Sildi: "Google Play"

Värskeim Android Wear uuendus tagab LG G Watch R nutikellale WiFi-suutlikkuse

LG G Watch R nutikell muutub tänu uusimale Android Wear uuendusele WiFi-suutlikuks, mis võimaldab kasutajatel teateid vastu võtta ka ilma Bluetooth ühenduseta.

LG G Watch R Wi-Fi

Lähipäevade jooksul on kogu maailmas saadaval Firmware Over-the-Air (FOTA) uuendus, mis muudab LG G Watch, G Watch R ja Watch Urbane nutikellad mitmekülgsemaks. LG on pühendunud Android kantavate süsteemide arendamisele ning on esimene ettevõte, kes on tutvustanud kolme erinevat Android Wear toodet.

Lisaks G Watch R WiFi-suutlikkusele toetavad kõik kolm nutikella nüüd ka interaktiivseid kella-ekraane, mille kasutajad saavad alla laadida Google Play keskkonnast. Puutetundlikud interaktiivsed ekraanid võimaldavad kasutajatel mugavalt lisainformatsiooni hankida.

Äsjane uuendus võimaldab LG Android Wear seadmetel kasutada erinevaid rakendusi nagu näiteks ilmateade või tõlkerakendused. Kuna puudub vajadus telefoni sisse- või väljalülitamiseks, tõstavad Android Wear rakendused kasutajamugavust ning aitavad säästa aega.

Lisainformatsioon uuenduse ning selle võtmefunktsioonide kohta on kättesaadav Google ametlikus Android Wear blogis.

LG G3 ja Google carboard muudavad virtuaalreaalsuse igapäeva osaks

LG ja Google muudavad virtuaalreaalsuse tavatarbijale kättesaadavamaks. LG VR for G3 virtuaalprillid toimivad Google Cardboard abil. Seadeldis võimaldab G3 nutitelefoni omanikel kogeda erinevaid virtuaalse tegelikkuse rakendusi ja mänge, mida on võimalik alla laadida Google Play kaudu.

LGE_VR02

Loe tervet kirjet →

LG uusim nutikell G Watch R tuleb Eestis müügile veebruaris

LG teatas, et veebruari alguses tuleb Baltikumis müügile tuleb nende uusim nutikell G Watch R. Nutikell ühildub Bluetoothi kaudu iga Android 4.3 või uuema Android seadmega ning näitab Google Now kaudu teateid nutitelefonilt või tahvelarvutilt.

LG G Watch R

Loe tervet kirjet →

LG alustab oma uusima nutikella G Watch R müüki

LG teatas täna, et müügile tuleb nende uusim kantav Android-seade G Watch R. Euroopas alustatakse müüki novembris Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias ja Suurbritannias, seejärel Põhja-Ameerikas, Aasias ja SRÜ-riikides. Valitud riikides elavad tarbijad saavad G Watch R-i osta lähinädalatel ka Google Play poest. G Watch R saadavus Baltikumis ei ole veel teada.

LG-G-Watch-R-3 Loe tervet kirjet →

LG tutvustab esimest Android Wear operatsioonisüsteemiga toodet

LG tutvustas täna kauaoodatud G Watch nutikella, mis on varustatud Google’i uue Android Wear™ operatsioonisüsteemiga. Minimalistliku disaini ja nuppudeta G Watch ühendub ka teiste Androidi seadmetega ning võimaldab kiiret ja lihtsat ligipääsu kasulikule infole.

LG G Watch R 1 Loe tervet kirjet →

LG TUTVUSTAB MÄNGU QUICKCIRCLE KORPUSELE

LG tutvustas esimest mängu, mis on spetsiaalselt arendatud nende aknaga LG G3 korpusele QuickCircle. Lisaks kella vaatamisele, helistamisele ja pildistamisele, saavad LG G3 omanikud läbi Quick Circle korpuse ümmarguse akna mängida nüüd ka  tasuta mängu Puppy Pop.

Puppy Pop Game for LG QuickCircle Case 1 Loe tervet kirjet →

LG tutvustab esimest Android Wear operatsioonisüsteemiga toodet

LG tutvustas täna kauaoodatud G Watch nutikella, mis on varustatud Google’i uue Android Wear™ operatsioonisüsteemiga. Minimalistliku disaini ja nuppudeta G Watch ühendub ka teiste Androidi seadmetega ning võimaldab kiiret ja lihtsat ligipääsu kasulikule infole.

LG G Watch

Loe tervet kirjet →

LG ja Google annavad välja esimese punase Nexus 5 nutitelefoni

LG ja Google toovad turule punase Nexus 5 nutitelefoni. Nexus 5 on esimene Google telefon, mida pakutakse kolme värvi: punane, valge ja must. Möödunud aasta oktoobris LG ja Google poolt turule toodud Nexus 5 on saanud kiitusi nii oma stiili kui ka suutlikkuse eest. Nexus 5 on varustatud Qualcomm Snapdragon™ 800 protsessori ja 5-tollise Full HD IPS ekraaniga ning kasutab Android 4.4 KitKat uusimat operatsioonisüsteemi.

Nexus 5 RED

Loe tervet kirjet →

LG Cloud pilveteenus nüüd saadaval ka Eestis

LG teatas, et hiljuti turule paisatud pilveteenus LG Cloud on nüüd saadaval koos kohalikus keeles liidesega ka kõigis Balti riikides. LG Cloud võimaldab sisumaterjali otse pilvest LG CINEMA 3D Smart TV nutitelerisse alla laadida ning mugavalt videoid, muusikat ja muid meelelahutuslikke elemente arvutite, nutitelefonide ja nutitelerite vahel sünkroniseerida.

LG Cloud

Loe tervet kirjet →

LG toob LG Cloud pilveteenuse oma nutiteleritesse

LG teatas, et LG Cloud pilveteenust, mis tuli eelmisel aastal turule USA-s, Lõuna-Koreas ja Venemaal, on võimalik alates mai lõpust kasutada ka LG nutitelerites. Teenus tuleb kasutusele enam kui 40 riigis Euroopas, Aasias ja Ladina-Ameerikas. LG Cloud võimaldab sisumaterjali otse pilvest LG CINEMA 3D Smart TV nutitelerisse alla laadida ning mugavalt videoid, muusikat ja muid meelelahutuslikke elemente arvutite, nutitelefonide ja nutitelerite vahel sünkroniseerida.

LG Cloud

 

Loe tervet kirjet →