Sildi: "G Flex"

LG esitleb CES tehnoloogiamessil uut nõgusat nutitelefoni G Flex2

LG tutvustab Las Vegases toimuval rahvusvahelisel CES tehnoloogiamessil oma uut nutitelefoni G Flex2. Esimene G Flex sai oma innovatiivse disaini ja erilise mõtteviisiga väga positiivse tagasiside osaliseks. Aasta hiljem esitletav G Flex2 on oma eelkäijast kaasaegsema disainiga, kiirem ning mugavam.

G Flex2

Loe tervet kirjet →

LG Display OLED ekraanid pälvisid tippauhinna

LG Display teatas, et võitis ülemaailmse ekraanitööstuse kõige prestiižikama auhinna OLED tehnoloogiaga ekraani eest. Auhinna andis välja Society for Information Display (SID) iga-aastasel konverentsil ja näitusel San Diegos.

LG Display

Loe tervet kirjet →

LG võitis Red Dot Awards’il 33 disainiauhinda

Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) taset disainivaldkonnas tunnustati sel aastal 33 Red Dot Awards autasuga. Sealhulgas pälvisid maineka „Best of the Best“ ehk parimast parima tiitli kaks ettevõtte toodet – innovatiivne G Flex nutitelefon ning Smart 3D Blu-ray kodukinosüsteem. Rohkem kui 4800 osalejaga rahvusvaheliselt tunnustatud disainikonkurss Red Dot Awards on iF Design Awards ja IDEA disainikonkursi kõrval üks kolmest valdkonna kõige olulisemast disainikonkursist.

LG red dot design award

Loe tervet kirjet →

LG juhtivad nutitelefonid saavad Knock Code’i uuenduse

LG teatas möödunud kuul toimunud Mobile World Congress tehnikakonverentsil, et nende rakendus Knock CodeTM on peagi saadaval ka G Pro 2, G2 mini, F-Series ja L-Series III nutitelefonidele. Varasematele nutitelefonidele pakub LG alates aprillist valitud regioonides püsivara uuendust, millega kaasneb ka Knock Code innovatiivne rakendus. LG G2 ja G Flex’i omanikud saavad oma telefonis olevale Knock Code rakendusele uuenduse, mis annab neile kindla mustri ekraanile koputamisel kohese ligipääsu oma nutitelefonile.

LG Knock code

Loe tervet kirjet →

LG tutvustab Innofest 2014 festivalil Euroopa turule mõeldud tooteid

LG tutvustab sel nädalal Itaalias Veneetsia linnas toimuval tootetutvustuse turneel LG InnoFest 2014 raames Euroopa tarbijatele mõeldud tooteid.  Uue slogani „Kõik on võimalik“ (It’s All Possible) all näidatakse erinevaid kõrgklassi tehnoloogiaid ja uuenduslikke disainilahendusi, mille eesmärgiks on tugevdada LG positsiooni Euroopas ning laiendada sidemeid kohalike partnerite ja ettevõtetega.

Möödunud kuul Istanbulis toimunud LG InnoFest 2014 avaüritusel osales ligi 300 sealse regiooni LG koostööpartnerit. Kolmas ja viimane InnoFesti üritus toimub aprillis Aasias.

LGE Innofest 2014

Loe tervet kirjet →

LG G Flex võitis 2014. aasta iF disainikonkursil kulla

LG oli selleaastasel iF Design Award disainikonkursil tähelepanu keskpunktis, pälvides auhindu tervelt 26 tootele. Nende hulgas sai üheks 75-st Gold Award võitjaks ettevõtte uuenduslik nutitelefon G Flex ning tunnustati ka ettevõtte ULTRA HD telerit ning LG nutitelefonide lipulaeva G2. iF International Forum Design korraldab iF disainikonkurssi igal aastal, et tunnustada tooteid, mis näitavad disainivaldkonnas kõrget kvaliteeti ja innovatsiooni. Sel aastal esitati konkursile üle 4600 toote.

LG iF design award G Flex

Loe tervet kirjet →

L-seeria II enim-müüdud nutitelefonid nüüdsest varustatud Knock funktsiooniga

LG teatas, et populaarne Knock funktsioon (eelnevalt tuntud kui KnockON) on nüüdsest lisatud LG L-seeria II võtmetoodetele. L-seeria II nutitelefonidest on uuenduse saanud Optimus L5II ja Optimus L7II.

LG KNOCK

Loe tervet kirjet →

LG nõgusa ekraaniga nutitelefon G Flex jõuab Eestisse veebruaris

LG toob USA ja Euroopa turule innovatiivse auhinnatud nõgusa nutitelefoni G Flex. Tegemist on esimese nutitelefoniga, mille disain järgib inimese näo kumerusi. Euroopa turule, sealhulgas Suurbritanniasse, Saksamaale, Itaaliasse, Rootsi, Autstriasse, Baltikumi ja mujale jõuab uusim nutitelefonide tööstuse toode järgmise kuu jooksul.

LG G Flex

Loe tervet kirjet →

LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni

LG esitles maailma esimest päriselt nõgusat nutitelefoni LG G Flex, mis on uusim lisandus LG G-seeriale. Tegemist on esimese nutitelefoniga, mis järgib inimese näokontuure. Seejuures on selle ekraani ja aku disainis ning ehituses ühendatud LG erinevate ettevõtete innovaatilised lahendused. LG G Flex võimaldab täiustatud kasutajakogemust, mis realiseerib maksimaalselt toote nõgusat disaini.

LG G Flex

Loe tervet kirjet →