Sildi: "G3"
1

LG G4 – kõige ambitsioonikam nutitelefon

LG esitles täna oma uut oodatud nutitelefoni LG G4 (H815), mille esitlused toimusid korraga kuues maailma linnas: New York’is, Londonis, Pariisis, Singapuris, Istanbulis ja Seoul’is. Kokku kogunes G3 nutitelefoni järeltulija esitlusele ligi 1000 külalist üle maailma. LG G4 esimeste kasutajate seas on ka 4000 õnnelikku inimest, kellele antakse uus G4 nutitelefon, et osaleda ettevõtte suurimas kasutajakogemuse kampaanias.

G4_Ceramic

Loe tervet kirjet →

LG G3 ja Google carboard muudavad virtuaalreaalsuse igapäeva osaks

LG ja Google muudavad virtuaalreaalsuse tavatarbijale kättesaadavamaks. LG VR for G3 virtuaalprillid toimivad Google Cardboard abil. Seadeldis võimaldab G3 nutitelefoni omanikel kogeda erinevaid virtuaalse tegelikkuse rakendusi ja mänge, mida on võimalik alla laadida Google Play kaudu.

LGE_VR02

Loe tervet kirjet →

Selfie’de tegemine ei saanud alguse sel sajandil

Tähelepanu Y generatsioon ning millenniumi ajal ja peale 1990. aastat sündinud isikud! Istuge igaks juhuks maha. Vastupidiselt populaarsele arvamusele ei ole teie generatsioon vastutav selfie’de fenomeni loomise eest – uskuge, või mitte, nartsissism sai alguse palju aega enne teie sündi. Täpsemalt umbes 400 aastat enne.

Selfie-1 Loe tervet kirjet →

LG võitis kümme CES 2015 innovatsiooniauhinda

LG pälvis tarbijaelektroonika ühenduse CEA poolt kümme mainekat rahvusvahelist CES 2015 innovatsiooniauhinda. LG koduse meelelahutuse lahendusi, kodumasinaid ja mobiilseadmeid tunnustati auhindadega neljas konkurentsirohkes kategoorias: kodumasinad, arvuti välisseadmed, videoekraanid ja juhtmeta seadmed.

LG_flexible_OLED_TV_01 Loe tervet kirjet →

LG uuring: eestlased on Baltikumi kõige laisemad selfie’de tegijad

LG Electronics korraldas Baltikumi nutitelefonide kasutajate seas uuringu[1], et saada teada, millest nutitelefonide kasutajad oma telefonidega kõige rohkem pilte teevad. Uuringust selgus, et eestlastele meeldib kõige rohkem jäädvustada maastiku- ja reisipilte ning laste- ja perepilte. Üha rohkem populaarsust koguvate selfie’de tegemine ei pääsenud isegi viie populaarseima pildistatava objekti hulka – vaid 6% eestlastest tunnistab, et kasutab nutitelefoni endast piltide tegemiseks.

Smartphone photography Loe tervet kirjet →

LG sai 2014. aasta Red Dot auhinnajagamisel tunnustusi oma kasutajaliideste eest

LG võitis selleaastasel Red Dot auhinnajagamisel üheksa disainikommunikatsiooni kategooria autasu. Nende hulgas tunnustati nende nutikat klahvistikku Smart Keyboard ja turvalist lukustusrakendust Knock Code. Parimatest parima ehk Best of the Best auhinna võitis LG G3 kasutajaliides. Lisaks tunnustasid Red Dot kohtunikud ka LG Smart+ teleritel kasutusel olevat operatsioonisüsteemi webOS, mis muudab vaatamiskogemuse sujuvaks ja lihtsaks.

LG G3 UX_Red Dot Award Loe tervet kirjet →

LG G3 kasutajakeskkond tuleb kasutusele ka kesk- ja algtaseme nutitelefonidel ja tahvelarvutitel

LG töötab selle nimel, et pakkuda samasugust kasutuskogemust kõikidel oma mobiilsete seadmete valiku toodetel, alates algtaseme kuni premium-toodeteni välja. LG alustab oma nutitelefoni G3 kasutajakeskkonna standardiseerimist ettevõtte kesk- ja algtaseme nutitelefonidele ning tahvelarvutitele, mida esitletakse aasta teises pooles.

LG G3 Premium UX Expansion Loe tervet kirjet →

LG G3 nutitelefoni kompaktne versioon G3 s saabub Eestis müügile kuu lõpus

Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) teatas, et LG lipulaevast nutitelefoni G3 keskklassi variant G3 s saabub Baltikumis müügile augusti lõpus. LG G3 s pakub G3 nutitelefonile sarnast kasutajakogemust, stiilset Floating Arc kumerat metalset disaini ja laseriga autofookuse pildistamistehnoloogiat kompaktsemas 5-tollise ekraaniga keres.

LG G3 Beat(left) and LG G3(right) Loe tervet kirjet →

LG OLED teler sai kolmandat aastat järjest EISA autasu

LG teatas, et ettevõtte neli toodet – 4K OLED teler, Smart+ teler, SoundPlate ja lipulaev LG G3 nutitelefon, said tunnustuse Euroopa pildindus- ja helindusühingu EISA 2014-2015 auhinnajagamisel. LG on ainus ettevõte, mis on pälvinud oma OLED telerite tehnoloogiaga EISA autasu kolm aastat järjest.

LG OLED TV_EISA Award 2014-2015

Loe tervet kirjet →

LG TUTVUSTAB MÄNGU QUICKCIRCLE KORPUSELE

LG tutvustas esimest mängu, mis on spetsiaalselt arendatud nende aknaga LG G3 korpusele QuickCircle. Lisaks kella vaatamisele, helistamisele ja pildistamisele, saavad LG G3 omanikud läbi Quick Circle korpuse ümmarguse akna mängida nüüd ka  tasuta mängu Puppy Pop.

Puppy Pop Game for LG QuickCircle Case 1 Loe tervet kirjet →