Sildi: "golf"

LG SMART TV aitab ambitsioonikatel golfaritel proffidena mängida

LG teatas uue laheda ja hariva golfirakenduse World’s Greatest Teachers turuletulekust, mille loomisesse on kaasatud spordiajaloo parimad golfiinstruktorid. Rakendus on kasutatav ainult LG CINEMA 3D Smart TV omanikele ning hõlmab mahukat õpetuste kogumikku, aitamaks golfimängijaid nende taseme parandamisel.

Golf app

Loe tervet kirjet →

Luksuslik golfiauto

Golf on teada-tuntud jõukate inimeste harrastussport, kus teinekord tuleb jalgsi läbida pikki vahemaid. Selle jaoks on ehitatud seinte ja klaasideta golfiautod, mis oma primitiivsusest hoolimata ülesannet suurepäraselt täidavad. Rikkusega kaasneb aga reeglina luksus, mistõttu valmiski esimene eksklusiivne golfiauto Garia.

Luksuslik golfiauto

Väidetavalt on tegemist kõige erilisema ja luksuslikuma golfiautoga. Kaugelt tavalisena paistev golfiauto paljastab oma eksklusiivsuse lähemalt vaadates. Käsitööna valminud sõiduk vastab kõrgeimatele sõiduauto standarditele. Sportauto vedrustusega sõiduki alumiiniumosad on toodetud sama firma poolt, mis Aston Martinil, Jaguaril ja Volvol ning ülekanne sama tootja poolt, mis Ducatil. Hüdraulilised ketaspidurid on kõigil neljal rattal ning golfiautod valmivad Soomes Valmeti tehases ühes ruumis koos Porsche Caymanide ja Boxteritega.

Interjöör on Garial esmaklassiline, sisaldades käsitööna valminud nahksisu ning külmikut. Tänu kõrgele tootmiskvaliteedile võib Gariaga liigelda ka avalikus liikluses.