas kaugemale või lähemale. Käsitsi reguleeritav Manual Sound Zoom võimaldab seadistada heli kaugust ka 2D filmide vaatamise ajal.

Loe tervet kirjet →

LG kodukinosüsteemid viivad koduse meelelahutuse uuele tasemele

LG tutvustas eelmisel nädalal Las Vegases aset leidnud tarbeelektroonikamessil CES nelja uut 3D-heli tehnoloogiaga kodukinosüsteemi. Kombineerides käesolevaid 3D kodukinosüsteeme juba populaarse ja hinnatud CINEMA 3D nutitelerite seeriaga, on LG võtnud sihiks pakkuda koduse meelelahutuse tipptaset.

LG BH9420PW kodukinosüsteemid

„Pole vahet, kas tegu on telerite või helisüsteemidega, LG soovib alati pakkuda parimat võimalikku koduse meelelahutuse kogemust,” ütles Havis Kwon, LG Home Entertainment Company president. „Lai valik uusi CINEMA 3D kodukino helisüsteeme täiendab kenasti meie CINEMA 3D telerite seeriat ning tugevdab LG juhtivpositsiooni 3D-meelelahutuse turul.” Esimene mudel uuest kodukinoseadmete sarjast, LG BH9420PW, jõuab turule märtsis 2012.

Loe tervet kirjet →

LG-lt uus 3D Blu-ray kodukinosüsteem

LG tõi hiljuti Eestis turule uue 3D Blu-ray kodukinosüsteemi HX996TS, mis lisaks 3D pildile pakub ka tippklassi kvaliteediga kolmedimensioonilist helikogemust.

LG HX996TS 3D-heliga Blu-ray kodukinosüsteem

Uuenduslik helisüsteem, mis sisaldab endas vertikaalset 3D helikanalit, suudab tekitada kuppelruumiga sarnase helivälja. Heli kantakse ruumi kõigisse nurkadesse ning peegeldatakse erinevatel tasanditel seejärel kuulajale. Selle tulemusena tekib ruumiline heli, mis võimaldab nautida vaadatava filmi või kuulatava kontserdi pisimaidki helinüansse, mis omakorda muudavad elamuse tõeliselt kino- või kontserdisaali kogemuse vääriliseks.

Loe tervet kirjet →

Tutvustades LG 3D ökosüsteemi: Milleks vaid vaadata?

Tänaseks oleme me harjunud nägema kinodes 3D filme. Nüüdseks on meie umber aga ka palju rohkem 3D tehnoloogiat. Seega võib isegi öelda, et käimas on 3D kuldne ajastu. Seda kindlasti kõigi 3D fännide kui ka meie jaoks siin LG-s. Nii on LG loomas tervet 3D toodete ökosüsteemi, mis lubaks tarbijatel luua ja nautida 3D sisu, millal ja kus iganes nad ka parajasti ei oleks.

LG ökosüsteemi

Paar aastat tagasi ei osanud 3D filmide loomisest mitte keegi unistada. Nüüd aga saavad seda teha kõik – abiks LG uusim nutitelefon LG Optimus 3D. Samuti saab kohe seda videot ka vaadata! 3D-s ja ilma prillideta!

Loe tervet kirjet →

LG näitab IFAl koduse meelelahutuse tippsaavutusi

LG tutvustab sel nädalavahetusel Berliinis algaval tarbeelektroonikamessil IFA uusi 3D tooteid – LG CINEMA 3D Smart TV telerimudeleid ja arvutikuvareid, 3D kodukinosüsteeme ning 3D projektoreid. Uued LG tooted avardavad veelgi 3D sisu nautimise võimalusi.

LG IFA 2011

LG Electronics Home Entertainment Company juhi Havis Kwoni sõnul on LG eesmärgiks pakkuda uuenduslikke tooteid, mis võimaldavad kasutajal nautida kõiki 3D võimalusi parima võimaliku kvaliteediga ilma kasutusmugavust ohverdamata. Just mugavust silmas pidades saab kõiki koduse meelelahutuse 3D tooteid nautida samade 3D prillidega.

Loe tervet kirjet →

LG pälvis kaks EISA auhinda

LG võitis kõrgelt hinnatud Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsiatsiooni (EISA) 2011 parimate toodete valimisel kaks auhinda. LG CINEMA 3D Smart TV telerimudel 55LW650S ning 3D Blu-ray kodukinosüsteem HLX56S võitsid auhinna Euroopa 3D kodukinosüsteemi lahenduse kategoorias, LG Smart 3D Blu-ray kodukinosüsteemi mudel HX966TZ/TZW pälvis parima toote tiitli Euroopa 5.1 süsteemide kategoorias. EISA auhindu aitasid välja selgitada 50 ajakirja esindajat 19 Euroopa riigist.

LG HX966TZ kodukinosüsteem

LG Home Entertainment Company presidendi ja tegevjuhi Havis Kwoni sõnul on EISA auhinnad ettevõttele kinnituseks, et LG on Euroopas koduse meelelahutuse valdkonna liider, pakkudes tooteid ja tootefunktsioone, mis vastavad ka kõige nõudlikuma tarbija soovidele. „Oleme väga tugevalt panustanud selliste uuenduste nagu CINEMA 3D ja ruumilise heli arendamisesse. Seetõttu on EISA auhinnad meile väga suureks tunnustuseks,” lisas Kwon.

Loe tervet kirjet →

LG-lt uued kodukinosüsteemid

LG tõi Eestis müügile uued kodukinosüsteemid LG HB806PH ja LG HT806TQ, mis ühendavad endas elegantse disaini ja viimased tehnoloogilised uuendused.

LG HT806TQ kodukinosüsteem

3D Blu-ray kodukinosüsteem LG HB806PH on varustatud 850-vatise audioväljundi ja 5.1-kanalise ruumilise heliga, mis vastavad ka nõudlikuma tarbija maitsele. Samuti on seadmes Smart TV funktsioon, mis võimaldab kiiret ja mugavat ligipääsu meelelahutussisu, mängude ja muu info laiale valikule. LG HB806PH mängib 3D Blu-ray ja Blu-ray plaatide sisu, samuti materjale DVD ja CD-plaatidelt. Seadmel on WiFi valmidus, DLNA ja parima helikvaliteedi saavutamiseks Dolby TrueHD.

Loe tervet kirjet →