Sildi: "IFA"

LG ja Bang & Olufseni partnerluse tulemuseks on BeoVision Eclipse 4K teler

LG ja Bang & Olufsen tutvustasid Berliinis toimuval tehnikamessil IFA oma esimese koostöö tulemust – BeoVision Eclipse telerit.

Loe tervet kirjet →

LG OLED teler võitis EISA kõrgeima autasu

LG OLED teler nimetati Euroopa Pildi- ja Helitehnika Assotsatsiooni (EISA) poolt kuuendat korda järjest parimaks OLED teleriks.

Loe tervet kirjet →

1

LG esitleb suurimat 21:9 kuvasuhtega monitori ja esimest 144Hz kaadrisagedusega UltraWideTM IPS mängurimonitori

LG esitleb tehnoloogiamessil IFA 2016 Berliinis kahte uut 21:9 kuvasuhtega eriti laia monitori. 38-tolline UltraWideTM kumer monitor (mudel 38UC99) ja 144 Hz IPS 21:9 kumer UltraWideTM mängurimonitor (mudel 34UC79G) esindavad ekraanide innovatsiooni paremikku. Mõlemad monitorid kujutavad endas kõiki LG 21:9 UltraWideTM monitoride omadusi nagu lai vaateväli, ergas värviedastus ja lihtne kasutatavus.

LG_Ultrawide-Monitor_1 Loe tervet kirjet →

Maailma suurim OLED tunnel tervitab IFA külastajaid 450 miljoni piksliga

LG tervitab Euroopa suurima tehnikamessi IFA 2016 külastajaid rekordiliselt pika OLED tunneliga, mille kõrguseks on 5m, laiuseks 7,4m ja pikkuseks 15m. Kokku teeb see 216 55-tollist kumera ekraaniga OLED telerit, mille ligi pool miljonit pikslit kuvavad hingematvaid kaadreid nii virmalistest Islandil kui ka veealustest ökosüsteemidest ja süvakosmosest.

LG_OLED_Tunnel_1

Loe tervet kirjet →

LG tutvustas uut nõgusat Sound Bar helisüsteemi

LG esitles uut stiilset helisüsteemi Music Flow HS8 Wireless Curved Sound Bar kõrgklassi nõgusatele teleritele. See 360W ja 4,1-kanaliline kõlaritesüsteem annab telerivaatamisele palju juurde ning lubab kogeda heli hoopis uuel viisil.

Curved Sound Bar_2

Loe tervet kirjet →

LG esitleb nutikat juhtmeta Hi-Fi helisüsteemi

LG esitles uhiuut Music Flow helisüsteemi muusikanautlejatele kogu maailmas. LG Music Flow kõlarid (mudelid H3, H5, H7), Sound Bar (mudel HS6), Network Bridge (mudel R1) ja Music Flow Player rakendus nutitelefonidele moodustavad mugava ja nutika Hi-Fi koduse helisüsteemi. Music Flow Player rakenduse abil saavad kasutajad juhtida oma digitaalset muusikakogu isegi siis, kui muusika on talletatud erinevatele seadmetele. Rakendus soovitab ühtlasi muusikat ning playliste, mängib muusikat nutitelefonis ning võimaldab ligipääsu raadiote veebikanalitele.


Loe tervet kirjet →

LG teeb uue kõrgklassi OLED teleri tootmisel koostööd Swarovskiga

LG tutvustab Berliinis IFA 2014 tehnoloogiamessil ainulaadset nõgusat OLED telerit, mis on disainitud koostöös Austria juveeli- ja kristallitootjaga Swarovski. Sätendavate kristallidega kaunistatud voolujooneline alus ning OLED ekraani isehelendavate pikslite poolt toodetud selged ja täpsed värvid muudavad teleri eriti  elegantseks.

S OLED TV 2 Loe tervet kirjet →

LG presenteeris IFA messil maailma suurimat OLED telerit

LG esitles septembri algul Berliinis toimunud maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2012 laia tootevalikut, mille keskmes oli maailma kõige õhem ja suurem, 55-tollise ekraaniga OLED teler. Väljapaneku hulka kuulusid ka 84-tolline UD (Ultra Definition) 3D teler, CINEMA 3D nutiteler ja mitmed teised turuliidrist tooted.

LG 55EM9600 3D OLED teler, IFA 2012

„LG on seni igal aastal IFA messil koduelektroonika uuele tasandile toonud ja see aasta polnud erand,“ kommenteeris LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. „Me tutvustasime laia valikut edasi arendatud 3D- ja nutitelereid, sealhulgas ka järgmise põlvkonna ekraani – OLED telerit.“

Loe tervet kirjet →

LG maailma suurimal koduelektroonikamessil IFA 2012

LG boksi saab tagasihoidlikult kokku võtta, viidates igapäevastele rahvamassidele ja uudistoodete tõeliselt laiale väljapanekule. Tegelikku melu püüdsid jäädvustada LG blogi tiimi liikmed, kes kaameratega Berliinis toimunud messi alal ringi käisid.

Linna peale!

LG, üks maailma juhtivaid tehnoloogiafirmasid tegi kindlaks, et tema kohalolu oleks peale messiala tuntav ka terves Berliinis:

IFA 2012

Loe tervet kirjet →

LG uue põlvkonna tehnoloogia hakkab teleriturgu vallutama

LG on laiendamas OLED telerite, 3D ja nutitelerite tootmist ning on kindel, et ettevõtet ootab stabiilne kasumitõusu periood. Lisaks olemasoleva tehnoloogia lõpuni arendamisele tuleb selleks ettevõtte hinnangul luua ka keskkond, kus kiirus ja innovatsioon saavad teleritööstusele sama naturaalseks kui mobiilitööstuses.

LG 55EM9600 OLED teler

LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwoni sõnul on LG kindlal teel, saavutamaks telerituru liidripositsiooni. “Alates 2000. aastast on Korea tootjad olnud õhukeste teleritega liidrirollis, kuid me ei saa mugavaks muutuda. Järgmine teleritehnoloogia generatsioon ei tule enam vaid Koreast ja Jaapanist, vaid tõenäoliselt ka kasvavatelt turgudelt, nagu Hiina,“ rääkis ta oma kõnes Berliini koduelektroonikamessil IFA 2012.

Loe tervet kirjet →