Sildi: "KitKat"

LG tutvustab uut F70 nutitelefoni ja laiendab oma globaalset LTE võrku

LG jätkab 4G LTE mobiilside võrgus oma positsiooni tugevdamist tuues turule uue nutitelefoni F70. F-Series nutitelefone esitleti esmakordselt 2014. aasta Mobile World Congressil. F70 telefoni tutvustatakse Euroopa LTE klientidele mai alguses, millele järgneb turuletulek Aasias ja Ameerikas. Eestis peaks telefon müügile jõudma mai lõpus.

F70_Black

Loe tervet kirjet →

LG G2 mini nutitelefon saabub Eestis müügile aprilli lõpus

LG uusi kompaktseid G seeria nutitelefone saab Eestist osta alates kuu lõpust. Esmakordselt veebruaris Barcelonas toimunud MWC tehnoloogiamessil esitletud G2 mini on oma disaini ning omaduste poolest LG lipulaeva G2 väiksem formaat.

LG_G2_mini_(White)

Loe tervet kirjet →

LG L-Series III nutitelefonid L70 ja L90 saabuvad müügile kahe nädala jooksul

LG teatas, et esmakordselt WMC 2014 tehnoloogiamessil tutvustatud L-Series III nutitelefonid L90 ja L70 on peagi saadaval ka Baltikumis. Nutitelefonid L90 ja L70, milles on tasakaalus nii võimekus, turvalisus kui ka hinnatase, tulevad Eestis müügile järgmise kahe nädala jooksul.

L-Series III seadmetel on LG-le omane minimalistlik kujundus, täiendatud riistvara ning oma klassi parim operatsioonisüsteem. Kuna L-Series III eelkäijad L-Series ja L-Series II saavutasid ülemaailmset edu, loodetakse, et ka kolmas seeria oma kena disaini ja G-seeriast inspireeritud praktiliste kasutamisomadustega jätkab sama edukalt.

LG L90

Loe tervet kirjet →

LG esitleb Mobile World Congress tehnoloogiamessil uusi tooteid ja eesmärke

LG teatas enne Mobile World Congress (MWC) algust, et ettevõtte eesmärgiks 2014. aastal on kasutajaskonna laiendamine. Uute G-sarja nutitelefonide, kolmanda generatsiooni L Series III nutitelefonide ja kasutajakeskkonna uuendustega loodetakse täita klientide vajadused üle maailma. Edukal 2013. aastal tutvustas LG palju jutuainet tekitanud seadmeid G2, Nexus 5 ja G Flex ning ettevõte on kindel, et ka 2014. aasta tootestrateegia tõotab head tulemust.

LG MWC 2014

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab G2 mini – LG esimest kompakt-nutitelefoni

LG avalikustab Barcelonas toimuval Mobile World Congress (MWC) 2014 tehnoloogiamessil oma esimese kompakt-nutitelefoni G2 mini. Keskklassi nutitelefon G2 mini on auhinnatud LG G2 väiksem versioon, mis toob premium-klassi nutitelefoni kasutamiskogemuse laiema publikuni.

LGE G2 mini

Loe tervet kirjet →

LG esitles L-Seeria kolmanda generatsiooni nutitelefoni

LG avalikustas Mobile World Congress 2014 (MWC) tehnoloogiamessil populaarse L-Seeria kolmanda generatsiooni nutitelefoni. L-Seeria III seadmed säilitavad LG-le omase minimalistliku disaini, kuid pakuvad täiustatud riistvara, paremat kasutusmugavust ja oma klassi uusimat operatsioonisüsteemi. Populaarsete L-Seeria I ja II generatsiooni põhjal ennustatakse ka III generatsiooni L-Seeriale edu. Telefonide kena disain ja praktilised omadused on inspireeritud LG järgmise taseme G-Seeria nutitelefonidest.

L+series+III

Loe tervet kirjet →

LG ja Google annavad välja esimese punase Nexus 5 nutitelefoni

LG ja Google toovad turule punase Nexus 5 nutitelefoni. Nexus 5 on esimene Google telefon, mida pakutakse kolme värvi: punane, valge ja must. Möödunud aasta oktoobris LG ja Google poolt turule toodud Nexus 5 on saanud kiitusi nii oma stiili kui ka suutlikkuse eest. Nexus 5 on varustatud Qualcomm Snapdragon™ 800 protsessori ja 5-tollise Full HD IPS ekraaniga ning kasutab Android 4.4 KitKat uusimat operatsioonisüsteemi.

Nexus 5 RED

Loe tervet kirjet →

LG teatas esimese Google Play Edition tahvelarvuti turuletoomisest

LG tahvelarvuti LG G Pad 8.3 on esimene seade, mis hakkab kandma Google Play Edition tiitlit. Google’i esimene Android Open Source Project (AOSP) tahvelarvuti saab olema varustatud uusima Android™ 4.4, KitKat® operatsioonisüsteemiga ning see on juba eilsest USA Google Play™ poes saadaval.

LG G PAD 8.3  Loe tervet kirjet →

1

LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis

LG teatas, et vaid loetud päevad pärast kiireima ning õhukeseima Google Nexus nutitelefoni esitlust, on seade käesolevast nädalast saadaval juba ka Eesti turul. Nexus 5 on esimene telefon, mis varustatud uusima Android™ 4.4, KitKat® operatsioonisüsteemiga. Nutitelefon, mis on saadaval nii 16GB kui 32GB versioonis, on vastupidav, funktsionaalne ja mugav, kombineerides LG riistvara ja Google’i parima tarkvara

Google Nexus 5

Loe tervet kirjet →

LG ja Google esitlevad Google Nexus 5 nutitelefoni

LG ja Google jätkavad Nexus 4 nutitelefoni arendamisel alanud edukat koostööd ning toovad turule kiire ja õhukese Nexus 5 nutitelefoni. Toode on varustatud uue Android™ 4.4, KitKat® operatsioonisüsteemiga.

Google Nexus 5

Loe tervet kirjet →