Sildi: "Knock Code"

LG tutvustab G4 seeria uusi nutitelefone G4 Stylus ja G4c

LG esitles kaht uut G4 seeria nutitelefoni G4 Stylus ja G4c. Mõlemaid nutitelefone hakatakse maailmas müüma järgmiste nädalate jooksul. Eestisse jõuavad telefonid müügile juuni keskpaigas. Telefonid on sõbraliku hinnaga ning sisaldavad mitmeid LG G4 nutitelefonilt tuttavaid funktsioone.G4 Stylus

Loe tervet kirjet →

LG alustab uute L-Seeria nutitelefonide müüki

LG tutvustab sel nädalal oma uusi L-Seeria nutitelefone L Fino ja L Bello. Uued telefonid tulevad müügile Euroopas, Ladina-Ameerikas, Aasias ja SRÜ riikides järgmiste nädalate jooksul.

LG L FINO(left) L BELLO(right) Loe tervet kirjet →

LG sai 2014. aasta Red Dot auhinnajagamisel tunnustusi oma kasutajaliideste eest

LG võitis selleaastasel Red Dot auhinnajagamisel üheksa disainikommunikatsiooni kategooria autasu. Nende hulgas tunnustati nende nutikat klahvistikku Smart Keyboard ja turvalist lukustusrakendust Knock Code. Parimatest parima ehk Best of the Best auhinna võitis LG G3 kasutajaliides. Lisaks tunnustasid Red Dot kohtunikud ka LG Smart+ teleritel kasutusel olevat operatsioonisüsteemi webOS, mis muudab vaatamiskogemuse sujuvaks ja lihtsaks.

LG G3 UX_Red Dot Award Loe tervet kirjet →

LG alustab G Pad 8.0 LTE versiooni müüki

Soovides juhtida lisaks nutitelefonide LTE turule ka tahvelarvutite LTE turgu, tõi LG turule G Pad 8.0 LTE versiooni. LG G Pad 8.0 LTE pakub tasakaalu suutlikkuse ja hinnakonkurentsi vahel ning on varustatud parimate LG G3 nutitelefoni kasutajakeskkonna funktsioonidega.

G Pad 8.0_White_Black Loe tervet kirjet →

LG alustas uute tahvelarvutite G Pad 7.0 ja 10.1 müüki

LG alustas uute G Pad 7-, ja 10.1-tolliste tahvelarvutite müüki. Mõlemad mudelid peaksid lähinädalatel ka Eestis müügilettidele jõudma.

LG G Pad Loe tervet kirjet →

5

Kauaoodatud LG G3 Eestis juuli keskpaigast

 LG teatas, et kauaoodatud G3 nutitelefon saabub Eestis müügile juulikuu keskpaigas. G3 on LG ulatuslike tarbijauuringute ja tootearenduste tulemus ja tegemist on LG kõigi aegade ambitsioonikaima tootega.

LG G3 White Loe tervet kirjet →

LG tutvustab uut F70 nutitelefoni ja laiendab oma globaalset LTE võrku

LG jätkab 4G LTE mobiilside võrgus oma positsiooni tugevdamist tuues turule uue nutitelefoni F70. F-Series nutitelefone esitleti esmakordselt 2014. aasta Mobile World Congressil. F70 telefoni tutvustatakse Euroopa LTE klientidele mai alguses, millele järgneb turuletulek Aasias ja Ameerikas. Eestis peaks telefon müügile jõudma mai lõpus.

F70_Black

Loe tervet kirjet →

LG G2 mini nutitelefon saabub Eestis müügile aprilli lõpus

LG uusi kompaktseid G seeria nutitelefone saab Eestist osta alates kuu lõpust. Esmakordselt veebruaris Barcelonas toimunud MWC tehnoloogiamessil esitletud G2 mini on oma disaini ning omaduste poolest LG lipulaeva G2 väiksem formaat.

LG_G2_mini_(White)

Loe tervet kirjet →

LG L-Series III nutitelefonid L70 ja L90 saabuvad müügile kahe nädala jooksul

LG teatas, et esmakordselt WMC 2014 tehnoloogiamessil tutvustatud L-Series III nutitelefonid L90 ja L70 on peagi saadaval ka Baltikumis. Nutitelefonid L90 ja L70, milles on tasakaalus nii võimekus, turvalisus kui ka hinnatase, tulevad Eestis müügile järgmise kahe nädala jooksul.

L-Series III seadmetel on LG-le omane minimalistlik kujundus, täiendatud riistvara ning oma klassi parim operatsioonisüsteem. Kuna L-Series III eelkäijad L-Series ja L-Series II saavutasid ülemaailmset edu, loodetakse, et ka kolmas seeria oma kena disaini ja G-seeriast inspireeritud praktiliste kasutamisomadustega jätkab sama edukalt.

LG L90

Loe tervet kirjet →

LG juhtivad nutitelefonid saavad Knock Code’i uuenduse

LG teatas möödunud kuul toimunud Mobile World Congress tehnikakonverentsil, et nende rakendus Knock CodeTM on peagi saadaval ka G Pro 2, G2 mini, F-Series ja L-Series III nutitelefonidele. Varasematele nutitelefonidele pakub LG alates aprillist valitud regioonides püsivara uuendust, millega kaasneb ka Knock Code innovatiivne rakendus. LG G2 ja G Flex’i omanikud saavad oma telefonis olevale Knock Code rakendusele uuenduse, mis annab neile kindla mustri ekraanile koputamisel kohese ligipääsu oma nutitelefonile.

LG Knock code

Loe tervet kirjet →