Sildi: "Jõulud"

Vihmavarjudega rahvasähvatus

USAs Seattle’i linnas toimus 100 inimese osavõtul tore rahvasähvatus (inglise keeles flash mob), kus linna ühel rahvarohkeimal väljakul hakkas grupp inimesi järsku üheskoos vihmavarjudega tantsima. Ettevõtmise eesmärgiks oli pöörata inimeste tähelepanu pühadeaegsele liiklusohutusele Seattle’i kesklinnas.

Kõige rohelisem jõulupuu

Inimesed on muutumas järjest keskkonnasõbralikumaks ja nii tekib ka jõulude eel küsimus, kas eelistada elavat jõulupuud, mis täidab kodu meeldiva lõhnaga või tehispuud, mida saab igal aastal uuesti kasutada.

Jõulupuu

Nii ühe kui teise variandi pooldajate kommentaare ja huvitavaid fakte leiate allolevast Yahoo uudisvideost.

50 nõuannet keskkonnast hoolivamate jõulude heaks

Jõulud tähendavad perioodi, mil võetakse hetkeks aeg maha ja kogunetakse oma lähedastega. Kahjuks tähendab see üldjuhul ka tavalisest suurema koguse prügi tekkimist.

Jõulud

Igal aastal avatakse Suurbritannias pühadeaegse nädala jooksul 750 miljonit veinipudelit enam kui tavaliselt ja kasutatakse ära 83 ruutkilomeetrit pakkimispaberit, millega oleks võimalik ära katta kogu Guernsey saar. Samas on võimalik kodus valmistatud toidu, isetehtud kaunistuste ja pisut rohkem läbi mõeldud kingitustega tunda samaväärset pühade meeleolu ja nutikalt tegutsedes hoida oluliselt ka raha kokku. Selleks vajalikke nõuandeid leiab Telegraphi kodulehelt.

10 parimat jõululaulu

Kui mõelda läbi aegade parimatele jõululauludele, siis enamikel tulevad esmalt silme ette sellised väljapaistvad klassikud nagu Sinatra, Nat King Cole ja Bing Crosby.

Jõulud

AOL raadio blogi pani kokku 10 parimat jõululugu, mis pärinevad peamiselt 40-60ndatest ja on säilitanud oma populaarsuse just tänu raadiote jõuluaegsetele programmidele. Top 10 näeb välja järgnev:

Loe tervet kirjet →