Sildi: "Full HD"

Telerite lugu ehk kuidas 10 aastaga on plasmatelerist saanud pangakaardipaksuse pildimasin

Liikuvat pilti näitava teleri loomisest on möödas üle saja aasta, kuid tõelise hooga on televiisorite areng kulgenud just viimase kümne aasta jooksul, kus kohmakast plasmatelerist on saanud pangakaardipaksune pildimasin. 21. novembril tähistatakse ülemaailmset televisiooni päeva ja selleks puhuks on LG tehnikaeksperdid pannud kokku ülevaate viimase kümne aasta jooksul telereid tabanud muutustest.

Loe tervet kirjet →

LG laiendab OLED telerite valikut Eestis taskukohasema mudeliga

LG teatas uue OLED teleri müügile tulekust Eestis. Mudel 55EG910V on 55-tolline suur nõgus Full-HD OLED teler, mis kasutab webOS 2.0 platvormi, kahetuumalist CPU protsessorit, Magic Remote teleripulti ning sellel on passiivne 3D. Mudel on eriti õhuke, olles kõige õhemast kohast vaid 4,8mm paks. 55EG910V pakub võimalust nautida OLED teleri tehnoloogiat parema hinnaga. Hetkel on LG ainus tootja, mis OLED telereid Eesti turul pakub.

EG92_EG91 (B)_2

Loe tervet kirjet →

LG filmis G4 nutitelefoniga esimese droonvideo Riia linnast

Tallinn, Eesti, 24. august 2015 – Tehnoloogiaettevõtte LG Electronics (LG) demonstreeris Riia linna kohal oma uusima lipulaeva LG G4 nutitelefoni kaamera võimekust, lennutades selle drooni külge kinnitatuna pilvepiirile.

dron2

Loe tervet kirjet →

LG G Flex2 saabub Eestisse müügile märtsi lõpus

LG teatas oma kauaoodatud uue nõgusa nutitelefoni G Flex2 turuletulekust. Eestisse alustatakse G Flex2 müüki märtsi lõpus.

LG_G_Flex2_3

Loe tervet kirjet →

Kes rikkus Jenny pulmad?

Jenny seisab hämmingus ühe koha peal, kui värviga täidetud õhupallid tema ümber ühtäkki lõhkema hakkavad. Kui kellegi salakaval käsi on noorpaari südamed murdnud, sekkub uurija, kelle ülesanne on süüdlane tuvastada. Detektiivil on mõttes mitu kahtlusalust ning ta pöördub LG OLED teleri poole, et Jenny pulmaga seotud müstilisi juhtnööre lahata. Õnneks on iga kahtlusaluse liigutused tänu. LG teleri kõrgele pildikvaliteedile näha ning see hakkab samm-sammult müsteeriumi lahendama. Süveneme aga nüüd detailidesse ning taastame igaühe neist LG OLED teleri abil.

 

Loe tervet kirjet →

LG esitleb CES tehnoloogiamessil uut nõgusat nutitelefoni G Flex2

LG tutvustab Las Vegases toimuval rahvusvahelisel CES tehnoloogiamessil oma uut nutitelefoni G Flex2. Esimene G Flex sai oma innovatiivse disaini ja erilise mõtteviisiga väga positiivse tagasiside osaliseks. Aasta hiljem esitletav G Flex2 on oma eelkäijast kaasaegsema disainiga, kiirem ning mugavam.

G Flex2

Loe tervet kirjet →

Detsembris tuleb Eestis müügile hiigelsuur 98-tolline LG Ultra HD teler

LG teatas, et alates detsembrist tuleb Eestis müügile 98-tolline ülisuur Ultra HD teler (mudel 98UB980V). Teler on LG uusim Ultra HD 2014 teleriteseeria premium-mudel, millel on turu parim Full HD’st neli korda detailsem pildikvaliteet, Harman Kardon’i helisüsteem, kasutajasõbralik nutiteleri platvorm ning eriti suur ekraan koduse kinoelamuse pakkumiseks.

98UB98 Loe tervet kirjet →

LG avalikustas uue ULTRA HD telerite sarja

LG teatas täna uue ULTRA HD telerite seeria turule tulekust. Uus telerikollektsioon sisaldab endas nii premium-klassi mudeleid, kui ka odavamaid 49-84 tolliseid telereid. 4K ULTRA HD tehnoloogia valdkonnas juhtivat positsiooni hoidev LG teeb antud formaadi arendamiseks koostööd ka mitmete sisupakkujatega.

UB85-2

Loe tervet kirjet →

LG Display 5.5-tolline Quad HD LCD ekraan nutitelefonidele pälvis NEMKO tunnustuse

LG Display teatas, et ettevõtte 5.5-tolline Quad HD (QHD) AH-PS LCD ekraan nutitelefonidele pälvis Norra testimisorganisatsiooni NEMKO katsete tulemusena QHD ekraani sertifikaadi. Tunnustus pälviti vahetult enne seda, kui Quad HD LCD ekraani esitletakse LG uue nutitelefonide lipulaeva ehituses.

LG Display

Loe tervet kirjet →

LG 34-tolline 21:9 UltraWide monitor pälvis TIPA tunnustuse

LG 21:9 UltraWide monitor (mudel 34UM95) pälvis Technical Image Press Association (TIPA) poolt Best Photo Monitor tunnustuse. 34-tolline 21:9 kuvasuhtega mudel pakub suurepärast UltraWide QHD resolutsiooni (3440 x 1440) ja kvaliteetseid värvijuhtimise ning ühenduvuse funktsioone (muuhulgas Thunderbolt™ 2). LG Ultra HD TV (UB980 seeria) pälvis samuti TIPA tunnutuse, võites Best Photo TV auhinna.

LG 34_2

Loe tervet kirjet →