Sildi: "G-seeria"

LG esitleb uut LTE nutitelefoni LG F70

Kavatsusega tugevdada oma positsiooni 4G turgudel, esitles LG Mobile World Congress (MWC) 2014 tehnikamessil uusimat F70 LTE nutitelefoni. Seade on varustatud Android KitKat operatsioonisüsteemi ja Quad-Core protsessoriga ning ootuste kohaselt peaks tootest kujunema miljonite uus lemmik.

LG F70

Loe tervet kirjet →

LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni

LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni LG G Flex, mis on uusim lisandus LG G-seeriale. Tegemist on esimese nutitelefoniga, mis järgib inimese näokontuure. Seejuures on selle ekraani ja aku disainis ning ehituses ühendatud LG erinevate ettevõtete innovaatilised lahendused. LG G Flex võimaldab täiustatud kasutajakogemust, mis realiseerib maksimaalselt toote nõgusat disaini.

LG G Flex

Loe tervet kirjet →

1

LG G2 nüüd Eesti turul saadaval

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) teatas täna, et LG G2 nutitelefon on nüüd Eesti turul saadaval. LG G2 iseloomustab ettevõtte eesmärki luua tarbijakeskseid uuenduslikke lahendusi. Toode on kättesaadav üle Eesti alates oktoobrikuu keskpaigast.

LG G2 black

Loe tervet kirjet →

LG G-seeriasse lisandub G Pad 8.3 tahvelarvuti

LG andis oma YouTube’i lehekülje vahendusel teada, et peagi tutvustatakse avalikkusele uusimat tahvelarvutit LG G Pad 8.3. See uus seade liidetakse LG G-seeriaga, mis on seni sisaldanud vaid nutitelefone.

LG G pad 8.3

Loe tervet kirjet →

LG jätkab uue G-seeria nutitelefoni arendamisel koostööd Qualcommiga

LG teatas, et jätkab senist edukat koostööd Qualcomm Incorporated’i ning selle tütarettevõttega Qualcomm Technologies, Inc, mille tulemusel saab LG Optimus G järeltulija varustatud Qualcomm® Snapdragon™ 800 protsessoriga.

Qualcomm® Snapdragon™ 800 protsessoriga

Loe tervet kirjet →