Sildi: "Inverter Linear kompressor"

Eestisse tuli müügile LG uus topeltuksega külmik

LG alustas Eestis oma uute Door-in-Door ehk topeltuksega külmikute (mudel GS9366PZQVD) müüki. Unikaalne topeltuks annab kiirelt ligipääsu kõige enam vaja minevatele toiduainetele ilma külmkapi suurt ust avamata, vähendades sellega ka külma õhu väljapääsu. Uus suur külmik mahutab rohkem toiduaineid, hoiab toidu kauem värskena ning sisaldab 10-aastase garantiiga Inverter Linear kompressorit.

GS9366PZQVD_4 Loe tervet kirjet →

LG Inverter Linear kompressoriga külmikud on jõudnud 10 miljonisse majapidamisse

LG näitas taas oma juhtpositsiooni kodumasinate turul, teatades, et on alates 2001. aastast müünud üle 10 miljoni patendeeritud Inverter Linear kompressoriga külmiku maailmas. LG tutvustas esimest korda Inverter Linear kompressoriga külmikuid 2001. aastal ning on alates sellest ajast tehnoloogiat üha täiendanud. 2007. aastal müüs LG miljon Inverter Linear kompressoriga varustatud külmikut, 2011. aastal tõusis see number 5 miljonini ning möödunud kuul täitus 10 miljoni müüdud külmiku piir. Näidates tugevaid tulemusi oma põhiturgudel Koreas, Põhja-Ameerikas, Euroopas ja SRÜ riikides, loodab LG 2014. aastal müüa rohkem kui kaks miljonit Inverter Linear kompressoriga külmikut.

used-GSMO_HA-Lifestyle-images_0000_Lifestyle-Image(1)_HA_REF_Omega6_with-Hygiene-Filter_Scene-2-1_Model-A Loe tervet kirjet →

LG Inverter Linear kompressoriga külmik pälvis tööstuse tunnustuse

Elektrilise, elektrooniliste ja IT ettevõtete ühing Association for Electrical, Electronic and Information Technologies (VDE) tunnustas LG Inverter Linear kompressoriga külmikuid nende energiasäästlikkuse ja vaikse töötamise eest. VDE on üks Euroopa suurimaid ja austatumaid teadus- ja tehnoloogiaühinguid, mille 500 kõrgelt kvalifitseeritud töötajat teevad igal aastal ligi 100 000 testi nii kohalike kui ka rahvusvaheliste tootjate tehnikatoodetele.

REFRIGERATOR_WITH_INVERTER_LINEAR_COMPRESSOR_500

Loe tervet kirjet →